Lapbook výmena

gagagu
19. sep 2014

Nejake maminky na vymenu laptbookov ? 🙂

silvia259
1. okt 2014

@vmb môžem vedieť- aké zvieratá tam máte_-možno by som sa pridala

vmb
1. okt 2014

@silvia259 ja mám spracované zvieratá vo forme 3-zložkových kartičiek. Mám ich tam 74 - žaby, plazy, ryby, vtáky, cicavce. z každého niekoľko. Spracovala som to z knihy od IKAR ZVIERATÁ (taká hrubá encyklopédia)

vmb
1. okt 2014

@gagagu O Slovensko by som mala záujem. Mne by sa aj páčilo napr. spracované Moria, Hory, história ľudstva,...

silvia259
1. okt 2014

@vmb aha- myslela som že sa jedná o lapbooky...

silvia259
1. okt 2014

@mamkabeika nešla by si so mnou do skupinky...moja predstava tém: Jar- leto- jeseň- Zima- Farby- Ovocie- zelenina- Domáce zvieratá- Lesne zvieratá- zvieratá z afriky...Daj mi vedieť- či by Ťa niektorá z tém zaujala 😉

vmb
1. okt 2014

@silvia259 ide o lapbooky, ale vrámci Európy mám zvieratá spracované v 3-zlož.kartičkách

mamkabeika
1. okt 2014

@silvia259 áno, akurát som ti chcela napísať 😀 ovocie alebo zeleninu 🙂 mimochodom ešte jedna mamina sa k nám chcela pridať 🙂 @lenusskaa chcela vtáky

silvia259
1. okt 2014

@mamkabeika ok super. Tak sa rozhodni-čo budeš robiť Ty- díky!

mamkabeika
1. okt 2014

@silvia259 ovocie

gagagu
autor
2. okt 2014

@kape
@vmb ok , tak zatial Slnecna sustava, Europa, Slovensko.
@kape druhu temu si vyberiem do konca tyzdna

vmb
2. okt 2014

@gagagu čo? to myslíš vážne, že 3 témy? Ja som teraz maximálne vyťažená, ja si trúfnem len na Slovensko. ďakujem

gagagu
autor
2. okt 2014

@vmb nie , myslela som ty Europu , co uz mas aj pre druhu vymenu , ja - Slovensko a kape -Slnecna sustava 🙂

vmb
2. okt 2014

@gagagu ach tak, ok.

kape
2. okt 2014

@gagagu a este mam ten Svet nasla som si dobre inspiracie, tak sa na to cele tesim, dokupila co treba a mozem zacat , len keby tie dni mali aspon o 10 hodin viac 😎

gagagu
autor
3. okt 2014

@kape tiez uz som nieco pogooglila a chystam sa este do kniznice 🙂 Rozmyslam tie divy sveta , uvidim co k tomu zaujimave najdem , druha tema co by este mohla byt prirodna cinnost - sopky, zemetrasenie , vietor ...

kape
3. okt 2014

@gagagu - obe su v pohode, super je jedno co z toho bude

gagagu
autor
8. okt 2014

@kape
@vmb dievcata , k Slovensku - pojat to len cisto geograficky alebo aj z historie tam nieco dat ??

kape
8. okt 2014

@gagagu - z mojjho pohladu je to jedno prisposob to tak ako to najlepsie Tebe vyhovuje a co sa Ti tam zmesti.

vmb
8. okt 2014

@gagagu ja by som mala rada aj trochu histórie. ďakujem

gagagu
autor
19. okt 2014

@kape
@vmb Dievcata k Slovensku - mapa- vseobecna, mapa kraje+slepa mapa doplnit vystrihnute kraje na mapku, mapa rieky+slepa mapa ukazat alebo dopisat rieky, mapa priemysel, nerastne suroviny, polnohospodarstvo- praca s mapou - otazka, odpoved , vyskyt zvierat- doplnat obrazok na slepu mapu +k niektorym zvieratam stopy. Hlavne mesto- poskladat na palickach drevenych erb, bratislavsky hrad - puzzle- pevny karton , monumenty Bratislavy- puzzle tvrsi papier, vlajka- poskladat z kartonu, hymna- prefoteny text, noty, obrazok autora . Historia- Konstantin a Metod, Samo , Janosik , Bathorycka , Matus Cak Trenciansky- obrazky, zoradit , porozpravat pribeh .Krajske mesta- priradovanie nazov+ fotka, bludisko- kto, kde byva.maliari- dielo, nakreslit.Hrady-pexeso.Zatial takto 🙂

kape
19. okt 2014

@gagagu - super.
Ja to mam zatial len v hlave, nebol doteraz cas sa tomu venovat, ale uz sa do toho pustam. Uz su oslavy a vybavovacky za nami

vmb
19. okt 2014

@gagagu tak to klobúk dole, ty toho máš. Ja keď dokončím Európu, dám fotky 🙂

kape
1. dec 2014

@vmb
@gagagu - ahojte, je tu dlho ticho. Tak sa ozyvam prva. Prave som dokoncila prvy . Na druhy sa chystam tento tyzden, ospravedlnujem sa, ale nestihala som podla mojich povodnych planov. Pridavam foto.

@vmb - Tebe ho uz mozem poslat, lebo Ty si svet nechcela, napis mi do IP Tvoju adresu, prosim

@gagagu - mozem poslat aj Tebe len som myslela, ze poslem spolu , do dvoch tyzdnov by som chcela mat aj druhy

vmb
2. dec 2014

@kape tak to je iná rýchlosť. Ja svoj pre teba ešte nemám hotový, ale do Vianoc ho spravím. Tento týždeň sa mi to nepodarí, lebo organizujem Mikuláša v škôlke. Ale potom sa do toho pustím. do IP pošlem adresu. ďakujem

gagagu
autor
2. dec 2014

@kape lapbook je super 🙂 si ma potesila, myslela som, ze uz si to aj vzdala . Tak to musim dat dokopy ten moj, mam nachystany material, len este doplnit a hlavne vymysliet co , kde , ako nalepit 🙂