Plávanie bábätiek

siskatan
15. júl 2006

Ahojte maminky!

Myslím, že takáto téma tu nikde nebola, aspoň som to nepostrehla... nestíham úplne všetko čítať pri mojom živom striebre a tak sa Vás pýtam, aké máte skúsenosti s plávaním detičiek? Absolvovali ste takéto plavecké kurzy, páčilo sa Vám, odporúčali by ste to ďalej? Ja som sa s malým prihlásila na september a tak zisťujem čo a ako, čoho sa mám vyvarovať a podobne... 😎
Ďakujem za každú odozvu 😵

trpezliva
17. aug 2008

Tak plavanie v lete v SNOP-e byva cez vikendy..neviem ako to je pocas roka, lebo my sme to objavili len nedavno. Chcela som chodit do westu na Kolibe, ale tam nas nezobrali, ze vraj az od pol roka..no a v Devinskej v Rolande maju zase prazdniny. Takze sme nasli toto na Zahradnickej. Vyhoda je, ze nemusite platit cely kurz, ale plati sa vzdy za hodinu...360 SK (mne sa to pacilo, lebo ak by sa to nasej Lili nepacilo ako trojmesacnej, tak by sme pockali do pol roka..a neboli by to vyhodene peniaze za cely kurz..niekde aj 4500 SK).
Naraz beru 8 babatiek, treba sa vopred objednat, lebo byva to dost plne. Napr. vcera sme nemohli ist na 9tu ako zvycajne, ale az na 11tu. Ten ranajsi mi vyhovuje viacej, lebo vtedy byva akurat cula..no a vcera sa jej uz chcelo spinkat a bola mrzutejsie.
No a nevyhodou je prave to, ze to nie je kurz, ktory ide od zaciatku..ale proste su tam deti roznych "vykonnosti", niektore sa vedia ponarat, niektore skusaju, niektore este ani to nie...Ale celkovo je to fajn, len tie pesnicky co sa tam spievaju tiez nepoznam, takze sa nemam ako pridat....mamicky co su tam asi uz chodia dlhsie, lebo spievaju vzdy o dusu. Inac priestory a tak su pekne..aj voda teplucka, len trosku hlboka pre nizsie mamicky..ja mam 164 cm a musela som cely cas stat na spickach, aby som Lili udrzala nad vodou. Nejaka nizsia mamina nema sancu...
A doprovod moze ist tiez, nie vsak do vody..ale je dobre, ked na brehu pomaha pri obliekani a tak.
Dufam, ze som napisala vsetko, mozno sa tam uvidime niektore. 🙂

lucka36
17. aug 2008

trpezliva:dakujem za odpoved 😉
to som chcela vediet,ci treba zaplatit cely kurz,trebars 10hodin,alebo jednotlive hodiny,v tomto je to vyhoda,ked babo ochorie,alebo nebudem moct prist,ze nemusime,ale zas ako pises nevyhodou je,ze to nejde vzdy od zaciatku,ale su tam aj pokrocilejsi,,ale vy ste sli od zaciatku,ze,,venovala sa ti innstruktorka ako zaciatocnicke?
my urcite chceme chodit,v polke septembra budeme mat 3mesiace,tak asi skusime koncom,,a aj manzel pojde so mnou,a asi sa neskor budeme striedat aj on chce s malou plavat 😉 ..boli aj daki oteckovia vo vode?a nemmsui uz babo vedet drzat hlavicku?
ak tam este budete chodit,urcite sa tam stretneme a aj zopar junoviek tam chce chodit
ten bazen poznam,som tam chodila cvicit ako tehu...viem ze nizsie mamicky maju problem,ja mam 168,akurat mi bola voda

elika
19. aug 2008

ahojte, dnes sme boli 1x plavat a boli sme v hrosikovi na kolibe. no bolo to tam uuuuzasne. mala sa jasila ako diva 😵 , aj ked trocha sa sem tam osivala, lebo bola nevyspata a uz by najradsej bola papala mliecko, ale vydrzala a aj si to riadne uzila a ja s nou. je to tam velmi pekne, aj mily personal. jedina nevyhoda je, ze sa tam bez auta neda moc dostat. z konecnej trolejbusu je to este asi 1-2 km, ale to bud po lesnej ceste, alebo ceste pre auto bez krajnice. ale vsetko ostatne je uplne super. kvoli doprave teda budem musiet chodit do rolanda. ak ste niektore do rolanda chodili, tak to trosku vychvalte, nech nie som smutna 😉 a na kolibe plavaju vzdy len 4 babatka, takze aj z tohto pohladu sa mi to veeelmi pacilo

l.lara
25. aug 2008

ahojte, je tu niekto, kto ide plavat do PK od 1.9? zvazujem, ze by som sa prihlasila, ak bude este volne miesto na tento termin. a mam taku hlupu otazku..ako ste riesili plavanie s babom, ked ste mali menstruaciu? 😒 😖 budem namocena po pas vo vode, ked budeme s babom " plavat"?

musino
25. aug 2008

ahojte, moja Zuzanka bude mat v polke septembra 4 mesiace a odporucili nam chodit plavat az od ukonceneho 4.mesiaca, tak by sme radi zacali plavat od oktobra v Devinskej v Rolande, pojdete do toho niektora s nami??? Inac, doma vo vani uz krasne plavame, na chrbatiku ju to uz nebavi, zato na brusku plava ako taka zaba 🙂

melonka
12. sep 2008

ahojte, chcem sa spytat na to plavanie v SNOPE, pozerala som to na ich stranke, nemaju tam vek deti od 7 mesiacov. Neviete mi povedat ako to vlastne je?? Skúšala som sa tam dovolat ale zatial marne. dakujem

pindula
23. sep 2008

ahojte, prosim vas, mate niekto skusenosti s plavanim babatiek v hoteli West na kolibe v bratislave? 😕

veronica1
23. sep 2008

ahoj pindula, aj my chceme chodit plavat na kolibu, tak som velmi zvedava ci sa ozvu nejake spokojne mamicky. Odkedy budete chodit?

vinka
23. sep 2008

Maminy chcem sa spýtat či ste niektorá mali problém s moluskami.Malá chodí plávat a dostala z vody molusky.Už sme boli 4 krát vyškrabovat a stále sa jej vytvoria nové.Teraz dám pauzu z bazénom kým jej nevyškrabú aj tu poslednú.Boli ste potom ešte plávat alebo už radšej nie.Je mi to lúto,lebo tak krásne pláva pod vodou a teraz to nechat?Ale čo spravým ked sa ich nemôže zbavit. ☹

pindula
23. sep 2008

veronica, ja by som chcela od novembra....to bude Max tahat na 7 mesiac....a vy kedy?

rybenka79
23. sep 2008

my chodime do SNOPU, mame sice 6 mesiacov, ale uz sme v kurze pre pokrocilych 🙂 je to fantasticke a aj cvicitelky su zlatunke holky

veronica1
24. sep 2008

pindula - ja by som tiez chcela od takeho novembra, mozno decembra(to budeme mat pol roka)

saudi
24. sep 2008

kočky, da sa zacat plavat aj neskor ako v tych 3 mesiacoch? nepresvihne sa nejaka vyvojova faza, kedy je najlepsie zacat? dik

danci27
26. sep 2008

Siskatan:ja som chodila s dcerou na plavanie pretoze mame problemy s chrbticou.jej to prospievalo a bolo to fakt super.teraz uz nechodime lebo je v skolke a mam 2 mesacneho syna ale na druhy skolsky rok by som sa rada k plavaniu vratila.
Mile mamicky vrele odporucam fakt super! 🙂

tinusi
26. sep 2008

Saudi, my sme zacali, ked mal maly 4,5m a som rada, lebo skor by to nebolo ono... take male babo este nevie ani poriadne uchopit hracku, alebo ju ani tak nevnima... hracky boli totiz to, co matka vo vode brutalne fascinuje... plavaju tam hracky a on moze za nimi ist a chytat ich... samozrejme aj ine veci sa mu pacia... ale mensie babo je este take bojazlive..

ciernal
27. sep 2008

Ahojte, má niekto z Vás skúsenosť s plávaním s bábätkami vo W Hoteli v Devínskej Novej Vsi?

cuchre
29. sep 2008

melonka, my chodime plavat od jula, su vytvorene skupiny 3-6m,6-9 tusim...treba zavolat (ale dovolat sa je tazke), napisat mail, alebo prist osobne, oni sa ti ozvu, ked budu otvarat novy kurz a tam zaradia deticky podla toho, ci su pokrocile, kolko maju mesiacov a tak. my chodime v sobotu o 11. ale sme taka pomiesana skupina, sme tam pokrocili z leta ale aj zaciatocnici 🙂 a mozes sa prist pozriet na jednu hodinu, vstup je za 400 sk, myslim len, ze sa treba dopredu zahlasit. permanentka bola 3600 sk na 10 vstupov. ale sme velmi spokojni 🙂

zukana
6. nov 2008

Ahojte! Aj ja som sa rozhodla chodiť s mimčom na plávanie. Viete mi poradiť aká dlhá je jedna hodina. 30 minút? A ešte čo všetko si treba pripraviť.

jancia
24. nov 2008

ahojte maminy, mate niektora skusenost s Hrosikom v hoteli West v BA? Dakujem 😉

emjee
11. jan 2009

suzette • 1d • Včera o 20:10
Ahojte....
zahrvam sa z myslienkou ze budem chodit s krpcekom plavat,..mate neake skusenosti? co to stoji? a popripade kam v bartislave?....
diky

trixi • 1d • Včera o 20:13
ahoj suzette, o plavanie je tu uz niekolko tem, napr.:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zadaj si do vyhladavaca plavanie a ponukne Ti to vsetky temy o plavani na modrom konikovi.

angua27 • 1d • Včera o 21:03
ahoj suzette,
ja som chodila s malým na plávanie od jeho 4. mesiaca. bolo to super. v tej dobe bolo v BA iba jedno plávanie pre tak malé detičky a to v centre alva. veľmi si to pochvaľujem. malý má super vzťah k vode a doteraz nebol chorý (nebral antibiotiká), čo tiež pripisujem plávaniu, pretože sa tam detičky aj otužovali.

luciauk • 3d • Včera o 22:45
suzette, ja som chodila s dcérou od 9 mesiacov. bolo to super, bola velmi otužilá. my sme chodili v košiciach a je to už 9 rokov, takže ceny ti ani nepíšem. sestrin syn začal od 4 mesiacov a toho musela lapať, lebo do vody jej skákal ako keby bol obojživelník. myslím, že také plávanie je len plus super strávený čas a otužilosť.

stvura • 1d • Dnes o 04:04
(Príspevok bol upravený adminom, lebo nebol v súlade s pravidlom Nevkladaj kontaktné údaje firiem)
Ja planujem zacat akonahle skonci zimne obdobie - to bude mat maly nieco po siestich mesiacoch.
U nas je najblizsie plavanie v Nitre alebo v Galante. Chcela som zacat i skor, ale kvoli tej zime a dochadzaniu som to vylucila.
Myslim ze vsetky plavania tu na okoli u nas organizuje jeden manzelsky par a maju velmi podobnu cenu {v Galante je to lacnejsie}, v Ba stoji plavanie okolo 4 tisic korun {kamoska mi dokoncila kurz s malou}
Kuk sem:
galandia

mufo24
11. jan 2009

My sme chodili plávať od 8 mesiacov v ZA. Malej sa to veľmi páčilo, ona miluje vodu. Bolo to v Máji a Júni a potom sme išli na dovolenku tak aj more si veľmi užívala. Neviem či by som mala odvahu chodiť na plávanie v tomto zimnom období. Na jar a v lete je to super. Stálo nás to 3500sk na 10 vstupov. Bývalo to 2x týždenne

stvura
12. jan 2009

No kedze mi zmazali info co som vam chcela poslat = vobec to nebola mienena reklama, tak k tej cene. V Galante to stoji 2400, v Nitre 2600, tiez 10 vstupov, 2x tyzdenne. Chystame sa na jar, uz som maleho prihlasila...

cherries
12. jan 2009

Tu v Kosiciach sa chodi plavat do jedneho welnes clubu , 10 vstupov stoji 3800 Sk ak to nepojde hore ja zacinam s malim na jar

a_rianna
13. jan 2009

ja som začala chodiť plavať v pondelok v ZA 3500.- sk 10 vtupov 2 x týždenne ,
a Tomaskovi sa pači vo voede

kraga
15. jan 2009

Ahojte, viete mi prosim poradit, kde robia plavanie pre deticky cez vikend? V BA (okrem Alvy), TT, SC ... do 60km od BA. Lebo zatial som natrafila na kurzy len cez pracovny tyzden ☹ Dakujem

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata25
31. jan 2009

kraga,
u nas v Trnave v Kvapke sa plava aj cey vikendy. my tam chodime teraz od januara a sme velmi spokojny, je to super a krpec ma z vody strasnu radost.

http://www.klubkvapka.sk/

etka
2. feb 2009

arianna a v Za sa tiez plava? na nete som nic nenasla, je tam extra bazenik? ako to prebieha? diky za info 😉

stvura
3. feb 2009

Kocky, neviem co sa deje, no v poslednom case akosi v mojom okoli rusia tieto kurzy...pred dvoma rokmi zrusili NZ, teraz plavanie v GA...no neviem, neviem kde budem chodit, lebo Patince nepoznam a do Nitry sa mi moc nechce...