Logico Primo & Piccolo

juliam
20. okt 2013

Túto tému zakladám za účelom vzájomne si pomôcť, ale aj poradiť. Môžeme si medzi sebou kartičky povymieňať, farebne pofotiť a preposielať. Poprosím mamičky, ktorých detičky to veľmi baví a chceli by si rozšíriť svoju zbierku, nech sa ozvú. Napíšte, ktoré sady máte a o ktoré by ste mali záujem.

inga263
22. okt 2016

@loupetka ahoj, tu je naskenované aj primo aj picolo https://drive.google.com/drive/folders/0B7PP-iK...

jankabr
22. okt 2016

@loupetka my uz mame vsechny picola i prima 😉 tak uz se vymen neucastnim

loupetka
23. okt 2016

@inga263 děkuji

olin
28. jún 2017

Chcela by som sa opytat, ci nema niekto oskenovane Piccolo, mame doma zatial len Oko a ruka.Nema niekto zaujem o vymenu?

cuncika97901
18. okt 2017

Ahojte ... uz vlani (vianoce) som nad tymto uvaxovala no vybrali sme citanie s interakticnym perom ... ale tento rok uz musim toto ... 👍 velmi sa mi to paci a mam 2 zabky ktore sa budu urcite tesit lebo to vyzera byt supeeer ...

timibbb
27. nov 2017

Dobrý deň, neponúka prosím niekto na predaj Logico Primo, alebo Logico Piccolo za rozumnú cenu? Dakujem

kristinenka
27. nov 2017

.

faktorova
4. mar 2018

Ahojte mamičky, zháňam PRIMO - Krížom krážom, Piccolo - Vybrané slová, Sčítaj a odčítaj do 100 1časť, na výmenu (nie zámenu) ponúkam naskenované alebo moje vytlačené Primo alebo Piccolo. Mám ich veľa skoro všetky a nechce sa mi to vypisovať.

stanca161
5. mar 2018

Ahojte, chcela by som sa zapojiť do výmeny. Môžem ponúknuť Primo. Chcela by som Vás poprosiť o Piccolo. Ďakujem

faktorova
5. mar 2018

@stanca161 mate krížom krážom?

barla5
5. mar 2018

@faktorova ahoj, mam to piccolo, jedno uz aj oskenovane, hadam to budem vediet poslat, som na to antitalent. Posli mi mail do IP

anya23
7. jan 2019

Dievcata zvazujem kupit piccolo pre buduceho prvaka co odporucate pripade viete dat viac info ako to funguje?

pamina123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pamina123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
girls
13. apr 2020

@saskarisko te asi kupine

majka137
15. apr 2020

Ahojte dievčatá mala by som záujem o nákup nejakých sád do Logico Primo to je jedno aké všetko nás poteší okrem Hry na koncentráciu tie jediné máme 🤦🙊 Ďakujem

ivuska114
29. jún 2020

Ahojte, kupim ramik logico primo plus karty od 4. rokov 🙂 Ma niekto na predaj? dakujeeeem

pamina123
23. júl 2020

Ahojte. Kupim ramik a sady kariet logico PICCOLO. Vopred vdaka za ponuky 🙂