Plávanie bábätiek v Košiciach - skúsenosti

princeznickaa
17. jan 2018

Ahojte, chodite niekto plavat s babetkami? Som z Košíc a velmi by som chcela chodiť. Kam chodite? Koľko sa platí? Ďakujem každému za odpoveď

lus2909
18. jan 2018

My sme chodili do babylook v barci, a platila som 80€ a bolo to na hodiny takze si uz nepamatam ale super ja odporucam

princeznickaa
autor
18. jan 2018

@lus2909 my sme tiež tam chceli ísť ale vraj exekútor im zatvoril hotel takže nový kurz neotvaraju lebo ešte ten co je teraz musia nejak dokončiť a hľadajú priestor kde by ho mohli úspešne dokoncit

pininka
18. jan 2018

My sme chodili na tahanovske riadky,ale tam to cez zimu nefunguje, celkovo je v zime problem s plavanim. Este vraj funguje Peres, ale tiez som uz na to pocula rozne nazory.

lus2909
18. jan 2018

@princeznickaa aha tak to som nevedela my sme chodili pre dvoma rokmi a munuly sme tam boli v lete len tak si zaplavat

albiva
19. jan 2018

My sme tiež chodili na tahanovske riadky.
Kurzy prebiehajú v bazéne zariadenia DK ZPDaM Ťahanovské riadky 23 od mája do konca októbra a v bazéne Hotela Bankov od novembra do konca apríla.
Cena závisí od typu kurzu, my sme boli začiatočnici a platili sme 90e za 10 vstupov. V bazéne sme boli pol hodinu, ale ešte sme sa mohli potom clapkat chvíľu...
Bolo to fajn, no pani, čo to viedla s nami vypiekla... Mali sme asi tri či štyri hodiny za sebou a ona zahlásila, že ide na dovolenku a že nemá za seba náhradu... Odišla na 1,5mesiaca! To jasné že bábätko všetko zabudne za takú dobu...