Kúpiť normálny alebo elektrický klavír?

teodorka
15. feb 2009

Potrebujem poradit...chlapci 8 a 10 rocny chodia na klavir.Zatial mame doma len elektricke klavesy[yamaha] a uvazujeme nad kupou klavira.V hudobninach sa da kupit uz aj elektricky klavir s riadnou kladivkovou klaviaturou aj s pedalmi .Mate niektora s takymto klavirom skusenosti?Alebo radsej kupit staru klasiku -novy vyjde okolo 100 000a stary okolo 40-60.Poradite mi?

evaka
13. sep 2013

@roxi Oprasujem staru klavirovu temu. Ak sa smiem spytat, aky klavir ste napokon kupili, mas s nim uz nejake skusenosti? Malu caka pripravka uz buduci tyzden a tak zvazujeme kupu nejakeho elektronickeho, samozrejme dobry pomer cena-kvalita.
Ja mam hudobny hluch, takze vie niekto poradit, aky by bol najlepsi pre prvacku?

beresbela
13. sep 2013

clavinova je super.

roxi
14. sep 2013

@evaka napokon sme kúpili yamahu 105, na ZUŠ by to malo stačiť, ak by sa tomu chcela venovať nejako profesionálnejšie, tak potom kúpime niečo ešte kvalitnejšie. Držím teda palce, pri výbere.

evaka
15. sep 2013

@roxi dakujem krasne za tip 🙂

katussska24
16. okt 2013

nechcete niekto yamahuS03 ?

babatko37
16. apr 2014

Kupovali ste niekto starší klavír? Vyplatí sa to? Ladenie klavíra čo stojí? Potrebujem na hranie pre prváka ZUŠ, nie ako starožitnosť.

jan15
29. apr 2014

@teodorka Dobrý deň ja som ladič klavírov a čitam že potrebujete poradit ak mate zaujem kontaktujte ma kedy kolvek na čisle.0949477331

zavolat mi moze každí kto ma zaujem o klavír alebo potrebuje poradit.

jan15
29. apr 2014

@babatko37 najlepšie je či pre prvaka na ZUš alebo pre prosenionala normalni klavír but kridlo alebo piano
umna si možete zakupit klavír uš od 500eur na každí klavír poskitujeme 2roky zaruku

jan15
29. apr 2014

klavíre su po generalnej oprave na každí nastroj poskitujeme 2roky zaruku v ponuke ame viacej klavírov ak mate zaujem kontaktujte ma tel.0949477331

kikurka
26. sep 2015
Používateľ kikurka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kikurka.

Myslím, že by si mala radšej investovať do niečoho nového, budeš s tým mať menej roboty, dlhšie vydrží bez ladenia a podobne 🙂 Dnes je už aj možnosť digitálnych pián. Tie nepodliehajú klíme a hlasitosť je nastaviteľná, oi. 😉 Pozerala som ich a dobrú ponuku majú napr. na kytary.cz, skús sa tam popozerať 😎

maira15
25. okt 2015

Hladam navod /manual na pouzivanie/na el. klavir yamaha dgx 640, vie mi niekto poradit, kde by som ho nasla? Dakujem.

srenata
4. dec 2015
Používateľ srenata je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od srenata.

Ak nie ste tak bohatí, aby ste mohli kupovať lacné veci, investujte do niečoho poriadneho. Určite sa spýtajte priamo v hudobninách, nekupujte niekde cez bazár a vyberte si hudobniny, kde vám nástroj naladia a zároveň kde majú vlastný servis.

barca1205
17. dec 2015
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

Určite doporučujem www.kytary.sk. Skvelý výber, profesionáli, ktorí vám poradia, vlastný servis i poistenie nástrojov

ester851
21. dec 2015
Používateľ ester851 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.

Ak bývate v paneláku, určite elektrický. Nie všetci susedia budú mať radost z vašej hry 🙂

karolinka789
23. dec 2015
Používateľ karolinka789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.

Pre mňa je klasika len klasika a elektrický klavír sa tomu normálnímu nevyrovná. Ale záleží, kde žijete a čo si možete dovoliť