Plávanie bábätiek

siskatan
15. júl 2006

Ahojte maminky!

Myslím, že takáto téma tu nikde nebola, aspoň som to nepostrehla... nestíham úplne všetko čítať pri mojom živom striebre a tak sa Vás pýtam, aké máte skúsenosti s plávaním detičiek? Absolvovali ste takéto plavecké kurzy, páčilo sa Vám, odporúčali by ste to ďalej? Ja som sa s malým prihlásila na september a tak zisťujem čo a ako, čoho sa mám vyvarovať a podobne... 😎
Ďakujem za každú odozvu 😵

zuz11
13. feb 2008

aktualne co napisali luci:

je teplucka voda, prijemne prostredie, dobre instruktorky a skvela cena. Plavanie je v sobotu alebo v nedelu 1x do tyzdna. cena je 3600 sk na 10 vstupov

inak da sa tam ist aj na "predvadzaciu" hodinu stoji 400 sk a treba volat aspon tyzden a az dva dopredu, tak o 16 vtedy je tam baba co o tom aj nieco vie na recepcii

lucinkasd
13. feb 2008

chodite niekto prosim vas 🙂 plavat do levic? ake to tam je a kolko to stoji?

evuliki
24. feb 2008

ahoj holky,poradte mi prosim.Chcem ist plavat s nasou malou,ale neviem kam.Tu v bojniciach sa mi to absolutne nepaci-je to bazen pre verejnost a ani nie je dostatocne teply.Nemate kontakt na plavanie na strednom slovensku?Dakujeeeem

monca301
25. feb 2008
martinaema
25. feb 2008

ahojček, nájde sa tu niekto, kto chodí/-il do Galandie v GA? Chystáme sa teraz na jar začať ptvý kurz 😀

ewschen
30. mar 2008

Ahojte, my chodíme plávať v LM, do hotela Jánošík-kurz má 8+2náhradné lekcie-teda 10 cena je 2400..další kurz o 100 sk lacnejší..a je to 2x do týždňa..1x do týždňa máme aj saunu+perličkový kúpel..je to tam super..som veľmi spokojná.-teraz sme už na druhom kurze.

zuzitka
30. mar 2008

som videla, ze aj v Senci v aquaparku robia plavanie pre babetka

www.aquathermal.sk

kisska
30. mar 2008

Ahojte, mate niekto skusenosti s novymi kurzami v Galandii? Alebo babetkove plavanie v SA, GA a blizkom okoli?

lenka1977
30. mar 2008

a od akeho veku dietata ste zacali chodit na klasicku plavaren a klasicke kupaliska???

andy75
30. mar 2008

kisska: jedna moja kamaratka chodi s malou na plavanie na plavaren do Dusla

veverca
31. mar 2008

Ahojte. Poraďte, kde sa dá s bábätkami plávať v Nitre. ďakujem

anamor
1. apr 2008

ahojte chodili ste niektora plavat s babatkom do Aquathermalu do senca alebo do pezinka /www.moko.sk/, ze by ste mi dali referenie? 😉

luci
1. apr 2008

ahoj,my sme chodili do moko v pezinku a boli sme spokojni......velmi dobre.....boli sme asi 6kurzov....cize to znaci nasu spokojnost..... 🙂

pappo
2. apr 2008

ahojte ma niekto skusenost s plavanim deticiek v devinskej v hoteli W? dakujem

dadulik
2. apr 2008

ahojte baby, len tak pre porovnanie ceny, ja chodim s malou plavat do Senice (na Zahori, kde blizko byvame), organizuje to detsky svet Plavacek z Hodonina, a 10 lekcii stoji 1200 Sk a v cene je aj sauna po kazdom plavani. Plavat sme zacali v 3.mesiace - v ortopetickej vani a od 6.mesiaca sme v bazene.

lenka1977
2. apr 2008

a ako to zvladate s uplne maly babom na plavani? da sa to? je to narocne poumyvat seba aj babo a potom aj s obliekanim? od kolkych mesiacov je najlepsie zacat v plaveckych jaslickach a od kedy sa da ist uz aj na verejnu plavaren aci kupalisko? aku mate skusenost?

dadulik
2. apr 2008

zvladnut sa to da, treba len trocha cviku, my mame na plavarni v satni prebalovacie podlozky aj ohradky, aj v sprchach, tak tam sa da na chvilu odlozit babo. Ja som uz profik,takze seba aj krpatu pripravim zhruba za 3 min, obliekanie trva trochu dlhsie, lebo to je mala uz unavena, a zvycajne place, lebo chce spat. Zacat sa da podla mna vo veku tych 3 mesiacov a na verejnu plavaren neviem, lebo ja osobne by som nesla medzi neviem kolkych ludi s malym babom, my chodime piatky rano, a sme tam vlastne prvy a samy, myslim maminy s babami.

zuzitka
3. apr 2008

anamor, pozri tu, je tam mamicka, ktora chodi do senca uz vyse roka, mozno ti poradi

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

trixi
3. apr 2008

lenka, tiez som si to nevedela predstavit ako to zvladneme, pretoze chodime autom z Piestan do Trnavy na plavanie, ale zvladame to super. Zacali sme od 4 mesiacov. Instruktorky nam strazia deti kym sa osprchujeme, oblecu postupne plavacie plienky a plavky a zacne kurz. Po plavani sa nemusime ponahlat, mame k dispozicii saunu, zasa podla potreby instruktorky postrazia babatka, ked sa potrebujeme osprchovat, obliect. Ked sme uz obleceni, tak sa kojime, papame, mame tam na to dalsiu odpocinkovu hraciu miestnost. Na jednom kurze nas je 7, vsetky deti su rovnako stare +-nejaky tyzden.
My sme boli s nasim malym v Aquadome-"verejnej"plavarni cca pred dvomi tyzdnami, ked sme boli na lyzovacke v Rakusku. Bola tam cast vyhradena len pre malicke deti. Voda bola tepla cca 34 st.

anamor
4. apr 2008

zuzitka dakujem 😉

l.lara
8. máj 2008

ahojte, prosim vas, moze mi niekto poradit, mozno to tu uz bolo spominane, ale nemam cas to vsetko citat:( mam 4 mesacnu dcerku a chcela by som s nou chodit na plavanie. ale pocula som, ze je riziko chodit s dievcatkom na plavaren kvoli infekcii. ma niekto s tym skusenost? dakujem🙂

olinka6226
8. máj 2008

l.lara toto by som asi konzultovala s pediatrom. ale s nami chodili na plavanie aj take malicke dievcatka ako mas ty a v pohode. ale ak ta to trapi tak sa ozaj radsej spytaj svojej lekarky pripadne personalu na plavani.

greta24
9. máj 2008

My chodime na plavanie do PK, je to tam super, uz sme si zaplatili 3. kurz. plavaju tam aj male dievcatka a vobec sa nestazuju. Vrelo odporucam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sylviabab
9. máj 2008

Baby, potrebuju babatka specialne plavky do bazena? Kde ich mozem zakupit? Konkretne Alva club, ma niektora skusenost?

bambusko
9. máj 2008

l. lara, chodili sme plavat s oboma dievcatami od 3 mesiacov do 1 roka a nebol ziaden problem, najmensie deti chodievaju rano, ked je voda najcistejsia a po bazene sme sa vzdy osprchovali.
sylviabab, u nas - aquacity - vyzaduju, aby mali deti plienky na plavanie.

tonita
10. máj 2008

ahojte maminky,
chcela by som sa spytat od kedy mozu miminka zacat chodit plavat?Uvazovali sme uz nad tym, ze pojdeme ale nevieme ci to nie je nejako priskoro.

elinka27
10. máj 2008

tonita co ja viem, tak od 4 mesiacov 😉

nevesta
10. máj 2008

Od 3 😉 aj ked ja som zacala od 4...

elinka27
10. máj 2008

tak tam kam ideme my s malym nam tetula povedala,ze beru od 4 mesiacov, my zaciname vo stvrtok a sa nenormalne tesim 😝

elinka27
10. máj 2008

sylvia, plienky na plavanie maju aj v Tescu, aspon som ich tam videla,my mame Huggies, ale treba dat na nu aj tak este plavky,aspon tak bolo povedane nam.