Plávanie bábätiek v Liptovskom Mikuláši

jastericka
17. aug 2008

ahojte,

máte, prosím, niekto skúsenosti s plávaním bábätiek v hoteli Jánošík v Liptovskom Mikuláši?
Rada by som tam s dcérkou išla.

jastericka
autor
15. okt 2008

put, my chodíme hneď po Vás 10.15h a ktorá si to???? 😀 😝 Som kukala minule do vírivky, že či niekoho nespoznám, ale ee, idem kuknúť Tvoj album, aby som si aspoň tvár zapamätala 😀 😀

putyna
16. okt 2008

nie ponas vy chodite este po starsich detoch ale mame velku sancu sa stretnut my chodime o 9 a kazde cvicenie trva vo vode polhodku cize do satne vchadzame okolo 9:50 a vychadzame daco po 10 do ktorej satne chodis my chodime do tej dolnej muzskej tam viem ze chodia take dve odvas vzdy ich tam stretnem. no hadam sa dakedy aj stretneme

jastericka
autor
16. okt 2008

ahoj put, tak medzi tými dvomi som aj ja heheeeee 😀 😀 😀 . Tebe chodí pomáhať aj manželík????Dnes si nás upozorňovala, že ide aj manžel prísť 😝 😝

Tak kočky, my sme dnes pol cvičenia boli OK, ale potom Maťka plakalaaa, presne Leni, ako si mala pocit, aj ja mám, že jej bola zima vo vode.
Voda bola o dosť chladnejšia ako prvý krát. Potom, keď sme vošli do vírivky, už bolo dobre, lebo tam bola teplučká voda.
Skúsim sa spýtať na to inštruktorky Maťky, že či sa to nedá vyregulovať, aby bola teplejšia tá voda, že kto to tam vlastne reguluje

putyna
16. okt 2008

jastericka no jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to som bola ja hehe tak teda tesi ma heh tak to sme sa teda uz videli 2x aj prvy krat som sa ja svami bavila

inac ta vona hej pbola dnes studena ani nasi drobci neboli vo svojej kozi a vo vyrivke uz bolo ok aj v saunicke

jastericka
autor
16. okt 2008

aj mňa teší...na budúce už osobne, OK? 😀 😝

Takže put, nebýva stále takáto studená??? Dúfam, že nie, lebo ma porazí, ak má byť Maťka nespokojná vo vodičke, prvý krát jej to tak krásne šlo.

Inak, som ťa vyzerala vo vírivke a jedna mamička kývala a ja som si myslela, že si to Ty, že kýva mne, tak som celá šťastná kývala a to si nebola Ty a ona kývala úplne niekomu inému 😀 😀 , tak som sa cítila trapne 😝 😝 😝
Tak už aspoň viem, ktorá si....veď som si aj kukala album Tvoj, ale keď to je úplne iné naživo

Tak v pondelok

lenocka80
17. okt 2008

Ahojte babulky. Tak plavate o sto sest? 🙂 Jastericka no presne, Marek tiez prvy krat uuuplne v pohode, som sa tesiala, ze ako sa mu vodicka paci, aj druhy krat bol dobrucky, ale potom postupne zacal pomrnkavat a pomrnkavat, az nakoniec ku koncu kurzu uz reval ako drak 😀 😀 Ja dufam,ze Martinka to zmakne lepsie. Chlapi su take citlivky 😀

Inak babky bola som zistovat, ako to je s tym plavanim v Janosiku. Takze da sa chodit od 17.00 do 22.00, bazen samotny stoji 100sk, ale da sa dohodnut aj plus virivka za 200, lebo ze virivka patri ku savnam a to stoji 300, ale boli ochotni pristupit aj na toto. Takze ja pojdem urcite niekedy vyskusat, len to musim potom spravit tak,ze rovno po plavani ho supnem na nocne spanie, uz bez kupania doma a uvidim co to spravi....

putyna
17. okt 2008

lenocka a na kolko to je tych 100sk no aj my by sme mozno chodili eh a vy este chodite na plavanie??? to potom by sme sa dakedy mohli dohodnut a ist viacere na to plavanie neskor a aj by sme si spievali a recitovali 😎

lenocka80
17. okt 2008

no to neviem...ale predpokladam, ze to nieje nejako casovo ohranicene, lebo to by mi povedali...si myslim. My uz na plavanie nechodime, lebo maly mi plakaval, tak pockam kym bude starsi a potom, ale zatial chcem s nim chodit aspon sama, potroske ho zvykat. To by bolo super, keby sme sa dohodli viacere. Uvidime co na to babky povedia.

jastericka
autor
17. okt 2008

Žienky, neviete náhodou, ako sa tam reguluje tá teplota vody??? Ako je to možné, že prvý krát bola teplučká a aj vzduch bol prehriaty viacej a ten druhý krát už bola studená. Viaceré mamičky si to všimli....Neviete, od čoho to záleží?
Leni, nepýtala si sa na to inštruktorky??? Si spomínala, že v Jánošíku má voda 28 stupňov, že? TO je dosť málo, taká teplota je na mestskej plavárni vo veľkom bazéne.

Ja sa Maťky na to v pondelok opýtam či by sa nedalo dáko zariadiť, aby tá voda bola stále taká, aká bola prvý krát.
Dieťatko nemôže mať pohodu vo vodičke, ak je mu tam zima.

jastericka
autor
17. okt 2008

nakuknite do môjho albumíku, dala som tam fotky z PLÁVANIA

lenocka80
17. okt 2008

Neviem ako sa to reguluje...ale asi to zalezi veeelmi od nich. Na okraji bazena v lavo hore je to napisane, ale ja silne pochybujem, ze ma ta voda stale 28 stupnov...My tiez ked sme boli prvy krat, tak bola super teplucka a potom uz nie...Mne len instruktorka povedala, ze mam maleho otuzovat...

Idem kuknut fotky 🙂

lenocka80
17. okt 2008

No kraaaasne 🙂 Zlatucke ste. Inak v tej virivke sa detom asi najviac paci 🙂

lila794
17. okt 2008

Nevesticka, kraaaasna si mi!! 😀 My by sme niekedy sli vyskusat ten Janosik.

putyna
17. okt 2008

jastericka no ved hej prvy krat bola fakt najteplejsia a aj minule ked sme zacinali novy kurz tak neviem taka tepla uz nebude heh mne je aj tak vzdy stuudena lebo ja sa doma vo vriacej vode kupem mne je ta vyrivka tak akurat.cmuk idem kuk foto

putyna
17. okt 2008

jastericka heh kukam ze ste tam mali chlapa heh spravte instruktorke to co mi vsetky sme poslali chlapov v jeden den a jedna baba bola heh a vsetci sme sa smiali lebo sme sa ani nedohodli cista nahoda heh ale na tej lavicke sme sa nesli dosmiat

jastericka
autor
18. okt 2008

put, to fakt? To musela byť sranda s tými chlapmi 😀 😀 😀

Ma ani nestraš, že už teplejšia nebude. To mi potom tak pripadá, že vždy na začiatok kurzu dajú teplú a potom už nie? Hm, musím sa na to opýtať 😉

lila: ďakujeme....bozkaj Davidka za nás 😉

lila794
18. okt 2008

Evi, cmuky od Davidka!

Put, 😀 😀 😀 dobreeee!

Nadi, ako? Boli ste aj dnes?

jastericka
autor
18. okt 2008

lila: 😀 😀 😀 😝

putyna
20. okt 2008

jastericka no ako bolo???bola tepla ta voda a pytala si sa

jastericka
autor
20. okt 2008

ahojte

noo, tak dnes to bola sranda teda....aj sme sa osprchovali studenšou vodou, že reku, potom nám bude v bazéne OK.
Vošli sme do bazéna, trošku sme pochodili a malá spustila rev, nešlo ju ani utíšiť, tak sme vyšli von, dala som jej cicu. Znovu do bazénu a znovu rev. Tak nám inštruktorka povedala, že máme ísť do vírivky a robiť všetko to, čo oni robia.
Vo vírivke už bola dobrá. Aj inštruktorka povedala, že takto reaguje na vodu, že je jej studená, že ju máme doma otužovať. Tak skúsime večer kúpať v studenšej.

Som sa pýtala na vodu, ževraj má 32 stupňov v bazéne.

Leni, tak sme dopadli ako vy. Tiež plačkáme ☹

A voda bola taká ako minule....mne nebola až taká studená, ale Maťke zjavne áno 😠

lila794
20. okt 2008

Juj, Matka, chudatko moje! Moj muz maleho vzdy kupe v takej chladnej vode, ze sa vzdy iba povadime na tom a na tom Permone mu bola voda studena. Takze my ho otuzujeme o 106 - sice este nebol chory, ani sople nemal, tuk-tuk, ale s tou vodou mal problem. Musim ist niekedy vyskusat do Janosika.
Evi a co idete robit, budete v tej virivke pokracovat?

Nadi, boli ste v sobotu na Permone?

Ozaj, Lenkinmu Mareckovi ide zubok 😉

jastericka
autor
20. okt 2008

lila: neviem, čo budeme ďalej robiť, je mi to ľúto, že ostatné detičky v pohode, teda ešte jedna Sašenka plačká....ale moja Maťa, júúúj, tú počuť....Tak, ak bude plakať, tak to nemá cenu, lebo sa len vody napije a to sa nemá, tak budeme v tej vírivke cvičiť....Doma som ju začala otužovať, dnes som dala dosť studenú vodu pri kúpkaní. Ale keď to je rozdiel byť vo vaničke pár minút a pol hoďky....

No veď nehádžem flintu do žita, aj to je dobre, že je tam medzi detičkami a zažijeme spolu niečo pekné, aj keď uplakané 🙂

Ale, chvíľu som sa cítila ako neschopná mama, že jej dieťa len plače 😢

lila794
21. okt 2008

Ved to poznam, Evi! Vcera mi tak spustil v kociku, ze by som sa pod zem skryla. Lebo on reve tak zachvatovo, akoby ho rezali, az kaslat zacne. Najnovsie musim ist s kocarom, ked je vyspaty a bude len pozerat. Lebo vcera som ho unaveneho zobrala, ze ved pospi, ako vzdy a on nie a nie zaspat. Posediacky, poleziacky, stale rev, esteze som bola v lesiku. Tak na ruky, tam zaspal, tak som ho do kocika a zase rev - dookola. Nakoniec zaspal. Trvalo to hodinu a spal iba pol - katastrofa. Spotena som bola ako mys! A mne sa ho neda drzat na rukach a tlacit kocik - nevladzem - Evi, poznas, nie? Trochu odveci k teme, ze?

jastericka
autor
21. okt 2008

nie odveci, v poho lila. Presne to poznám....ja toto zažívam s Maťkou v jednom kuse, keď ideme vonku s kočíkom...Tiež ju nevládzem nosiť a keď by som ju chcela uspať, tak na rukách mi zaspí v pohode, ale akonáhle by som ju chcela dať do kočíka, tak presne tak ako vy, spustí plač.
Keby to bolo také mrnk - mrnk, tak by mi to nevadilo,ale presne, ona reve, akoby som jej pichala špendlíkom do zadku 😔

Ale Davidko mal rád kočík, nie? Niekto mi raz povedal, že deti preto plačú v kočíku, keď im dozrieva nervová sústava a oni vlastne nevedia, čo majú v tom kočíku robiť, či spať, či kukať dookola či pýtať papať a preto sú z toho nervózne a plačú...

Ale v každom prípade je to blbý pocit

putyna
21. okt 2008

no baby teda pekne ale co moj timotej niezeby behal po vlastych ale on sa musi cely cas nosit na rukach a ja uz mam take vysilene ruky ze ich uz ani nevladzem zdvihnut a ked sa driape na mna tak az nervy to nic ani cely den nespravim uz si tak zvykol namna ze kunikomu inemu len kumne dakedy bol zvyknutty ku kazdemu na ruky ani sa nebal a teraz sa tak hambi iba mne na rukach a co robime u doktorky ked tam prideme ty kokos sa neodlepi odomna iba ziape a ziape minule sme ho museli az 3 drzat sa iba doky smiala ci ho ani 3 neudrzime hmmm no strasne ☹

jastericka
autor
21. okt 2008

uuf, Put, tak tiež to máš veselé 😝

lila794
21. okt 2008

No nazdar! To asi aj nas caka 😝 prave som skusala ho dat do postielky spat a sameho - chodila som k nemu po chvilkach, plakal ako tur - az sa triasol, cely spoteny, bledy, po tristvrt hodine vyhral-zobrala som ho dala do postele, lahla k nemu, do sekundy spal - do kelu!!!!

Evi, najnovsie mi na ciciku zaspava. Ja ho tak neuspavam, jednoducho zaspi. A co ho mam budit?

lenocka80
21. okt 2008

Boze baby to akoby som citala o svojom Marekovi 😀 😀 😀

jastericka
autor
21. okt 2008

lila, som sa Ťa pýtala akurát v téme Snažilky LM, že či ešte takto uspávaš Davidka, že ho držím za ručinku....

Nooo, my tiež na cicíku stále, niekedy zaspí pri papkaní, niekedy ju nechám, nech si dudle a ja čumím do stropu a rozmýšľam, ako ju to odnaučím 😀 . Ale napríklad predvčerom sa nám stalo, že sa mi pri večernom kojení odtiahla od cicíka a kukala po mne a začala si gágať, tak som ju dala do postieľky.
Išiel k nej manžel a normálne ju uspal s cumľom a s pesničkou, držal ju za rúčku a tak zaspala. Ale na to musí mať dobrú náladu.

Podľa mňa kojené detičky sú skoro všetky takéto 🙂

lila794
21. okt 2008

Asi ano, len vydrzat!!!! Len sa bojim, ze ked pojdem do roboty, co bude - ako zaspi 😒