Plávanie bábätiek

siskatan
15. júl 2006

Ahojte maminky!

Myslím, že takáto téma tu nikde nebola, aspoň som to nepostrehla... nestíham úplne všetko čítať pri mojom živom striebre a tak sa Vás pýtam, aké máte skúsenosti s plávaním detičiek? Absolvovali ste takéto plavecké kurzy, páčilo sa Vám, odporúčali by ste to ďalej? Ja som sa s malým prihlásila na september a tak zisťujem čo a ako, čoho sa mám vyvarovať a podobne... 😎
Ďakujem za každú odozvu 😵

dannynka
31. aug 2007

ahoj matka,my chodime zvlast do takeho detskeho centra tam je taky malý bazenik.... 🙂 🙂 🙂

martinadt
31. aug 2007

ahoj dannynka ale nevieš, či je to chlorová voda normálne? to môže bábo do takej ísť?
som kus unavená inak by som to tu prečitala všetko ale večer to prečítam

petaba
4. sep 2007

Ahojte ma niekto skusenosti s vikendovymi plaveckymi jaslickami Babylook?

dannynka
4. sep 2007

martinka-no asi je,ale tam kde chodime my musia byt vsetky hygienicke normy v 100% poriadku... 😉 😉 😉 😉

petaba
5. sep 2007

Haloooooo Babylook vikendove plavecke jaslicky?

zuzana56
5. sep 2007

Ahojte baby, v septembri začíname s malou v Alve, je tu nejaká z vás prihlásená na plávanie do Alvy tiež od septembra ?

markovka
5. sep 2007

ahoj,pridávam vlastnú skúsenosť aj keď z Bánoviec nad Bebr.Tu je kurz 8 a 2 náhradné a cena 1600,- Sk.Plávame od 6mes. Už som totiž malého nevedela nikde udržať,tak bolo treba ďalšiu aktivitu,aby aj lepšie spal.Ja vrelo odporúčam.Lepšie spí a keď vidí vodu až víska od radosti.Plienky som kupovala najskor Hugies,sú krajšie ale potom mi kamošky poradili Baby love z DM.A stačia.tiež sme potrebovali potvrdenie o zdravotnom stave.Šimonko sa teší,lebo plávanie je spojené s pesničkami a tie si spievame aj doma alebo v aute.veľa sa tam naučíme.Po plávaní cca 30 min, máme ešte detskú saunu cca 5-10 min.Kto ako chce a zvládne. Boli sme už 2kurzy a ideme aj tretí.Aj sa ponárame a skor majú strach maminy ako deti.Neviem ako zvládnem ponáranie ja 🙂
Pa .

petaba
5. sep 2007

markovka u vas je to ake lacne, u nas v BA pytaju od 3800 - 4400 Sk no strasne... 😠

sonyay
5. sep 2007

Zuzana my sme prihlásený a začíname taktiež v Alve od septembra 🙂

zuzana56
6. sep 2007

Ahoj Sonyay, my budeme chodit utorok a stvrtok o 13,00. Ako vidim, moja mala nebude najmladsia. Ja sa uz moc tesim, aj ked trochu sa bojim, ze v tom case akurat bude chciet spat.

sonyay
6. sep 2007

my tiez v utorok a stvrtok ale rano... o pol deviatej ☹ poobede spíme.

bilushka
29. okt 2007

Ahoj, je tu niekto z Bratislavy, kto chodil plavat inam ako do Alvy? Zistila som si, ze plavat s detmi sa da aj na Zahradnickej aj v Raci v hoteli Baronka, mate s tym niektora skusenosti?

sjuzi
29. okt 2007

Babeny, ako možno pripraviť trochu krpca doma vo vani na kurz? My sa chystáme na našu 1. hodinu budúci týždeň... 😎

rainbow
29. okt 2007

ahoj sjuzi ako sa máte? miško je zlatučký ,idete plávať do kvapky?
my až niekedy v decembri 😵

palvinka
29. okt 2007

sjuzi my sme mali problém so sprchou, ak nie ste zvyknutý doma sprchovať tak začnite aby to pre Vás nebola novinka 😉 .

sjuzi
30. okt 2007

Ahojte trnafčanky, ideme do kvapky, tak som zvedavá. Miška doma už kúpem vo vani, má napustenú vodičku len sotva po ušká a špliecham ho, leží na protišmyk.podložke... celkom sa mu to páči, kope nohami a rehoce sa. Tak snáď sa mu to bude páčiť. 😅 😉
Asi horšie bude tá ceremónia vyzliekania a obliekania... 😀

sjuzi
30. okt 2007

Rainbow aj ja som už pozerala, že Denisko je riadny fešáčisko... Mali by sme ich niekedy zoznámiť, tých našich chlopov... 😉
Potom ti teda napíšem, ako som dopadla na kúpaní... 😵

Palvinka, ako myslíš s tou sprchou? 😕

rainbow
30. okt 2007

sjuzi, veru, mali by sme ich zoznamiť 😀 😀

tak daj vedieť ako sa miškovi páčilo, aj denisko je ako rybka,má velmi rád vodičku

katarinaa
30. okt 2007

bilushka: my sme chodili najprv do alvy a teraz na zahradnicku. ak mas za sebou alvu, zahradnicku VOBEC neodporucam, nema to uroven. zahradnicka je lacnejsia, je tam viac miesta, ale organizacia, usmernenie, kvalita instruktorky - nulova. my ked dokoncime tento kurz pojdeme okamzite spat do alvy.

bilushka
30. okt 2007

Katka, tak diky, teraz som dost sokovana, lebo som tam bola rozhodnuta chodit, Alva je strasne predrazena ☹ Ale asi obetujem tie peniaze a zaplatim si kvalitu, nech to za nieco stoji...
Inak v Alve mladsie deti ako 4 mesiace ani neberu, tak to mame este cas, na Zahradnickej sa da chodit uz od 3 mesiacov, ale aj tak sa im novy kurz pre nas zacina az v januari.

katarinaa
30. okt 2007

biluska, ved vyskusaj. da sa tam ist aj len na hodinu, pokial viem. mam 2 kamosky, co hovoria, ze sa im zahradnicka paci a to boli aj alve. ja som ale narocna, mne vadi, ked mi recepcna nie je schopna povedat, kde mam vyzliect dieta, ked je tam jedno vyzliekacie lehatko na 8 deti, ak nacvik signalu, na zaklade ktoreho deti idu pod vodu neucia disciplinovane, ak mi nepovedia, ze dietatu mam po kurze napchat vatu do usi a nestrkat jej tam palicky... a hlavne, ked mi po telefonickom potvrdeni kurzu, ked sa dostavim na hodinu povedia, ze tam nie som prihlasena...mozno tebe toto nebude vadit a budes spokojna 😉

bilushka
30. okt 2007

Kati, no tak toto mi urcite bude vadit ☹
Viem ze sa tam da ist aj na jeden, dva vstupy, ze sa nemusi hned kupovat permanentka, tak vyskusam...

ada78
30. okt 2007

Bilus, som ti vravela - pod k nam na dedinu. 🙂 Dnes sme boli zaplatit a este maju 6 volnych miest. 😉

bilushka
30. okt 2007

Adka, maju este volne?
Toz to ja idem spracovat mimi.k nech mi robi sofera, kupime plavecky a ideme na to! 😀

ada78
31. okt 2007

Velkaci uz maju plne, len nasi spunti su v skupine tusim len 7. 🙂

sjuzi
8. nov 2007

Hlásim sa po 1. plávaní v Kvapke v TT. Bolo to fajné, malinkému sa to veľmi páčilo a patrične sa aj unavil 😀. Chudák nevládal ani plakať ako som ho obliekala do bundy a čiapky. 😉
Táto 1. hodina trvala 30 min. v bazéne + potom sme ešte boli chvíľku v saune.
Plávali sme s krpcami do kola, húpali sme ich na vode...
Bol tam s nami i náš ocko, všetko musel filmovať 😉 😉 😵
Všetky bábatká boli tak rovnako staré ako môj Mišiak a ani jedno neplačkalo.
Môj sa najviac tešil z toho, že vidí iné detičky, tak sa nahlas vytešoval. Už sa teším na ďalšie plávanie. Je to aj super vzrúšo pre maminky... 😀

ada78
8. nov 2007

jeeeee sjuzi, my zaciname o 2 tyzdne, tak dufam, ze tiez budeme taki vyteseni 🙂 🙂 🙂

a tvoj misko sa rad kupe doma vo vanicke?

sjuzi
8. nov 2007

Adi, Miško sa rád kúpe, vlastne už sme prešli doma asi týždeň pred kurzom na vyšší "level"... lebo vanička z Ikey už je mu malá 😒. Tak sa kúpe vo veľkej a ja mu jemne sprškujem telíčko. Aj tam sme išli bábence umyť predtým, než sme šli do bezénu pod spršku, tak som ho na to zvykala. 😉
A v pohodke, snaží sa ručičkami chytať tie prúdiky vody, čo idú zo sprchy a moc sa mu to páči... 😉 😉

annabe
13. nov 2007

ahoj baby, chodime s Klarou plavat, sme zaciatocnicky a boli sme setkrat. Klara ma styri a pol mesiaca a dnes nas ockovali druhou vakcinou. Lekarka nam neodporucila ist do konca tyzdna plavat.Co mi poradite? Ja moju dceru poznam dobre, lekarka 10 min. raz za cas v poradni.

zuz11
13. nov 2007

annabe, my sme aj po ockovani bli plavat, teda ak nema teplotu 🤐