Plávanie bábätiek

siskatan
15. júl 2006

Ahojte maminky!

Myslím, že takáto téma tu nikde nebola, aspoň som to nepostrehla... nestíham úplne všetko čítať pri mojom živom striebre a tak sa Vás pýtam, aké máte skúsenosti s plávaním detičiek? Absolvovali ste takéto plavecké kurzy, páčilo sa Vám, odporúčali by ste to ďalej? Ja som sa s malým prihlásila na september a tak zisťujem čo a ako, čoho sa mám vyvarovať a podobne... 😎
Ďakujem za každú odozvu 😵

adetka
7. dec 2007

vlasa... tyzdenne pobyty robi alva... ale zatial ziadne ponuky na buduci rok nemaju... http://www.alva.sk/index.php?page=63

edit
8. dec 2007

Myslím, že tu by bol vhodný názor aj zo strany majiteľa hotela, ktorý by Vám povedal aká je skutočnosť s tým zákazom od hygieny. To je všetko.

tonicka
9. dec 2007

Ahoj dika, moja karolinka bola na tom podobne, jedna lekcia ok, druha zle a tak na striedacku. casom mala veci, ktore sme jednoducho nerobili,lebo sa jej nepacili. Dnes je to super a len vynimocne sa jej nepáči. Trvalo to asi 3 kurzy. Vydrzali sme a aj instruktorky sa z toho velmi tesili a povedali, ze malo kto ma taku vydrz 😉 Odmenou nam bol kazdy pokrok a to, ze este nebola chora. 🙂 Chodimeod 3mesiacov az doteraz a urcite budeme pokracovat.

tonicka
9. dec 2007

Skus zmenit cas plavania, napr. tesne po vyspati, alebo skoro rano, alebo vecer... my sme chodili rozne teraz nam najlepsie vyhovuje 9:00 rano 😀

martinadt
9. dec 2007

ahojte ja som sem už asi prispievala raz, ale chcela by som sa opýtať, či náhodou neviete, od kedy sa môže chodiť s detičkami do bazénov, ktoré neni sú upravované, teda špeciálne pre bábätká ale obyčajné bazény

bilushka
10. dec 2007

Martina, my do takeho bazenika chodime od 3,5 mesiaca...Najskor plavaju v bazene deticky a po nas nastupuje akva aerobik...Stale v tej istej vode a aj v Senci je to tak, ze len polku bazena vyclenia pre deti, aby tam nik iny nesiel, ale vodu specialne neupravuju 😉

martinadt
10. dec 2007

jééj bilushka to si ma potešila 😵 ďakujeeeeeeeeem

vronik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlasa
15. dec 2007

plavali ste niekto v stupave?som zvedava,lebo sa tam chystame 😉

evina11
19. dec 2007

plával z vás niekto v Lučenci?máme začínať 7.januára a práve s p.Dušekovou..Dúfam, že to nebude také hrozné, keby áno, určite sa ozvem...Je naozaj zvláštne, že takýto ludia můžu pracovat s detičkami..Tak plával niekto v lučenci?

grofka
20. dec 2007

Evina, klikni si na link: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Najdes tam ovela viac nazorov a postrehov o p. Duschekovej...

Porozmyslaj... 😒

monika165
20. dec 2007

evina11, my plavame v Topolcanoch uz 3 mesiace s p. Duschekovou a som velmi spokojna, nicoho sa neboj a chod do toho 😀 .Mimochodom bazen mame meneny kazdy den, tak si zisti ako je to u vas 😉

evina11
28. dec 2007

ďakujem Monika, určite to skúsime. ak by náhodou niečo vzniklo (nečakané, alebo by sa mi prístup p.Duschekovej nepáčil/určite sa ozvem...ďakujem za podporu 😲

cicushka
18. jan 2008

voda menena raz za 3 mesiace...to fakt...pokial viem...v ALVA menia 2x za den...vzdy predtym, nez idu najmensie babatka.

dzidzuska
19. jan 2008

ahojte chcem sa opoytat akem ate ksuenosti s plavekymi jaslickami Moko a ci sa tam niekto nechystate chodit chceme sa prihlasit 🙂

maca5
19. jan 2008

Dzidzuska,

my tam chodime 2 tt a sme spokojne aj s dcerkou 🙂, chodia tam aj mamimy az z BA alebo aj zo Stupavy. Vsetko je tam ciste, prijemny pristup, babatiek je 5 v bazene + s nimi mozu byt priamo v bazene 2 dospeli .... snad, ak by ste mali nejake otazky, tak sa kludne popytajte ... cena za kurz je 3300,- - je to 8 lekcii po hodine ...

alla
23. jan 2008

ahojte. Pridávam sa trochu neskoro k diskusii. Chcela som poprosiť, ak niekto viete, či sa robia kurzy pre bábätká aj niekde blízko Považskej Bystrice, prípadne Bytča alebo Žilina. Tiež sa chcem opýtať mamičiek, ktoré majú skúsenosti s plávaním bábätiek, či po absolvovaní kurzu to bábätku nechýbalo, že už nechodí plávať. Mne by bolo ľúto, keby som dcérku naučila, že chodíme plávať, a potom zrazu už nebudeme chodiť. Asi by jej to chýbalo, myslím 😒 Čo poviete (napíšete 🙂)?

zuz11
23. jan 2008

my sme do Moko chodili 7 mesiacov cca a sme max. spokojny 😀 teraz sme si dali zimnu pauzu 😀 a dufam ze na jar pokracujeme 😀 tiez sme priklad co tam chodi z BA 😀 luci haalooo ako je to? na jar ideme? 😀

quetinka82
24. jan 2008

kurzy sa robia aj v BA-DNV v Rolande ( www.rolando.sk) od 4 mesiacov. my tam ideme od februara, tak som zvedava :o)

mirell
29. jan 2008

ahojte, nevie niekto kurz v Nových Zámkoch? od koľkých mesiacov? diky

adetka
29. jan 2008

O NZ neviem... my chodime do ZM... a tam je to od 3 mesiacov...

gabrielad
29. jan 2008

Ahojky, absolvovala jsem s malou plavání v 5 měsících v BA v Alvě a byla jsem velmi spokojená s jejich přístupem. Žádné násilné potápění, atd. Na malé je vidět, že má vodu ráda a že jí to tam bavilo. Teď se v 8 měsících chystáme na další kurz.
To co jsem četla o plavání s pí. Dušekovou mě šokovalo. Osobně bych to nevydýchala a nejen že bych si stěžovala a udělala pořádný bordel, tak bych se i ozvala. Jsem ráda, že se našli i tací (myslím Grófka), kteří si to nenechali líbit a situaci řešili.

emjee
8. feb 2008

anaba • 1d • Dnes o 14:19
Chcem sa spytat, kam chodite plavat s malymi babatkmi v BA, co to stoji, a ako ste s tym spokojny.
Ja viem, ze je nieco na Zahradnickej ulici - ortopedicka klinika, Centrum zdravia, ale je to len v sobotu doobeda a mne by to viac vyhovovalo cez tyzden. Tusim 3600,- Sk 10 x 3/4 hodina.
Dakujem

bilushka
8. feb 2008

Anaba, na Zahradnicku sme chodili aj my, hlavne kvoli cene, ale teraz po novom roku dali to plavanie na 9. hodinu rano, takze to neexistuje tam chodit, maleho kvoli tomu budit fakt nebudem, aj ked mi je to luto, lebo v starom roku to byvalo o jednej po obede a najviac sa mi tam pacilo, ze sme mohli ist do bazena obaja-teda ja aj muz s malym, nie ze jeden cakal na lavicke, ako je to v Alve.
Teraz v utorok zaciname dalsi kurz v Alve, stoji to tam 44OO,- Sk ked ides prvy kurz a potom kazdy dalsi kurz uz "iba" 4000, je to na 8 lekcii, ktore su 2 krat do tyzdna, takze je to na mesiac. Teraz sice Alva otvorila aj turnusy jeden krat tyzdnenne, ale ze mamicky sa nemozu dohodnut na termine, tak sa nam tam nepodarilo dostat ☹

petaba
9. feb 2008

Ahojte, mi sme sa prave vratili z plavania na zahradnickej, a bolo tam uplne perfektne, vodicka teplucka, instruktorka velmi mila, vesele deticky, super sauna ... no skratka fajn

to bilushka:

inak uz urobili asi novu skupinu (5-10 mesiacov) lebo mi sme dnes boli o 10:00 a este bolo po nas o 11:00

Kazda mamicka, ktora este nebola tak vrelo odporucam, deticky maju krasne zazitky, a vybiju tam vela energie, takze hned po vlozeni do kocika spia 🙂

keby niekto chcel tak tusim 8.3. zacina novy kurz

bambulka026
9. feb 2008

Ahojte,
mate niekto skusenosti s plavanim babatiek v hoteli Janosik v LM?
My by sme chceli chodit s malym, no rada by som pocula nazor niekoho kto to uz absolvoval.

luci
12. feb 2008

a mate niekto kontakt na zahradnicku????ako sa to tam vola???kolko to stoji?? 🙂

zuz11
12. feb 2008

luci: toto som nasla
Ahoj sas. Jedina dlasia moznost, aspon o inej neviem, je na Zahradnickej v Neoprote (taka mala nemocnica ortopedicka, kontakt najdes na www.snop.sk). Ale moja rada, mame to tam totiz odskusane. Kedysi kurzy viedla skvela instruktorka, naozaj profi, robila aj v alve. teraz robi uz len v Senci v aquatermaly take instruktaze. Avsak vedenie tej nemocnine bolo doslova nenazrate a vysupli ju a prijali tam neskusenu novu babu za menej penazi a onimaju vacsi zisk. My tam teraz konicme jeden kurz, lebo maly ma vodu rad a prospieva mu to. ale tazim z toho co som sa naucila na kurze u Moniky (prva instruktrka) a v podstate si cvicime svoje. S tak malym babom by som sa do ruk neskuseneho cloveka nezverila. Radsej chod do tej alvy. Aj ked su drahsi, a obcas referencie na nich nie su moc dobre, ale myslim, ze oproti terajsiemu vedeniu tu na zhradnickej su stale lepsi. Problem ale u alvy je, ze otvaraju az v septembri, cez leto robia len pre stalych zakaznikov (preto sme aj museli ostat na zahradnickej, inak by sme sli do alvy). No a este, mam kontakt na tu Moniku, snazi sa zohnat nove priestori a mozno v septembri nieco otvori a da vediet. Urcite to potom sem napisem. Tak neviem ci som ti poradila Smile Plavanie je skvele, zacali sme ako 3.5 mesacny, ale rozhodne to chce profesionalnu instruktorku aby to malo aj zmysel a aby to bolo aj bezpecne.

zuz11
12. feb 2008

jaj a tento prispevok je z St august 09, 2006 7:48 am 😀

monkula
12. feb 2008

zuz, stáva sa... 😀 😀 😀