Plávanie bábätiek

siskatan
15. júl 2006

Ahojte maminky!

Myslím, že takáto téma tu nikde nebola, aspoň som to nepostrehla... nestíham úplne všetko čítať pri mojom živom striebre a tak sa Vás pýtam, aké máte skúsenosti s plávaním detičiek? Absolvovali ste takéto plavecké kurzy, páčilo sa Vám, odporúčali by ste to ďalej? Ja som sa s malým prihlásila na september a tak zisťujem čo a ako, čoho sa mám vyvarovať a podobne... 😎
Ďakujem za každú odozvu 😵

veronika81
17. nov 2009

veď to, že ani ja neviem kde je pravda.. Nie som inštruktor plávania a už vôbec nie detský psychológ, aby som vedela odhadnúť čo sa v takej detskej hlavičke odohráva. Podľa mňa by bolo toto najlepšie zvládnuť práve s inštruktorkou, upozorniť ju na to, ako sa správa aj pri kúpaní, ale veď to si musí aj ona všimnúť, že sa mu zmenil vzťah k vode. Za tie roky určite má skúseností aj s takýmto niečim.

V každom prípade nenútiť do ničoho čo mu je proti vôli, s tým maximálne súhlasím.

Inak, ja som sa veľmi tešila na to potápanie (aj podvodný foťák som kúpila 😀 😀 ) ale nakoniec mi to ani nechýbalo, užili sme si aj bez toho, malý bol spokojný, tešil sa z toho a to je najhlavnejšie 😉

cvikla969
17. nov 2009

ved uz cakam na kurz vo stvrtok.asi mu dam dnes a zajtra s kupanim pokoj a potom sa uvydi.
tvrdi ze to deti prejde,ale neviem co povie ked zbada v stvrtok filipa.
skusim jej navrhnut nech nam ta mozno aj zvlast lekcie,ked uz to mam zaplatene a neni to lacne.

asi by som potom neskor skusila to co ste boli na tom pobyte lebo aj tak som to planovala,len som nevedela ze tam sa nepotapa.

veronika81
17. nov 2009

cvikla, daj vedieť vo štvrtok, som zvedavá ako sa bude malý správať a čo na to inštruktorka. Len tak pre moju zvedavosť, do akých jasličiek chodíte a ako sa volá inštruktorka? Nemusíš sem, napíš mi do IP.

cvikla969
17. nov 2009

dnes som ho kupala ja nie tato.vitiahla som vanicku a kym sa hral s hrackou tak som ho posadila pomali do vody bol umrncany ale neplakal.umyla som mu len ritku rukou tvar a chrbatik a sup sup von som taka rada ze sa nestihol uplne rozplakat....

cvikla969
19. nov 2009

no dnesne plavanie dopadlo prekvapujuco dobre.lektorka si ho zobrala a skusila ho dat do vody a bol uplne v poho.celkom to cele zvladol.som stastna ako blcha🙂

veronika81
19. nov 2009

tak to je super 😉 nech mu to aj vydrží. Možno to bolo len niečo prechodné.

emjee
19. nov 2009

wwcko, lenka1smejka my sme chodili do dnv a velka spokojnost 🙂

chodila som vacsinou sama, to som si drobca brala do manduce, 3x sme boli spolu aj s manzelom, vtedy sme brali maleho v autosedacke
v satni je ohradka, takze pri prezliekani maminky je drobec v bezpeci 🙂 potom sa ide do mietsnosti s lehatkami, kde sa prezliekaju deti, tam som si brala len veci pre neho (a autosedacku) a pre seba len uterak, po prezleceni sme sa isli spolocne osprchovat, da sa to zvaldnut aj sama, pripadne ti instruktorka pomoze, jednorazove plavky nam obliekala vzdy instruktorka, ja som maleho drzala, aj do vody ti ho poda instruktorka
po plavani (boli sme 3-4 mamicky) je este sauna
samotny bazen je dost velky, a vody je tam akurat, ja s mojimi 155cm som to zvladla (voda mi siahala asi pod pazuchy)

cvikla969
20. nov 2009

fu a pri dnesnom kupani bol zase krik.budem trpesliva aj ked mne to moc nejde

kristiesk
22. nov 2009

prosím vás viete mi poradiť kam by som sa mohla ísť kupšať so synčekom ? ...nemyslím kurz, len také jednorazové kúpania..

klara_klara
24. nov 2009

kedy je najlepsie zacat? ja by som chcela az ked bude teplejsie teda v aprili maji, to budeme mat 9 mesiacov...myslite si ze sa to este oplati?

hoogy
24. nov 2009

klara myslim,ze sa to oplati vzdy.my chodime teraz v zime a je to super.maly si to uziva a urcite mu to prospieva.nemusis sa bat toho,ze je zima.

klara_klara
24. nov 2009

a nevadi ked zacnem chodit az s 9 mesacnym? su tam aj vacsie deticky?

hoogy
24. nov 2009

oni si to vacsinou delia tak aby na jednom kurze mali priblizne rovnako stare deticky.takze urcite tam budu aj take starsie deticky.

emjee
25. nov 2009

kristiesk v MA do maliny 😉 teda detsky bazen tam je, odskusany ho este nemam, ale chystame sa (uz riadne dlho, furt sme sa k tomu nedostali 😀)

klara_klara
25. nov 2009

a chodite niekto do senca? ake to tam je? alebo co odporucate blizko BA.

lilly21
29. nov 2009

nejde nahodou niekto na atlantidu?

bambulka814
2. dec 2009

ahojte,

chcem sa opytat na referencie kuzov plavania vo Via Vitae v kosiciach, je tam viacero firiem a viacero instruktorov, vidim, ze aj ceny su rozne, tak chcem vediet, ci by ste mi niekoho z nich odporucili.

velka vdaka

mirka.m
4. dec 2009

ahojte kocky,
prosim vas ma niektora z vas skusenosti plavania v rolande v dnv? ja chodim do dnv do hotela W( volakedy hotel Morava)
dakujem

sunny1112
4. dec 2009

ahoj mirka.m, my sme chodili do Rolanda a bola som spokojna... 🙂

rimmel
11. dec 2009

chcela by som sa spytat ze dokedy ma dietatko ten reflex ze ked ho vhupnes pod vodu, dokaze zadrzat dych???? dakujem

berenika39
11. dec 2009

ahoj, nevím to přesně, asi to taky má každé jinak 😉 😉 , ale petr tak kolem desátého měsíce začal po potápění kuckat a od té doby se toho moc bojí. plaveme vesele dál, ale nepotápíme se, nechci aby ho to odradilo, jen bubláme do vody, potápíme čumáček, cákáme na hlavu, políváme, ale prostě potopení neeee.

rimmel
11. dec 2009

ahadiki tak radsej skusat nebudem..moj este pod vodou nebol totiz..celkovo sa dost "boji" je taky nesvoj 😅

zabullka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diana221
4. jan 2010

ahojte maminky chcela by som sa opytat či niektora z vas nevie či je nejake plavanie určené pre babatka aj v Michalovciach alebo okoli, čo je to len v Košiciach.. dakujem vam

kessiee
5. jan 2010

ahojte, baby nam zacina kurz buduci utorok, len malinkemu maju prerezavat teraz vo stvrtok uzdicku pod jazyckom, neviem vobec, co taky zakrok obnasa, viem len, ze je to velmi rychly zakrok a ako je to s hojenim vobec neviem. mozeme zacat kurz aj tak, alebo mam jedno ci druhe odlozit? poradte prosim, dakujem

danu
9. jan 2010

zuzik1201 • 1d • 11. apr 2008 o 19:05
Chcela by som sa spýtať či niekto nevie poradiť kde robia a čo to stojí plávanie od 6 mesiacov bábätka
v Banskej Bystrici a okolí.Ďakujem

ivkamt • 1d, 50tt • 15. apr 2008 o 10:32
zizik ja viem len o plavaní v Martine a v Ziline akurát na budúci týžden začina kurz:
http://www.moko.sk/

lea132 • 1d • Dnes o 16:56
Ahojte, trosku obnovim tuto temu...Nevedeli by ste mi poradit, kde v MT sa da chodit plavat s babatkom? Ziadne kurzy som nenasla, moko v martine zevraj nerobi teraz kurz, tak neviem..Velmi by som chcela s malou chodit plavat 😒

evinaz • 1d • Dnes o 18:27
No, ja sice nie som z Martina, ale byva mi tam kamoska a spominala, ze tam nejake kurzy su... Skusim prezistit a tuknem 🙂

lea132 • 1d • Dnes o 19:18
dakujem 😀

topzuzana
15. jan 2010

Ahojte, mam prosbu pre tie, ktore uz chodia plavat do Senca alebo Galanty. Budeme sa stahovat a musim teda zmenit plavanie z Bojnic bud do Senca alebo Galanty. Mohli by ste mi v skratke hodit info o plavani v oboch kurzoch. Pozerala som ich stranky,ale hlavne tu senecku som nepochopila. Kolkokrat sa vlastne v jednom kurze plava? V GA je to 9 krat, vsak? A ake su ceny a v akych casoch sa asi plava. Adamko ma 20 mesiacov. Dakujem

beadz
15. jan 2010

rimmel, my sme chodili s malym na plavanie a tam nam povedali ze ten reflex sa dost skoro vytraca, a my sme ho tiez museli ucit zadrziavat dych, najprv mokrou rukou cez tvar, potom stupnovat, ak chces tak ti to rozpisem podrobnejsie do ipka. ale v tomto veku, ak na to neboli deti pripravovane, nevedia uz reflexne zadrzat dych.

quetinka28
21. jan 2010

Ahojte maminy,prosím Vás tie ktoré chodili na plávanie do Žiliny rady a tipy kde ste chodili a ako sa Vám tam páčilo.ďaakujem 🙂

evkosca
22. jan 2010

Ahoj quentinka28, my chodime na kurzy plavania za plavaren, babyplávanie Márie Koňarčíkovej, google ti to urcite najde. Chodili sme s malym, ten uz ma skoro tri roky a aj s malou, ktora ma 9 mesiacov. Chodime na kurz tak raz za cas...nie kazdy mesiac a my sme tam velmi spokojni. Je tam cistucko, mile instruktorky, tepla voda (aj ked sa mi stalo, ze jedna mamicka, co chodili predtym do Kubina na plavanie vravela, ze sa im zda studensia) a aj cas na hranie pre vacsie deticky (mensie to velmi neocenia).
Este su asi nejake dve plavania v Ziline, ale blizsie info neviem...