Maľovanie mandalov. Vyfarbuje niekto z vás mandaly?

chimena
28. sep 2007

Vyfarbuje niekto z Vás mandaly?

mirettim
28. sep 2007

ahoj prepac co je to mandala..som vytvarnicka..tak by som mozno vedela pomoct..ale neviem o co ide.. 😒 .

eli77
28. sep 2007

ahojky....ano ja...vlastne mi...deti to miluju, a mna to upokojuje🙂

leva
28. sep 2007

Co to je mandaly?

bubaczik
28. sep 2007

..je to to,co pieskom vyplnaju budhisticky mnisi? 😕
ak nie,pardon 😀

chimena
autor
28. sep 2007

Dajte si do vyhliadača v Gogli Mandala a tam Vám to vyhľadá. Nájdete tam aj predlohy na stiahnutie. Je to ako keby omaľovánka pre dospelých. Slúži to na upokojenie duše.

eli77
28. sep 2007
mirettim
28. sep 2007

jaaj tak to nerobym ale vyzera to ok 🙂

chimena
autor
28. sep 2007

Ďakujem Červená čiapočka.

pacna
1. okt 2007

celkom by sa mi to pačilo.idem preštudovať o tom viac. 🙂

ukana
1. okt 2007

http://www.edupics.com/en-coloring-pages-pictur...

tu su pekne mandaly, ja ich kopirujem s WINDOW COLORS, a lepime na okno 😉

pacna
1. okt 2007

počuvajte baby a čim sa to farbi?a na čo to malujete na obyčajny papier? 🙂

eli77
1. okt 2007

no Ukana...ja to uz robim dost dlho ale ma nikdy nenapadlo malovat ich windovskami...super napad..dnes to hned vyskusam...🙂diiiiiiiik 😀

eli77
1. okt 2007

panca...mandala sa obycajne maluje na A3 vykres a moze sa malovat ceruzkami, fixkami, temperkami, olejovymi farbami vlastne cim kolvek... 😉

pacna
1. okt 2007

eli77 to su ozaj krasne mandaly musim to skusiť diky 😉

chimena
autor
1. okt 2007

Ahoj Ukana za odkazy. Sú tam fakt krásne predlohy.

chimena
autor
1. okt 2007

Ahoj Pacna, ja si to len vytlačím na kancelársky papier a farbím pastelkami. Ktorú farbu podvedome chytím, s tou maľujem, tak by to malo byť.

ivanadur
1. okt 2007

Ahojte baby, už som sa zľakla, že to robíte s farebným pieskom 😀
Keď tak pozerám, tak sa zaujímate rôznymi záľubami, vyšívate, maľujete mandaly, šijete patchwork, robíte super fotky ... Paráda, niečo nové som sa naučila a odkukala od vás. Je super, že si nájdete chvíľku na relax ahojte

ukana
2. okt 2007

chimena, dakujem 😵
ja tiez pastelkami, krasne na tom je , ze tie farby to mozu upne zmenit a jedna mandala moze mat tisic podob 🙂 Je to relax 😎

maruschka
2. okt 2007

jej baby,už sme to skúšali,doteraz som to vždy pracne pravítkom kreslila na papier,a robila som ju aj niekoľko dní-keď som mala čas,včera som si to pozerala na nete a aj tie farbičky sú super,tak malá sa toho hneď chytila a už si sama vymaľovala tri mandaly.Tak som rada,že ju to baví. 🙂

marianka79
23. jan 2010

baby normal ste ma inšpirovali aj ja si takú nakreslím len chcela by som ju na stenu neviem aké farby použit možu byt aj temperky?

romaroma
24. jan 2010

na stenu nemôžeš temperami, keď už, tak radšej akryl

marianka79
24. jan 2010

oki diky 😉

roasha
24. jan 2010

ja som robila prave minuly tyzden,vytlacila som si predlohu z netu/je ich tam neskutocne mnozstvo,vyber si tu,ktora ta oslovi/,a vyfarbila som ju farbou na sklo/odtiene tiez take,ake oslovuju teba/,a nalepila som ju na okno v obyvacke. 🙂
akurat sme mali vcera navstevu,a boli uneseni.... 😵

marianka79
24. jan 2010

roa tie farby si najprv aplikovala na papier?

roasha
24. jan 2010

nie,to v papiernictve kupis sadu sarieb na sklo,a tam mas folie,prvy krat som sa s tym bala robit,ale nie je problem,urobis s tym akekolvek narocne vzory.... 😎
su tam kake tvrde folie,nie kancelars.spink. uchytis na predlohu,a malujes/najprv si urobis konturu,ja som urobila ciernu nechas zaschnut 1-2h/,a vyplnis farebne,tie farebne nechavam zaschnut aj dva dni/pisu 24h,ale podla mna je to malo,citis to/a potom to"zlupnes"a das na sklo,obkladacky......
vcera mi mala/prvacka/urobila krasneho macka 😵