Plávanie bábätiek

siskatan
15. júl 2006

Ahojte maminky!

Myslím, že takáto téma tu nikde nebola, aspoň som to nepostrehla... nestíham úplne všetko čítať pri mojom živom striebre a tak sa Vás pýtam, aké máte skúsenosti s plávaním detičiek? Absolvovali ste takéto plavecké kurzy, páčilo sa Vám, odporúčali by ste to ďalej? Ja som sa s malým prihlásila na september a tak zisťujem čo a ako, čoho sa mám vyvarovať a podobne... 😎
Ďakujem za každú odozvu 😵

bublinka12
2. nov 2011

ahoj aj ja by som chcela skúsit plávanie niekde v Nitre,ale mám dve detičky,jedna má 2 roky a druhá 5 mesiacov.neviem či sú kurzy aj pre deti s rozdielnym vekom

zebra41
3. nov 2011

@bublinka12 ahoj, kurzy asi nie su. ale my chodime do Hviezdice a niekedy pridu maminku aj s vacsim dietatom a to sa potom hra v herni alebo sa pri bazene pozera. No uprimne neviem na kolko je samostatne take dvojrocne dieta 😒

bublinka12
3. nov 2011

ahoj,no práve tak by som to riešit nechcela, abi bolo vo vode somnou iba jedno dieta,v tomto mi to plávanie detičiek nevyhovuje.Asi bude lepšie íst raz za čas aj s manželom a detmi na nejaký krytí bazén.Nevieš mi poradit kde je vyhovujúca voda aj pre také malé bábätká?Dakujem

zebra41
3. nov 2011

@bublinka12 hmmm to neviem. my sa chodime obcas okupat do Patiniec. Ale v Hviezdici robia aj rodinne plavanie, no neviem ako cena. alebo sa tam skus opytat, ci maju aj kurzy pre vacsie aj mensie deti naraz.

bubka22
3. nov 2011

@lucy56 Bola som na 3 kurzoch po 10 plavani, v 1 prisla maminka s dievcatkom, ktore preplakalo a prezurilo vsetky hodiny ... inak s negativnym zaciatkom som sa nestretla, skor naopak - po nejakom case zacali nejake deti niektore veci, cvicenia odmietat .. tak drzim palce ...

hoogy
3. nov 2011

@bublinka12 ja ked som chodila do hviezdice tak chodila jedna mamicka s dvoma detmi a obe boli vo vode. len ten strarsi chlapec mal uz 5 rokov. vo hviezdici je aj rodine plavanie v sobotu to byva. stoji to 10e na pol hodiny a pocet osob nie je obmedzeny len si to treba dost dopredu zarezervovat je o to dost zaujem. my tam tiez tak chodime ked sme na slovensku lebo inak v nitre nie je taka yvhovujuca voda pre deti. ale skus ist do hviezdice sa dohodnut instruktorky su velmi mile aj majitelka mozno nieco spolu vymyslite.

bublinka12
3. nov 2011

pozriem na tie Patince,ako malá som tam chodila a bolo to super,vraj sa to tam zmenilo,skúsim pozriet či tu majú stránku

bublinka12
3. nov 2011

vdaka,popítam sa aj vo hviezdici

zebra41
3. nov 2011

@lucy56 no nas miluje vodu. ja som tiez chcela ist ked mal 3 mesiace, no problem bol v tom,ze maly nevydrzal hore dlhsie ako 1.5hodiny a cele to plavanie s prichodom, cvicenim, plavanaim,obliekanim trva 1.5 hodiny. takze to zorganizovat tak,aby bol presne vyspinkany a napapany bolo taaaazke. tak som to nechala az na 5 mesiacov. pretoze ak je hladny alebo nevyspaty,tak to preplace a je to zbytocne. aj teraz je vidiet ked nam spinkanie vyjde dobre,ze si to faaakt uziva a ak nevyjde,tak je proste mrzutejsi a neuzije si to. uz ma 9 mesiacov,tak to nepreplace,ale je vidiet,ze niektore cviky robit nechce

mamamum
14. nov 2011

Super plavanie je aj v Limbachu, krasny bazenik, herna pre deti, podavaju kavicku, instruktorka je zlata a deticky ju maju radi, pozrite www.plavaniekorytnacka.sk

tatiana7
13. dec 2011

Ahojte, ak mate zaujem o rodinne plavanie odporucam http://www.rodinnevikendy.sk/ 🙂

sisaha
17. dec 2011

kto je z BA, tak teraz je v ponuke zlavovy kupon na plavanie http://www.zlavovyfestival.sk/zlava.aspx?cid=57068

tatiana7
17. dec 2011

@sisaha pekna zlava 🙂 vianocna

ducci
26. dec 2011

my sme velmi spokojne s plavanim, mala sa tam vzdy veli tesi 🙂) a potom je fakt unavena, ze aj celkom dobre pospinka....chodime do water baby club pri avione 🙂

janush
27. dec 2011

my sme chodili do Stupavy a nebola som spokojna.... dost som ochorela a nemohla som sa niekolkokrat zucastnit, tak nam kurz prepadol... nedalo sa s nim dohodnut, resp. dalo ale iba za priplatok co som odmietla... takze Stupavu neodporucam pre neseriozny pristup.... 😒

gabika84
6. jan 2012

ahojte maminy. s mojou malou sme boli prvykrat v bazeniku, ked mala asi 3 mesiace. Bola z toho teda trochu zmatena, ale neplakala. 🙂 Kupila som jej vtedy malicky neoprenik, keby mal niekto zaujem, je na predaj v mojom bazare.
o mesiac sa chystame na riadny plavecky vycvik, dufam, ze si na vodicku zvykne..

luciavan
10. jan 2012

ahojte, tak my ideme zajtra prvýkrát do veľkého bazéna 😀 už sa neviem dočkať, dúfam, že sa to bude malému páčiť veď sa do vodičky aj narodil 😅

sona_123
10. jan 2012

Ahoj Lucia chcemsa opytat kde si rodila do vody - neviem o tom ze to u nas robia a celkom ma to zaujma 🙂 . Ake si mala skusenosti? pa

sona_123
14. jan 2012

babizne, ak mate neake info ohladne rodenia do vody, pripadne osobne skusenosti, budem sa velmi tesit. ja som rodila klasicky, so vsetkym ako sa patri. zatial nepoznam nikoho kto sa takto rozhodol...

syvasi
27. jan 2012

Ahojte dievcata, mate niektora skusenost s plavanim batoliat vo svidniku? Nas maly bude mat o dva tyzdne 7 mesiacov tak premyslame, ze by sme s nim zacali chodit plavat...vopred vdaka za odpoved 🙂

sona_123
31. jan 2012

Ahoj Syvasi bohuzial vo Svidniku nemam skusenost :( , ale plavanie urcite odporucam mojmu malemu sa to velmi pacilo. papa

quappa77
8. feb 2012

Ahojte, mate niektora skusenosti s kurzami v Stupave v hoteli SportPark? Neviem najst ziadne recenzie. Vdaka

quappa77
8. feb 2012

@janush Ahoj, a okrem toho pristupu v Stupave ostatne bolo OK? Tiez zvazujem kurz pre maleho, a Stupavu mam najblizsie. Vdaka.

janush
8. feb 2012

@quappa77 Ahoj, bolo tam pekne prostredie, velky bazen ale studena voda, tusim mala iba 31 stupnov. Vela zien tam preto s babatkami nechcelo chodit. Co sa tyka pristupu tak chlap sa snazil, ale kazda lekcia bola rovnaka, dost dlho sa venuje individualne kazdemu a my sme tam potom vo vode postavali a cakali. Podla mna tam treba ist vyskusat, zaplat si jednu, dve hodiny a potom uvidis. Mozno bude lepsie ak si budete platit individualne, aby ste nedopadli ako ja, ze ked ochoriete tak vam nevratia peniaze.

quappa77
8. feb 2012

@janush Dakujem za odpoved. To je fakt divny pristup, ale mas pravdu, pojdem sa tam pozriet osobne a uvidim.

mysiatkoo
20. feb 2012

mate niekto prosim aktualne info o aqua baby v Dunajskej Strede v hoteli Therma?

libuska2
23. feb 2012

ja som tiez nebola spokojna s pristupom v Stupave. nakolko sme 3krat vynechali a tu poslednu hodinu nam uz nedal vobec k nahrade a bavil sa s nami akoby sme boli najhorsi my, ze sme si nemali robit svoje aktivity! ako ja mam dvojicky a ako ze som ich nechala doma a ja som si isla na kozmetiku alebo co? a pritom byvame 10minut odtial pesi, takze kebyze mozme prist, tak tam predsa prideme. bol dost neprijemny. a ja by som na ten kurz uz druhy krat nesla. aj keby bol pocas celeho kurzu neviem ako prijemny. Vsetky hodiny boli rovnake a nemam pocit, ze by mi nieco priniesli. a je aj lacnejsie tam prist a byt v bazene s dietatkom sama. cez tyzden do obeda tam skoro ani nikdo nechodi.

libuska2
23. feb 2012

@mysiatkoo myslim, ze ten co robi kurz v stupave robi aj v tej dunajskej strede. takze sa najprv treba informovat ako prebiehaju hodiny alebo ist len na jednu hodinu a potom sa rozhodnut. a hlavne sa spytat, ze co sa stane ak nebudete moct prist na hodiny. (len 2 vam daju k nahrade). vsade, co som sa pytala, tak vysli cvicitelky v ustreti a mohli si mamicky aj viac hodin nahradit...

mysiatkoo
23. feb 2012

@libuska2 dakujem... cim viac o tom citam, tym menej mam potrebu sa prihlasovat :D tusim sa pojdeme poclupkat len tak, bez kurzu...

danielakmeckova1
23. feb 2012

aky bazenik je v KE-Saca,ako tam je?chcela by som to tiez skusit s drobcom 🙂