Máte hudobne nadané detičky?

barborita
30. okt 2009

Má tu voľaktorá z mamičiek hudobne nadané dieťa/detičky. Môj najstarší synátor je výborný klavirista a vie krásne spievať. Má jedenásť rokov a od svojich piatich rokov navštevoval hodiny klavíra 2 razy týždenne a od siedmich rokov je zapísaný aj na hodiny spevu...Sú tu také mamičky s detičkami ktoré bud spievajú,tancujú,hrajú na klavíri,na husliach,na harmonike a podobne...A môj syn začína vymýšlať že chce chodiť aj na ľudové tance ktoré učia v škole a chce hrať na gitare ako tatinko...(môj muž totiž hrá na gitare už dosť dlho a majú vlastnú kapelu 🙂 🙂 ) Tak nadané deti a ich maminy sem sa :DD

gloria78
30. okt 2009

ahoj, náš Marek by chcel veľmi byť organista (tak ako tatino), chodí do ZUŠ na klavír, na orgán ho preradia až keď mu nôžky dorastú. a tak hrá o dušu všetko, čo od tatina odkukal a každý večer sa modlí za veľký keybord pod stromček. robí nám radosť 😉

zuzanka159
31. okt 2009

Baby aj ja chcem mať také nadané dieťa s plnou energiou a elánom 🙂 🙂

diddi
31. okt 2009

nase maju 2,5 a asi 8m. sledujem Ellu,pretoze si stale vyspevuje...kupili sme jej mikrofon,tak nam robi predstavenia a Mia jej do toho tancuje 😀 ...ale to nie je len take lalala,blabla....ale normalna melodia....pozerali sme minitalent a tam cekovsky zahral don't cry for me Argentina a nasa Ella utekala po mikrofon a zopakovala melodiu....no nechapali sme...Miuska zase skor inklinuje k hudobnym nastrojom,vyhrava si sama pre seba na piano,alebo gitarku...svokor hra na saxafon a raz jej ho dal nech si fukne a ona z 5 pokusov 3x vydala ton...ja ani muz do toho nedokazeme tak fuknut.....takze snad sa na nich nieco nalepilo....ja som kedysi spievavala....ale cele tehu som pocuvala hudbu,aj mp3,pri uspavani som im spievavala,tak asi aj toto zaposobilo

gloria78
31. okt 2009

aj ja keď som čakala Mareka som stále počúvala hudbu, vtedy mi manžel kúpil sluchatka 🙂

mamicka85
6. nov 2009

Moja dcérka 🙂 🙂

majacska
8. nov 2009

moj vnucik ma 11 mesiacov, a stale chce hrat na klaviri, velmi sa tomu tesi, ked mu hram.....tak uvidime 🙂

martap
9. nov 2009

drzim Vam palce, my sme cela rodina hluchi, nechapem ,ako to je mozne, ked rytmus na tanec mame ja aj muz dobre, ale ani spievat, ani hrat....