Plávanie bábätiek

siskatan
15. júl 2006

Ahojte maminky!

Myslím, že takáto téma tu nikde nebola, aspoň som to nepostrehla... nestíham úplne všetko čítať pri mojom živom striebre a tak sa Vás pýtam, aké máte skúsenosti s plávaním detičiek? Absolvovali ste takéto plavecké kurzy, páčilo sa Vám, odporúčali by ste to ďalej? Ja som sa s malým prihlásila na september a tak zisťujem čo a ako, čoho sa mám vyvarovať a podobne... 😎
Ďakujem za každú odozvu 😵

rovni
23. máj 2009

Ahoj cuchre
Citala som si tvoju zamknutu temu,ake podmienky sa tam zmenili co mas na mysli?My tam ideme prvy krat 6.6 o 14.hod..Tesim sa,len mam trochu obavy lebo je to prave cas ked nasa zvykne mat svoj poobedny spanok.

cuchre
23. máj 2009

ja len tak, ci sa zmenili instruktorky, ci sa treba ponahlat zo satne a tak...to je jedno. my sme chodili vzdy doobeda, malemu to krylo spanok, bol trochu otapeny, tak som ho davala vyspat predtym, ked sa podarilo

mukky
23. máj 2009

ahojte,my sme zacali chodit plavat koli mensim zdravotnym problemom a bolo nam to odporucane,plavame v KE.jeden vstup stoji 120 sk,na eura si to preratajte 😀 ,mozme si zaplatit vstupov kolko chceme,teraz sme vyplatili vstupov 10,boli sme 2 krat,a je tam super aj to,ze rodic aj dieta musia byt vysetreni ci nemaju nejaku infekciu.Zena musi mat gynekologicke vysetrenie,ocko a dietatko musia mat vysetreny moc...V Blave aj inde v ke je to riadne drahe vraj,kolko platite vy?Este som nemala cas citat spatne,ale aj 120 sk sa zda cloveku vela hodinku,ale co neurobime pre drebcokov,no nie?Chceme chodit 2 krat tyzdenne aspon,paci sa nam tam 🙂

mamutka
23. máj 2009

cuchre, nemuseli ti to zamknut, sme sa mohli vykecavat o snope a myslim ze by nas bola casom riadna kopa. Takto sa tu dost tazko vyhladavaju kkonkretne info, ked chcem o tomto mieste. bol by z toho dalsi fajn babinec, ale no nevadi, mozme takto vseobecne. a my tusim ideme o 15tej v sobotu 6.6.

slunce3
25. máj 2009

sewas a od kedy chodíte teda vek bábetká

rovni
25. máj 2009

ja mam taku otazku-kupila som malej tie Huggies little swimmers-na tom este musi mat nejake plavky?

macaeliska
25. máj 2009

ahoj rovni, nie nemusí mať na nich už nič. Ono ich po kúpaní po bokoch roztrhneš a zahodíš.

rovni
25. máj 2009

dakujem 😉

cuchre
25. máj 2009

rovni, my kupujeme plavacie plienky vDm, su lacnejsie 🙂

klementina
25. máj 2009

som citala v poslednej mama a ja, ze je nejaka kniha, ktora popisuje ako prevadzat s babom domace plavanie. neviete o nej? chcem chodit sama s malou do domaceho bazena, lebo tych 5tis. v ba sa mi zda strasne vela.

maryane
31. máj 2009

ahojte, my tiez ideme 6.6. o 15:00 prvykrat na plavanie do Snop. Cakali sme 2 mesiace, uz som myslela, ze to uz nevyjde, ale ozvali sa. Sice je to cez letne obdobie, ale co uz. No skoda, ze nie su viac zhovievavejsi. Predsa ludia maju zajednane dovolenky, mohli pridat viac nahradnych hodin. No, musime len dufat, ze maly nam neochorie. Tiez zhanam plienky do vody. Tak hovorite, ze z DM su dobre?

ingulka
1. jún 2009

plienky z DM su sice najlacnejsie 😉 ale aj najlepsie ;)

veronikac139
1. jún 2009

ahojte chcem sa spytat ci nemate niektora skusenosti alebo mi neviete poradit kam plavat so 6 mesacnym babom?

pammy
6. jún 2009

SNOPkacky, aj Vam dnes zrusili plavanie? 😠

rovni
7. jún 2009

to fakt pammy? ☹ my mame ist dnes na 14hod.a zatial nas nikto nekontaktoval

pammy
7. jún 2009

ze vraj vcera neboli poobedne lekcie, lebo lektorka ochorela. kurz sa nam posunul o tyzden. mne volali mimochodom 2.5 hodiny pred planovanym zaciatkom.... doobedne vraj boli. ak pojdete, potom napis ako bolo, a pls co ste robili, lebo my buducu lekciu nemozme ist. ideme na svadbu.

rovni
7. jún 2009

jaaaaj no prave som si pre istotu pozrela mobila a co nevidim-SMS o ruseni dnesnej hodiny ☹ 😒 😠 😖 😢
a taaak som sa tesila

pammy
7. jún 2009

tak to je sila, ani neracia zavolat... to je fakt na infarkt niekedy ako jednaju s klientami, nie ???

rovni
7. jún 2009

vcera naobed a dnes doobeda som mala zmeskane hovory z utajeneho cisla,tak tipujem ze to mohli byt oni
ale aj tak som smutná,celý týždeň som sa tešila na dnešok,ešte aj s malou mi to krásne vychádzalo-išla spať až o pol 11,aby potom o 2 nebola unavená
no čo sa dá robiť 😖

pammy
7. jún 2009

rovni, presne !! aj nas maxik vcera siel skor spat a som bola rada, ze ako to pekne vychadza. tak nevadi, nabuduce.
mne volali z neutajeneho.

mima22
7. jún 2009

ahojte.pomozelavanie narucicky kedichmatrosku slabsie,nasadcerka ma trochu lopatkove svalstvo oslabene.tak preto sa pytam napiste mi

mukky
7. jún 2009

mima mi mame oslabene chrbtove svalstvo a jednoznacne nam bolo od lekarov odporucane plavanie,tak chodime 🙂

dupinka
12. jún 2009

Ahojte! Chodite niekto plavat v NR? Potrebujem info. Piste pripadne aj do IP. Dakujem 😉

rovni
13. jún 2009

tak ako SNOP-áčky?-dúfam,že dnes vám nezrušili hodinu a my sa môžme tešiť na zajtra 😉

mamutka
13. jún 2009

nic sa nerusilo, pohodicka 😀

lucia1004
13. jún 2009

ahojte, trosku otazka odveci: nestalo sa niekomu, ze babätko po prvom plavani zareagovalo tak, ze malo vysoke teploty? dakujem.

mukky
14. jún 2009

lucia myslim ze to mohla byt iba nahoda...

veronikac139
30. jún 2009

ahoj chcem sa spytat ci mi neviete poradit kde v ba sa da ist plavat do detskeho bazena. ale nie ako na cvicenie ale len sa vyblaznit s malou dcerkou.

katy1979
30. jún 2009

veronikac no to je velmi otazne. kedze olivia je este dost mala aby si ju pustila do verejných bazenov, aj ked su oznacene ako detske. v nich nikdy nemas zaruku hygieny. ci uz sa to týka senca popr. kupalisk. ak sa chcete vyblaznit tak to skusit mozete, ale davala by som velký pozor aby tu vodu nepila, popr. si mokrou rukou nezmolila oci.
v detských bazenoch je podla mojho nazoru dost ludských vyluckov, ak sa jej nejake zbytky dostanu do tela tak mozes ocakavat hnacku ci popr. nieco horsie. o stafylokokoch ci streptokokoch ani nehovorim.

veronikac139
30. jún 2009

katy dakujem, lebo chodime na cvicenia do alvy ale tie su v v sobotu a v pondelok a medzi tym by som chcela ist len tak niekde... clovek dufa ze aspon v tym speci bazenoch nic nechyti...