Na aký šport dať syna? Na aké chodia vaše deti?

father
2. apr 2009

Tak chcel by som zacat temu ohladne sportu. Mame doma 7 rocneho chlapca, 2 roky chodil na hokej ale tento rok sme uz nechodili lebo sme sa nejak v klube nepohodli. Hladam nejaky sport pre maleho. Co som tak vypozoroval mozno nejake strelba zo vzduchovky alebo luku nieco podobne lenze som nenasiel v BA ziaden klub ktory by sa venoval detom. Este ma napadlo lezenie ale taktiez neviem kde by som ho prihlasil. Na ake sporty chodia vase deti? Dajte prosim nejake tipy.

father
autor
3. apr 2009

Tak nic Vase deti asi nesportuju 😎

zuzu13
3. apr 2009

father, športujú...ale musíš sa opýtať syna, čo by ho bavilo...niekoho baví bicykel, iného tenis.... 😅 veď športov je veľa...treba si poobzerať v okolí čo sa deje...a podľa toho sa rozhodni...a ide leto, tak šup na korčule, bicykle...turistika...

hanka274
3. apr 2009

teda, mne osobne, strelba a lezenie u detoch nehovori nic...
Ale ak uz 2r chodil na hokej a bavi ho to a rodicia maju nervy, trpezlivost a financie na sakra drahy sport ☹ , tak sa toho nevzdavajte, skuste iny klub v BA.
Alebo co futbal, tenis...volejbal, basket...ale basket je naprd na chrbticu...mam s tym skusenost... 😠 ☹
drzim palce, no a ako zuzu13 pise, porada so synom... 🙂

ukana
3. apr 2009

u nas plavanie 🙂 , v lete bicykel a turistika 🙂 ale urcite by som sa orientovala podla syna 😉 , po porade s nim......chalani este maju radi dzudo,karate, futbal, to su take beznejsie, ako ta lukostrelba 😵

father
autor
3. apr 2009

no ked on neviem co by ho bavilo, bicykel a korcule to je samozrejmost ale ja som myslel skor na nieco organizovane a hlavne maly je skor individualista ako kolektivny hrac co som videl aj na hokeji takze skor by som ho chcel na nieco co nieje kolektivny sport. chcel som aj nejake bojove umenie ale moc sa mu nechce

ukana
3. apr 2009

a nejaky atleticky klub nemate v okoli? tam su rozne individualne sporty, kazdy rodic nejako automaticky vedie dieta k tomu, co jeho bavi...... 😒 Skuste sa tam pozriet, mozno ho nieco zaujme, a od atletiky sa vela sportov odvija.......

aj s tym bojovym umenim ho skus zoznamit, mozno ho to zaujme.......zaciatky su najhorsie, kym to dieta nieco zaujme,

) u nas muz chce mat vodnopolistu 😀 ak maly bude chciet........ale ten prvy kurz plavania bol hrozny a teraz vodu zboznuje
🙂

tilly
3. apr 2009

u nás je šerm, vodáctvo, tenis, futbal, strelba... len ešte máme krpca, ešte je malý na aktívny šport... ale hlavne, že je z čoho vyberať, v BA nie je?

teda ak by sme vybrali šport, čo sa robí len v BA, tak ho tam budem voziť, ak to bude mať význam, ale myslím, že u nás je toho dosť...

titkovamiriam
3. apr 2009

fotbal,stolny tenis,judo a hadzana tymito sportami presli moje deti-vsetky robili v skole ,len judo robili v klube.jasne ze sa da v blave vyberat ved kazda skola nieco ma

titkovamiriam
3. apr 2009

mozes vyberat a na nete je ich strasne vela ,tieto som povyberala co sa mi pozdavali

titkovamiriam
3. apr 2009

http://www.sokol-ba.sk/

a tu je toho tiez dost

hanka274
3. apr 2009

www.bratislava.sk
dnes som tam bola, bo vyberam kruzok aj pre nasu malu...tam su rozne...aj to lezenie...xixi 🙂

kasami
3. apr 2009

Father, kam ste chodili na hokej ? my sme zacali len tento rok, preto sa pytam ... mozno by si nam vedel povedat co nas caka a neminie 😅
Nasho maleho to zatial strasne bavy ... tak uvidime, zatial sa tesi na kazdy trening

inak, co sa tyka tej lukostrelby, skusim sa spytat kamosa, ten mi to akurat minuly tyzden spomynal ... ze nasiel nejaky klub a beru deti ... skusim sa ti popytat a dam ti vediet

milhaus
4. apr 2009

ja rozmýšlam že dám moju na turistiku ked pojde do školy, rada chodi po terenoch a je rada vonku

father
autor
5. apr 2009

Dakujem za rady, uz pozeram linky

kasami: no nas maly chodil na slovan....je to tam pekna banda....kto nema prachy nech tam ani radsej nechodi, a u starsich co som zase pocul od kamaratov co hokej hravali si ich deti na zapase netukli pokial rodicia nedali nejaky ten prispevok do ich kasicky. Napokon ten sport az tak drahy nieje ako sa vseobecne tvrdi...ale to ze tam pred stadionom stoja len porsche, jeepy, bmw a auta podobnej kategorie o niecom svedci....Za 2 roky co tam maly chodil sa tam vystiedali 3 ludia co maly na statrosti deti. No nic uz je to za nami a my hladame nieco vhodnjesie

hanka274
6. apr 2009

father...hmmm...tak to ano, si to vystihol, tak to je... 😠 😖

father
autor
6. apr 2009

Skoda toho lebo je to pekny sport. No ale uz mi odpisali z lukostreleckeho klubu tak sa tam skocime s malym mrknut mame to kusok od domu

kasami
6. apr 2009

Father, sorry ... nestihla som tu byt skor

tu je ten link http://www.strielanie.sk/lukostrelba

apropo hokej ... aj my sme zacali so slovanom tento rok ... ale iba mesiac, slovan teraz zavreli ... ale chodime do avionu na sviste ... teraz davaju moznost detom zaregistrovat sa do ciech a hrat tam ... v avione je to tam zatial celkom ok, ale pocula som, ze aj v ruzinove je to ok ...

father
autor
7. apr 2009

kasami

dakujem pekna stranka ale dost daleko pre nas, mozno len tak si vybehnut s malym zastrielat ok, ale na pravidelne treningy daleko, vcera sme boli v petrzke a nezobrali ho vraj mame prist na jesen.Predsa len ma este len 7 rokov a beru deti od 8 aby aspon natiahli tetivu 🙂 tak si pockame este par mesiacov

tilly
10. apr 2009

a v dubravke, alebo na dzurilu hokej nie je? inak aj ja som si vsimla, ze na slovan chodia vacsinou bohatsie deti...

katecameron
26. nov 2011

moji chodia na karate 🙂

riverparkdanceschool
10. jan 2013

Milé mamičky, oteckovia. Chete aj Vy viesť Vaše deti k sebadisciplíne a pozitívnemu vzťahu k pohybu a zdraviu? Náš kurz Capoeiri pre deti 6-9 rokov je tým najvhodnejším riešením. Capoeira predstavuje unikátnu kombináciu tanca, akrobacie a netradičného bojového umenia s osobitou filozofiou. Súboj dvoch súperov je možno najlepšie definovať ako predstieraný boj, alebo hru založenú na improvizácii, ktorá sa riadi prísnymi pravidlami, brániacimi vzniku násilného chovania. Dňa 7.1.2013 otvárame nový kurz Capoeira pre deti, do ktorého sa ešte môžete pripojiť. Neváhajte nás kontaktovať! Len v Riverpark Dance School. Tešíme sa na Vás

geegee
10. jan 2013

starsi syn ma 6.5 roka a tento rok sme ho dali do lyziarskeho klubu. Lyzuje od 3 rokov, bavi ho to a na treningy sa tesi, hoci aj cez prazdniny musel chudacik vstavat 3x za tyzden o 7.

dianka2374
25. máj 2013

Moja chodí na Karate 4x do týždňa (Pondelok,Utorok,Streda,Piatok) a 1x na pohybové aktivity, ktoré majú v škole (Štvrtok).

dianka2374
25. máj 2013

@geegee Bude z neho malý, veľký lyžiar :D