Plávanie doma vo vani. Robí to niekto?

bibi1711
17. júl 2009

Ahojte,
chcela by som sa opytat, ci niektore nemate kontakt niekoho, kto chodi domov plavat s babatkami do vane, pripadne ci to nerobi niektora z vas, alebo s tym nemate nejaku skusenost.
Dakujem

zukab
17. júl 2009

bibi, s tymto skusenost nemam, ale ak uvazujem o babatkovskom plavani a nechces take to klasicke hromadne, co nevyhovuje kazdemu a stoji dost, viem v bratislave o jednom plavani, ktore sa deje vo vacsej vani, robi ho pani doktorka, vo vani je iba babatko, ziadny dospely (maximalne dve deti), netreba sa tam objednavat, a teta je velmi zlata. je to v petrzke na mamatejovej, v budove byvalej skolky. (na konecnej autobusov). cvicia tam aj vojtovu metodu.
babo mozes drzat zo zaciatku ty, ak sa boji, potom ho teta zoberie (ty si samozrejme stale tam), trocha sa s nim pohra, pusti mu bublinky, da mu hracky, je to fajn. a cela tato sranda stoji 3 eura 🙂
nam toto vyhovuje podstatne viac ako predrazene kurzy plavania, ktore su aj tak stale obsadene a je tam kopec ludi.

lenka_da
17. júl 2009

my sme takyto kurz absolvovali, mozem veeeelmi odporucit, mala sa vytesovala priam neskutocne, plavali sme doma vo vani od 2 mesiacov, raz do tyzdna k nam prisla rehabilitacna sestra, vzdy nam ukazala nieco nove, co sme cely tyzden trenovali, na konci kurzu sa mala uz vedela potapat 🙂 strasne sa na kupanie tesila, poriadne si to uzivala, akurat sme mavali mokru celu kupelnu, aj plafon 😀
inac, s malickym babatkom sa da urcite lepsie manipulovat, plavali sme kazdy vecer az cca do takych siestich mesiacov, potom uz mala nedovolila robit so sebou kadejake vyvrtky, aj vana nam uz bola mala 😅
vrele odporucam 😉
lenze my sme z BB a ty hladas kontakt v blave... 😨

teeuwe
17. júl 2009

Ahoj Leni, prosím Ťa, máš kontakt na tú sestričku, tiež som z BB a chceli sme začať plávať doma...ďakujem

bibi1711
autor
18. júl 2009

Dakujem za rady...mne ta cena az tak nevadi, ale lekarka nam odporucila plavat kvoli stuhnutym nozickam a este namame 3 mesiace, tak nas nikde nechcu zobrat...tak dik...na tu mamatejovu mozeme aj ked mame len dva mesiace? Dakujem

zuzik25
18. júl 2009

ahojte, my to akurat absolvujeme a mala je z toho uplne paf, ked pocuje spliechat vodu vo vani vje vo vytrzeni. a po kupkanie sa napapa a hned od unavy zaspi. odporucam.
teeuve, poslem ti cislo pani co chodi k nam, ony robia aj plavanie potom uz v bazene.

bibi1711
autor
18. júl 2009

O Blave nevie nikto?

lenka_da
18. júl 2009

teeuwe, poslala som ti kontak internou postou 😉

lenka_da
18. júl 2009

bibi, nemam kontakt na blavu, len k tym vasim trom mesiacom - v BB robia domaci kurz plavania uz od 5 tyzdnov, ja som to s malou absolvovala od 2 mesiacov a bolo to super 🙂 dcerka bola strasny placko, niekedy bolo plavanie jedina svetla chvila, kedy sa konecne tesila a nehulakala na cely panelak 😝

claudinka
19. júl 2009

V Ba to robia z plavanie z Hrosika tusim na Kolibe, kamaratke chodili domov a teraz chodi na kurzy priamo tam, kedze vo vani je to uz nuda 😉

katy1979
20. júl 2009

bibi myslim ze mozu ist na tej jankolovej aj take male deti ale vsak skus tam zavolat ci zajst. je to rehabilitacne stredisko na jankolovej ulici.
to len na margo ze tu niekto spominal mamateyovu. tak ta byvala skolka je na jankolovej.
popr. skus obvolat plavania babatiek v ba a okoli. z alvy myslim domov nechodia. ale skus zabiatko, hrosik, plavanie v DNV ci pezinok.

zuzana19811
15. jan 2014

@lenka_da Ahoj Chcela by som ťa poprosiť o telef. číslo na pani , ktorá chodila ku vám domov na plávanie Dakujem

rodinnevikendy2
23. jan 2014

@bibi1711 Ahojte, som instruktorka dojcenskeho plavania, mam 3-rocne skusenosti, so z BA. Mozeme sa dohodnut na plavani doma.
V pripade zaujmu mi piste na internu postu, dakujem 🙂

bibi1711
autor
23. jan 2014

@rodinnevikendy2 , dakujem za ponuku, len uz to nie je aktualne.dcerka uz bude mat 5 rokov...

rodinnevikendy2
23. jan 2014

@bibi1711 uff, som si nevsimla datum 🙂

mozes pozriet aspon ponuku nasich pobytov, mozno ta zaujme🙂 aj s plavanim deticiek
Sasovinky

pekny den

matulienka7
18. jún 2014

Vanove lekcie sa daju super robit pre babatka aj samostatne s kolesami Swimtrainer. Raz bola jedna trenerka u nas a dost velku cast vyuky pouzivala toto plavacie koleso. Okrem toho sme chodili aj na Jankolovu, kde toto koleso maju tiez v bazeniku a pouzivaju ho v ramci procesu.

zuzikask
17. dec 2014

@rodinnevikendy2 Dobrý deň. Dobre som Vás pochopila, že robíte aj plávanie vo vani ? Rada by som sa na to poinformovala ako to prebieha a cenovo. Mám na mysli niečo takéto...

https://www.youtube.com/watch?v=hnTZArGc7T0

. Ďakujem pekne.

rodinnevikendy2
20. dec 2014

@zuzikask Dobrý deň, áno robíme vaňové lekcie, buď u vás doma, alebo v centre plávania Plutvička.
Ak by ste chceli, môžete mi napísať priamo na mail plutvicky plavanieplutvicka(at)gmailcom

Swimtrainer neodporúčam, tam dieťatko iba pasívne vysí, nepracuje vôbec rúčkami a nôžkami minimálne, vysí kolmo a vo vode by malo ležkať na brušku alebo splývať na chrbátiku čo najviac, čo mu koleso neumožní.
To video je pekné 🙂

zuzikask
21. dec 2014

@rodinnevikendy2 ďakujem pekne za reakciu, mailik som poslala.

gerdag6117
17. aug 2016

ahoj viete mi prosim dať kontakt na rehabilitačné sestru, ktora chodí plávať domov s babatkami ????? Dakujem