Plávanie bábätiek

siskatan
15. júl 2006

Ahojte maminky!

Myslím, že takáto téma tu nikde nebola, aspoň som to nepostrehla... nestíham úplne všetko čítať pri mojom živom striebre a tak sa Vás pýtam, aké máte skúsenosti s plávaním detičiek? Absolvovali ste takéto plavecké kurzy, páčilo sa Vám, odporúčali by ste to ďalej? Ja som sa s malým prihlásila na september a tak zisťujem čo a ako, čoho sa mám vyvarovať a podobne... 😎
Ďakujem za každú odozvu 😵

erika107
20. aug 2009

a v BA su ake komercne? poznam len tu na trnavke alebo co je na vinohradoch alebo ako sa to tam vola

tin007
20. aug 2009

erika107 ja som nasla plavanie v rolande v dnv, v alve na banselovej, v snope a uz neviem, ale este tusim jedno miesto bolo

katy1979
21. aug 2009

na vinohradoch je zabiatko a este je aj v hoteli west so slanou vodou. okolie ba je ivanka pri dunaji, senec, pezinok.

babofka
24. aug 2009

ahojte, neviete mi dat niekto kontakt na plavanie v IVANKE PRI DUNAJI ? pocula som, ze sa tam ma nieco otvorit (alebo uz to funguje?) dakujem.

jhr
25. aug 2009

Ivanka pri Dunaji-zubrienka, je to tam veľmi pekné 🙂

dupinka
25. aug 2009

ahojte!

kto máte skúsenosť s DC Hviezdica v Nitre?

tin007
25. aug 2009

jhr uz nerob reklamu, mas iba dva prispevky a oba su o tom istom 😠

wild.horses
25. aug 2009

ahojte,

ideme na nase prve plavanie... stacia zobrat len plienocky alebo aj nejake sedatko do vody alebo tie veci co sa davaju na ramienka? vdaka.

emjee
26. aug 2009

my ideme v pondelok prvy krat do DNV hotel W 🙂

wild.horses spytaj sa rovno tam, kde idete, mozu byt rozdiely medzi jednotlivymi prevadzkovatelmi, ale my napr. pre maleho berieme len plienocky na plavanie a osusku - hracky svoje si nemoze brat do vody, lebo tie ich su specialne dezinfikovane - takze predpokladam, ze ani sedatko a pod. (neviem ake veci na ramienka myslis) ti nedovolia zobrat do vody

dooscoby
26. aug 2009

ahoj emjee...my tiez zaciname v pondelok 31.08 plavanie v DNV tak sa tam vidime 🙂 ....ozaj uz mate potrvdenie od lekara...my ideme ponho uz dnes..pa

jankapiknova
26. aug 2009

tak nas je vela, my zaciname v stredu 2.9 v Topolcanoch,takze budeme mat plavcov 😀

emjee
26. aug 2009

dooscoby ides na 12 plavat? potvrdenie este nemame, dufam, ze zajtra sa mi podari ho vybavit

emjee
27. aug 2009

hm takze nepodari, doktor ma dovolenku, dufam, ze zastupujuca doktorka nam to potvrdi 😅

oalaa
27. aug 2009

ahojte, pridavam sa ku skupinke. Mame uz jedno 2r. a 21.9. ideme na dovolenku, takze ideme makat na druhom 😵 som zvedava ci to bude jednoduche alebo to da viac prace 😉 Drzim palceky tym co planuju, nech im to vyjde co najskor 😎

oalaa
27. aug 2009

nooo, tak sorry 😨 ja som sa pekne sekla v teme 🤐 namiesto plavanie som precitala planovanie 😀 asi preto, ze uz nato dost casto myslim 😉

vinka
27. aug 2009

Baby a potom budete vyprevádzať detí na preteky ako dnes ja.Už mám 8 ročného plavcu a dnes išiel do štúrova na medzinárodné preteky.Tiež pláve od 3 mesiacov.Je to fakt super. 🙂

katy1979
27. aug 2009

vinka tak to je super ze mu to ostalo a drzi sa tej vody.

jankapiknova
27. aug 2009

ja nad tym dost premyslam,ako to bude na tom plavani,tam sa aj potapaju,maly zboznuje vodu ale neviem si predstavit,ze bude plavat pod vodou 😀

katy1979
27. aug 2009

janka tak za chvilu si to budes vediet predstavit. skoci a plava teda snazi sa plavat 😅 preplavaju niekolko metrov pod vodou a niektorí su fakt sikovnici, lebo sa dokazu nad vodou nadychnut a kopu dalej.

suzie
27. aug 2009

dupinka, my chodime do Nitrianskej hviezdice uz skoro rok a velmi sa nam tam paci.

jankapiknova
27. aug 2009

katy to vazne ze par metrov preplavaju? jeeeeeda no uvidime co ten nas tam porobi 😀

vinka
27. aug 2009

Jankapiknova ale neskôr tak okolo roka ked budete chodiť pravidelne. 😉 Ale nemusí.Môj syn ked mal asi 2 roky tak plával iba pod vodou aj 3-5 metre sa mi zdá.No a sám pochytal kraula.A už to išlo samo.A pokračuje dalej v plávaní.Ale začala som aj s dcérou a u nej bolo hned vidieť,že z nej plavec nebude. 🙂

emjee
27. aug 2009

jankapiknova ono sa to sice vola plavanie deti, ale nejde o skutocne plavanie, skor o zoznamovanie sa deti s vodou

potvrdenie uz mam, hura do bazena 😀

vinka
27. aug 2009

Emjee ale je to taká predpríprava a čo sa týka ponárania tak to je tiež plávanie ked prejde určitú dlžku.A práve to je dobre,že už vie čo je splývanie. 😉

vinka
27. aug 2009

No neviem keby môj syn nechodil na baby plávanie či by dnes plával aktívne.

emjee
27. aug 2009

vinka rozumiem co chces povedat, len o to ide, ze netreba hned od prveho kurzu ocakavat, ze dieta bude kraulovat 😀

trixi
27. aug 2009

ahojte, zapojim sa do debaty, naozaj nejde o skutocne plavanie ale o to aby deti mali radi vodu a nebali sa jej, naucia sa v nej pohybovat, ponarat sa a hlavne beru vodu ako nieco samozrejme z coho nemaju strach. Musim napisat, ze nas Matej chodi na "plavanie" od 4 mesiacov, v lete travime vela casu na zahrade v bazene, teraz casto uz nechce mat na sebe bezpecnostnu pomocku (taku rybicku), vymysla, skace a hopsa po bazene. Stalo sa mu, ze isiel pod vodu-neplanovane, pretoze "vymyslal", ja som nechytila paniku, neskrikla, len som mu pomohla nad hladinu a on obrovsky rehot, vsak to je sranda a uz hucal znovu pod vodu. Myslim, ze o tom to je, a pozdejsie pribudne carovanie s rucickami (to zvlada pod vodou), splyvanie -zatial len s pasikom a az nakoniec riadne plavanie. Neviem, ci z neho bude niekedy plavec, dolezite je, ze sa neboji vody a vodu miluje.

natashkaa
28. aug 2009

ahojte, chodila niektora do ŠNOP? Mne sa paci ze tam maju kurzy cez vikendy ale nezda sa mi to z hladiska hygieny lebo ako som pozerala v rozvrhu v tom istom bazene kde sa konaju kurzy plavania babatiek su aj kurzy aquaaerobicu alebo plavanie pre tehotne. Vsade inde maju pre plavanie babatiek na to urceny bazen dokonca zacinaju od 3 mesiaca co nikde inde vsade sa odporuca az od 4...alebo viete o nejakom plavani v Ba kde je z hygienickeho hladiska vsetko 100% a plave sa aj cez vikend? V Ivanke pri Dunaji otvorili nove centrum ŽUBRIENKA tam je to uplne ok co sa tyka hygieny ale na to aby sa zacalo aj v sobotu je treba aspon 5 babatiek tak maminy, ktore by tiez radsej vikend kvoli oteckom dajte vediet, ze by sme sa na OKTOBER - lebo vtedy mame my 4 mesiace - prihlasili na sobotu. Ak si to chcete pozriet - zubrienka

jhr
1. sep 2009

tin007 aj keď sa ti to nepáči, dnes sme boli s malou plávať v Žubrienke v Ivanke pri Dunaji a veľmi sa nám tam páčilo.Keď sa niečo pochváli, ešte to neznamená že sa robí reklama. 😉

jankapiknova
1. sep 2009

ja neocakavam ze hned preplava pol bazena 😀 , Šimon ma strasne vodu rad a v bazene na kupku by bol stale tak aj preto ma napadlo ze ho dam na tento kurz nech sa vyšanti a som zvedava na to potapanie ci sa nebude bat 😉