Plávanie bábätiek

siskatan
15. júl 2006

Ahojte maminky!

Myslím, že takáto téma tu nikde nebola, aspoň som to nepostrehla... nestíham úplne všetko čítať pri mojom živom striebre a tak sa Vás pýtam, aké máte skúsenosti s plávaním detičiek? Absolvovali ste takéto plavecké kurzy, páčilo sa Vám, odporúčali by ste to ďalej? Ja som sa s malým prihlásila na september a tak zisťujem čo a ako, čoho sa mám vyvarovať a podobne... 😎
Ďakujem za každú odozvu 😵

emjee
23. jan 2007

zuzulik184 • 1d • 23.jan 2007 o 18:32
prosim vas, neviete mi poradit, kde by som sa mohla ist kupat s mojou 3 mesacnou dcerkou Kristinkou? nejaky kurz alebo take nieco

ivankaalenka • 23.jan 2007 o 18:39
No podla toho kde byvas, skus internet, vyhladac, viem, ze v BA je toho viac, aj v Devinskej n. Vsi, ale podla bydliska si vyber a aj podla referencii mamiciek, ci je tam dobra voda a tak.

ninocka
23. jan 2007

kde v devinskej

ajmi
24. jan 2007

Ahoj Emjee, ja chodím s malým na kurz plávania do Alvy. Sú tam veľmi milé inštruktorky, príjemné a čisté prostredie, sauna. Chodíme tam len 2. týžden a zatiaľ sme veľmi spokojní.

jankamanikova
24. jan 2007

emjee - mozes chodit aj do Trnavy na Kopanku. Je to v rodinnom dome a je to super. Ja som plavala s prvym dietatom a budem chodit plavat aj s druhym dietatkom. Je to nadherne a dieta velmi dobre prospieva.

Inac su k dispozicii aj vikendove alebo tyzdnove pobyty v Tatrach alebo v Dubnici v nejakom hoteli. To je tiez dobre. Da sa ist aj s oboma rodicmi a da sa tam aj oddychnut. Je tam moznost mat aj saunu a masaze deticiek. (pozri babylook).

Tak vela stastia.

barbulka
25. jan 2007

ahoj janka, tych 2000 Sk v Trnave je za kolko lekcii ? nikde to na ich stranke nevidim ... inak to tam vyzera velmi dobre, cele je to tusim nove 😵

alela
25. jan 2007

Ahojte,
viete mi dať tip na plávanie drobcov v KE? Počula som niečo o Barci..je ešte niečo?dík

miriam17
25. jan 2007

ahojte ma zaujala tato tema..ako to myslite plavanie babetiek??to by som mohla aj chodi so svojou viki normalne na daake kurzy?

barunka
25. jan 2007

Baby, a poznáte niekto kurzy plávania pre detičky ktoré robia v SC v Aquathermali???? Máte s tým niekto skúsenosť? Aké sú??

kangaroo
25. jan 2007

miriam17: ano, mohla. Plávať môžeš s bábom od 3 mesiacov v špeciálnych kurzoch plávania

miriam17
25. jan 2007

a neveite ci je tu v kosiciach daak a tak moznos ist na kurz?

jankamanikova
25. jan 2007

miriam17 - ked sme byvali v Presove, tak k nam domov chodila instruktorka a plavaly s nasim babom doma vo vani. Chodila raz do tyzdna, ukazal nejake nove prvky a bolo to super. Potom sme zacali chodit do bazena (pozri zuzi). Ta instruktorka chodi aj do Kosic, urcite ma aj nejake ine kontakty. A inac nas Janik mal 4 tyzdne, ked sme zacali plavat. Vynikajuco to prospieva vyvinu babetka a otuzovaniu. Pomaha to psychomotorickemu vyvinu a hlavne aj tej mamicke a oteckovi. Nas Janik doteraz vodu miluje, potapa sa a nema ziaden problem. S Matuskom budeme chodit do Trnavy, ale tu to je az od 4 mesiacov. Tak sa velmi tesim, lebo zajtra ma Matusko 4 mesiace a my mozme plavat. Samozrejme doma vo vani som s nim uz vsetko odplavala, kedze tak kurz plavania mam uz absolvovany.

jankamanikova
25. jan 2007

barbulka - tych 2000 Sk je za osem lekcii. Mozes sa ist na jednu zdarma pozriet. Plave sa kazdy den od 9.00 - 16.30h.; a aj v sobotu doobeda. Da sa vybrat ten kurz, ktory vyhovuje Tebe a babenku.

danii
25. jan 2007

ja som pred tyzdnom zistovala plavanie v aulandii v auparku. tak kurzy otvorili od januara tohto roku a mozu plavat deticky od 5 mesiacov. su rozdelene do skupin... 😉 a tusim 1x tyzdenne.
takze cakam ked budeme mat 5 mesiacov 🙂

danii
25. jan 2007

baby, kde je ta alva o ktorej ste pisali? uz som o nej pocula ale neviem kde to je....

mamacat
26. jan 2007

jeej alva, ja som tam kedysi ucila plavanie. uz tomu bude asi 10 rokov!

barbulka
26. jan 2007

dakujem janka 🙂 a ake mate skusenosti s papierovymi plavkami, ktore su lepsie babylove alebo huggies ??

danii, alva je na Trnavke, to mas kusok 😀

ivankaalenka
26. jan 2007

Ninocka, je to taká budova-komplex, je tam aj fitko, telocvicne, bar, len adresu si musim spomenut, potom napisem

ninocka
26. jan 2007

ivankaalenka ja viem to je max fit ale neviem o tom,ze by tam boli kurzy pre deticky

ivankaalenka
26. jan 2007

su, aj cvicenie, ja tam s malou chodim cvicit a vsimla som si, ze tam maju plagát aj na plávanie. Cvicit chodime vo stvrtok o stvrt na jednu, ale je tam toho viac a je to fajn

megg
26. jan 2007

ahojte, viete nieco o kvalite plavania pre babetka v Aulandii?

danii
26. jan 2007

to by som sa aj ja chcela opytat, ale predpokladam ze nebude vediet este nikto, lebo to plavanie zacalo v januari.....

barbulka diky 😉 pravda, to mam kusok. ale neviem, kamaratka tam bola nespokojna, prestala tam chodit....

jankamanikova
28. jan 2007

barbulka - my sme malemu kupili normalne plavocky pre babenka. Boli (teda este aj su) perfektne, frote z vnutornej strany. Teraz su mu male, bude ich ma Matusko a Janikovi sme kupili nove. Kupili sme ich v Mothrcare v Auparku, boli trochu drahe 😎 ; ale to nic.

S papierovymi nemam skusenosti, ale kedze ich vyrabaju, tak musia byt dobre, nie?

leak
28. jan 2007

Ahojte žienky ja som s malým chodila plávať od 5 mesiacov a bolo to super. bolo to 8 plávaní teta 8 hodín v jednom kurze. Veľmi sa mu páčilo a išli sme aj na druhý a tam sa učil už aj ponárať. Dobre si tam deti precvičia klby a telíčko a páčilo sa tam môjmu drobcovi ked tam boli deti lebo ich má veľmi rád. 🙂

danii
28. jan 2007

baby a po tom kupani ako sa to da zvladnut.?
myslim kym sa osprchujete vy aj babatko, kym sa obleciete... neplacu? predsa len, nejaky cas to trva-osusenie, obliekanie, fenovanie vlasov.... a co robi babatko kym sa davate vy dokopy? lebo moje uz len pri pomysleni ze sa bude vyzliekat/obliekat place....

leak
28. jan 2007

Ahoj danii je tam trošku frmol ale dá sa to zvládnuť. po kúpaní pôjdeš s malým do šatní a tam je všetko pre deti ohrádky, prebaľovací pult hračky a tak. trošku sa dieťa zabaví kým sa ty oblečieš. vlasy si fénovať nemusíš ved sa nebudeš ponárať. a potom oblečieš dieťa. Alebo najlepšie je to ísť aj s manželom aby pomohol. Ja som chodila s malým plávať okolo obeda a potom spal jak dudek dobre sa tam unavil.pa

mackousko
28. jan 2007

Ahojky rabiva. Velmi by som chcela chodit s mojim syncekom na plavanie,ale neviem kde v Kosiciach je to mozne. " okrem krytej plavarni".

mamacat
28. jan 2007

danii, ja ked som robila instruktorku tak sme pomahali mamickam podrzat mimi, kym sa oni osprchovali atd.
inac mozes si tam zobrat aj druhu osobu ktora ti pomoze, a aj odfoti... 😉

ervotoc
29. jan 2007

pre vsetkych nr,my chodime na chrenovu,vola sxa to delfin,kontakt hore ,tusim na prvej strane,nechce sa mi 3krat ip pisať 😝
drobec bol spokojny sa čvachtal rád,teraz akurat tak vo vani,ale na jar tam mašírujeme zas... 😉

danii
31. jan 2007

baby dakujem. lebo naozaj si to neviem predstavit, dost trpime ked sa len obliekame ked ideme na prechadzku.... a to som ja uz nachystana!
dobry napad, zobrat este doprovod 😉

danii
31. jan 2007

...aspon na en zaciatok, kym si zvykneme, zistime co a ako.... 🙂 😅