Plávanie bábätiek

siskatan
15. júl 2006

Ahojte maminky!

Myslím, že takáto téma tu nikde nebola, aspoň som to nepostrehla... nestíham úplne všetko čítať pri mojom živom striebre a tak sa Vás pýtam, aké máte skúsenosti s plávaním detičiek? Absolvovali ste takéto plavecké kurzy, páčilo sa Vám, odporúčali by ste to ďalej? Ja som sa s malým prihlásila na september a tak zisťujem čo a ako, čoho sa mám vyvarovať a podobne... 😎
Ďakujem za každú odozvu 😵

bubinko83
23. feb 2009

baby,kde kupim plavacie koleso pre drobca? Nikde ho nemožem zohnat.Dik za každy tip 🙂

trixi
23. feb 2009

bubinko, ale plavacie koleso mas na mysli? Klasicke? Alebo take, ze ho do neho posadis ako do hopsadla, medzi nozickami ho to drzi? Take Ti venujem. Nie je to koleso, ale taky oval. Klasicke vsak nemam. Ak ho chces napis do IP a dohodneme sa.

romula
2. mar 2009

Moja kamarátka chodí prvý mesiac plávať v BA do toho nového plávania Žabiatko, a je maximálne spokojná. Ja nastupujem s malým od marca, máme 4 mesiace, tak snáď sa nám to bude páčiť. Bola som tam na úvodnej hodine. Priestory sú obrovské, môžem porovnať, lebo som bola okuknúť aj alvu, keďže to mám kúsok od domu. Sú fakt nádherné, celé pomalované detskými motívmi, veľký detský kútik. Od 9. marca plávame tak potom napíšem. Ale tešíme sa.

cuchre
3. mar 2009

klementina, neviem, preco je snop lacnejsi,ale ja som spokojna (az na recepciu, nikam sa nedovolas a nic nevedia)🙂 je to bazen v poliklinike, tak to tam maju ako doplkno, nie je taziskom ich prijmov, mozno preto.

plumka
4. mar 2009

Klementina, aj my chodime do Snopu, zacali sme uz treti kurz a som tam maximalne spokojna. Najviac nam vyhovuje prave to ze je to len raz do tyzdna a ze ten jeden kurz ma 10 hodin (inde je to myslim len 8) a ze je to cez vikend, tak chodime aspon s manzelom spolu a mame super instruktorku. 😉

tesita
4. mar 2009

Neviete o možnosti plávanie v Bratislave v slanej vode a je možné tam chodiť cez víkend. West to má ako kurz, ale je tam kombinácia streda a sobota. Ja potrebujem niečo čiste cez víkend. Môže, nemusí to byť kurz. Ďakujem.

euphoria
5. mar 2009

akejka i ostatne maminy, ja som sa stale nerozhodla kam. no na alvu som pocula, ze uz to nie je to co byvalo. najma je jedn kurz za druhym a treba sa velmi ponahlat pri odchode..snop mam sice blizko, pozdava sa mi aj zabiatko.
kazdemu vyhovuje asi nieco ine.. chcem sa spytat, tam tiez tak nadvazuju kurzy rychlo na seba??

mata3
5. mar 2009

Ahoj Romula,
aj my zaciname od buduceho tyzdna v Zabiatku, a uz sa velmi tesime... tak sa tam asi stretneme 😉 a dame potom (snad pozitivne) referencie 😎

kacenqa
5. mar 2009

caute baby, urcite budete v zabiatku spokojne, majka je strasne zlata a tie priestorry su fakt super. my uz mame februarovy kurz za sebou a tesime sa na dalsi.

s krpatou plavame uz od septembra, takze ona je uz nie ze vodnik ale priam podvodnik 😀 😀 😀 😀

pammy
5. mar 2009

Mata3 + ostatne maminy:
Prosim ta, je Zabiatko daleko od zastavky elektricky Biely Kriz, da sa tam odtial dostat pesi? Nevies mi poradit? dakujem.

kacenqa
5. mar 2009

pammy: je lepsie ti vystupit az na vinohradoch a potom prejst okolo toho obchodu so svietidlami cez trat, popri dimitrovke. pretoze ak by si vystupila na bielom krizi, musela by si ist takym nadchodom cez trat a tam nie su kolajnice na kocik a ten nadchod ma dost strme schody.

alebo mas este moznost ist z trnavskeho myta autobusom c. 51, ten stoji tiez kusok odtial priamo na nobelovej.

ja to viem, lebo na nobelovej byvam 😀 😀 😀 takze ak budes potrebovat este dalsiu radu, kludne IP 😉

tesita
5. mar 2009

Prosím Vás, akú stránku má Žabiatko, keď ho tak chválite. Ďakujem.

pammy
5. mar 2009

www.zabiatko.sk

Kacenqa: Dakujem!!! 🙂 A z vinohradov je to asi kolko priblizne minut ? kazdy druhy krat budem musiet chodit elektrickou, prip. tym autobusom...

kacenqa
5. mar 2009

pammy urcite nie viac ako 5-7 minut

len pozor, ten autobus chodi len 2x za hodinu 😀 vzdy o 15 a 45 a stoji na tej strane ako je istropolis. alebo sa da nanho nastupit aj pri slimaku este alebo pri poluse, ako ti bude lepsie vyhovovat....

tesita
5. mar 2009

Ďakujem 🙂 Ja som si to komplikovala cez vyhladávanie plavanie babatiek, alebo plavanie deti v Bratislave a nikam som sa nedopracovala.

pammy
5. mar 2009

Kacenqa: Dakujem este raz, super.

nuco
13. mar 2009

ahojte chcela by som rada.......s malym by som chela zacat chodit plavat, ale mame stale zvysenu teplotu so zubkov, a neviem ci ist alebo neist. Inak je maly v pohode, nieje chory.dakujem

lucinka27d
13. mar 2009

ahojte mamicky, ja zacinam zo svojim 3 mesacnym synom Dominikom chodit na aquababy plavanie do Devinskej novej Vsi do penzionu Rolando. Novy kurz do ktoreho sme sa prihlasili zacina 7.4.09 a casovo sme si dali od 11:30 do 12:15h. Odporucili my to zname co tam chodili. Hladala som po bratislave tieto kurzy plavania a celkovo su 5 stredisk +/- . Velmi sa tesime. Malemu som uz kupila aj plienky do vody haggies a osusku macka pu.

mizulienka
24. mar 2009

ahojte viete mi niekto poradit dobre plienky na plavanie? dakujem

kacenqa
24. mar 2009

mizu - ja som maximalne spokojna s tymi DMkovymi - Babylove. a co nam instruktorky plavania vraveli, su dokonca lepsie, ako tie od huggies

mizulienka
26. mar 2009

super dakujem 🙂
mam este jednu otazku..ideme v aprili na dovolenku do Slovinska a mam dilemu, ako to vyriesim ja s plavanim...este dojcim a sem tam sa mi este spusti mlieko? ako ste to riesili v takomto pripade? date normalne prsne vlozky do plaviek? mam cele plavky nie tie dvojdielne. dakujem pekne za vsetky tipy 🙂

rovni
12. máj 2009

ahojte
mate niekto aktualne skusenosti s plavanim v SNOP v BA?
ja som sa tam zahlasila este pred dvomi mesiacmi,vtedy napisali ze nas eviduju,odvtedy nic-az dnes sa ozvali,ze tam mame zavolat

monika77
17. máj 2009

mamičky a od koľkých mesiacov mimča sa môže chodiť na term. kúpaliská?

pammy
17. máj 2009

Rovni, my takisto, kurz by mal zacat 6.6. skusenost este nemam, ale celkom si to baby tu chvalili... snad bude dobre.

mishusha
17. máj 2009

monika to by aj mna zaujimalo... a nielen na termalne, ale celkovo plavanie vo vode, trebars niekde na jazere, v mori.... a tak...

rovni
17. máj 2009

ano pammy,uz som volala s tou pani co to ma na starosti,tiez mi vravela ze kurz zacne 6.6 😉
len neviem preco podrazeli,na ich stranke som si nasla ze kurz stoji 3600 SK a ona mi povedala ze bude stat 4000 SK 😖

trixi
17. máj 2009

monika, mishusha, na plavanie sme zacali chodit od 4 mesiacov, na kupaliska od 6 mesiacov a pri mori sme boli ked mal Matej 9 mesiacov. Nikde nie je napisane presne od kolkych mesiacov. Zalezi od maminy, babatka a ostatnych vplyvov-druh bazena, kvalita vody, teplota vody a pod.

monika77
22. máj 2009

maminy a nezostali vám také malé mimča choré po kúpaní? bo som sa pýtala doktorky a ona vravela, že do 1. roka by sa dieťa nemalo kúpať v žiadnom bazéne, ani na kúpaliskách ... je to stará pani doktorka, má trošku inak zastaralé názory, takže neviem

trixi
22. máj 2009

monika, to je skutocne zastaraly nazor, su lekari, ktori zakazuju s detickami do 1 roku cestovat, nemaju chodit medzi ludi a podobne nezmysly. Neboj sa, nas maly obcas nieco dostal ale nie z plavania ale z toho, ze na plavanie prisla mamicka s chorym babatkom. Vzdy to bol niekto, kto bol v nasej skupine na nahradnej hodine. Naposledy cca pred mesiacom som ochorela ja, pretoze prisla mamina, ktora sice neplavala, prisla aj s muzom, ale cely cas sedela pri bazene, bola chora, a hoci mala kapesnik na ustach, aj tak sme to dostali. Bola to od nej nevyslovitelna drzost a bezohladnost a este tam po muzovi hukala.

cuchre
23. máj 2009

zamkli mi temu, takze k SNOP, babatka sa prezliekaju pri bazene, na lehatkach a stoloch, ja som maleho doniesla v sedacke, prezliekla sa v satni a potom jeho. je to uplne v pohode 🙂 instruktorky zlate, bola som spokojna 🙂