Plávanie bábätiek. Pezinok

ma76
23. jan 2009

Ahojte,kam chodite plavat s babulom v Pezinku?Kde je lepšie?

magimary
23. jan 2009

myslím, že pre malinké babulká určite plavecké jasle na Severe... 😉
teda aspoň sme tam chodili... a bolo to fajn...

lenusiatko
23. jan 2009

Ahojte, v Pezinku je viacero plavani pre deticky? Ja som pocula len o MOKO, poznate to niekto?

magimary
23. jan 2009

Moko to sú práve tie plavecké jasle na sídl. Sever a sá sa ísť s mimim zaplávať aj do (bežnej mestkej) plavárne, ale bez akýchkoľvek záruk, či špeciálnych cvičení pre mimi, skrátka len tak si zaplávať s maličkým ...

lenusiatko
24. jan 2009

Magimary dakujem, asi vyskusame, my sme v Raci a do Pezinku je mi to sympatickejsie ako v BA.
Som pocula, ze je tam dobra aj ta mestska plavaren? Racania tam chodia plavat viac ako napr. na Pasienky.

magimary
24. jan 2009

súhlasím, aj mestská plaváreň je úplne OK, aj poplatky, aj hygiena, aj počet ľudí... (keď chodievame doobeda, býva tam voľno a málo ľudí, večer a cez víkendy je plnšie).. 😉

vieruna
25. jan 2009

My sme chodili do MOKO tusim tri, alebo styri kurzy. Boli sme velmi spokojni. Ak sa bude len trochu dat, tak tam pojdeme znova 😉

zlata_brana
1. feb 2011

Len dobre mienena rada.
Moj syn absolvoval plavecky kurz v Moko Pezinok a boli to vyhodene peniaze. Pristup personalu je otrasny, neosobny, deti nasilne tlacia do plavania aj ked placu, jedno dieta sa povrackalo rovno v bazene, lebo ho instruktorka surovo potapala a pozberala zvratky sietkou a plavalo sa dalej. No hroza. A ked zistia, ze si nepredplacate dalsi kurz pre vase dieta, tak sa stanete priehladnymi a viac sa s vami nikto nebavi. Velmi zla skusenost to bola pre mna aj pre dalsiu mamicku, ktoru som spoznala vdaka tomuto kurzu. Berte to ako radu, tie peniaze sa urcite daju vyuzit aj lepsie.

mamamum
8. nov 2011

My chodíme plávať do Limbachu, plávanie Korytnačka a sme veľmi spokojní... Je tam veľmi dobrá inštruktorka a všetko prispôsobené detičkám.

bibka_r
1. jan 2012

ahojte maminky,
chodila som posledné štyri mesiace so synom do MOKA v Pezinku a bolo to super, tak pre mna ako aj pre syna. Najskor som mala obavy, keď som o plávaní bábätok čítala rôzne protichodné názory. Ale nedalo mi to, vyskúšali sme to, a neľutujem! Môj syn vodu miluje, bezstarostne do nej skáče 🙂 a pre mňa samotnú je to tiež relax, aj keď teraz čakáme bábätko a museli sme si dať na chvíľku pauzu. Určite sa chcem do MOKA vrátiť po narodení nášho druhého dieťatka. Vrele odporúčam!

blue2
25. jan 2012

Ahojte
Chodim plavat s detmi do MOKA uz par rokov, zacala som so synom ked mal 3 mesiace a pokracovala som aj s dcerou od 5 mesiacov. Vzdy sa mi plavanie babetiek pacilo a chcela som ho vyskusat. Vdaka MOKO sme pri plavani vydrzali, deti sa tam naucili potapat, plavat, neboja sa vody a este stale tam chodia velmi radi. Instruktorky maju velmi profesionalny pristup a zaroven vidim ze ich praca s detmi bavi a robia ju radi. Prisposobuju plavanie veku, povahe a dokonca aj momentalnej nalade deti. Syn uz do MOKA nechodi, uz plava v plaveckom klube, ale vzdy ked sa da, sa do MOKA a na instruktorky vyslovene tesi.

babyzlava
12. jún 2012

Ahojte, ak planujete plavanie s babatkom niekedy od teraz do 30.9. mame pre Vas 40% zlavu na kurz v centre Korytnacka v Limbachu 🙂 Viac info na nasej stranke.

sonik28
12. jún 2013

@babyzlava Ahoj, ja mam trojmesacneho synceka a planujem s nim zacat chodit na plavanie niekedy od 5 mesiacov...teda v auguste alebo septembri. Kupon, ktory ponukate, sa vsak vztahuje na julovy kurz, neplati az do septembra...ci sa mylim?

Dakujem za vysvetlenie.

sonik28
12. jún 2013

@babyzlava ....🙂...trosku som sa veru sekla...🙂...ved mame rok 2013!... 😀 NIE 2012!!!!.... 😀 😀 😀

noemmka
10. jún 2014

Prosím o pomoc. Dnes od 11:00 do 12:30 bola v pezinskej plavárni mamička s dvoma dcérkami Natálkou (asi 2 roky), Nikolkou (asi 5 rokov) a s babkou. Pri odchode z plavárne nám Nikolka z kočíka vybrala náš nový klobúčik a s ním aj odišli. Viem žiaľ len to, že údajná mamička má trvalý pobyt v Pezinku. V plavárni je uložený videozáznam o tom ako ho staršie dievčatko Nikolka drží v rukách a s ním odchádza. Prosím o pomoc pri hľadaní klobúčika resp. o jeho vrátenie. Klobúk je kvalitnej značky FIREFLY s UV 50, cyklaménovej farby s farebými bodkami a na spodnej časti má šnúrky s krytkami na ušká. Strih klobúčika je ako na prvej foto, jeho farba presne odpovedá druhej foto. Ďakujem za všetky informácie.

33lenka33
14. feb 2015

@mamamum ako si to mozem najst na internete,lebo stale mi vyhadzuje plavanie koritnacka ale v Ba...

atomica87
14. feb 2015

@33lenka33 lebo v limbachu sa to zrusilo a prestahovalo da ba. Skus kuknut este v harmanceku v pk...kamoska tam chodi a nevie si vynachvalit. Ja tam tiez s druhym chcem ist skusit.

33lenka33
14. feb 2015

@atomica87 ahaaaa....🙂 hej nad tym som rozmyslala,ale pocula som ze v tom Limbachu to je lepsie...takze ostava mi uz len Harmancek . 🙂