Plávanie s bábätkami vo Zvolene. Dá sa niekde plávať?

fifa
11. apr 2007

Neviete niekto náhodou, či sa dá vo Zvolene plávat s malými bábatkami?

bakika
19. apr 2007

Ahojko Fifa...pozeram fora ohladom dovoleniek a videla som tu tvoj osamoteny odkaz 🙂 Sice neviem, ci sa vo Zvolene plava, ale mam kamosku, co plava s ALVOU a ta hovorila, ze ide teraz do Cizu, vraj tam robia pobyty s plavanim a da sa aj plavat iba externe za cenu kurzu. Ak by si chcela, viem ti cez nu zistit viac info 🙂 pa

fifa
autor
20. apr 2007

dik bakika, si zlata, skus zistit niečo viac, mimochodom nič mi nehovorí ani ALVA , ani CIZA, kde to je alebo čo to je?

smska
25. apr 2007

ahojte,
Fifa: viac o ALVE najdes tu: www.alva.sk Okrem toho, ze robia plavecke kurzy pre mamicky s detickami v Bratislave, robia aj tyzdenne plavecke pobyty v Tatrach v Starej Lesnej v hoteli Lesna alebo v kupeloch Ciz.... Pozri ich stranku, dozvies sa urcite viac... 😉
My sme takyto kurz absolvovali a mozem len a len odporucit! Sofinke to neskutocne prospelo, co sa tyka fyzickej stranky, ale urcite aj psychickej.... 😎

bakika
25. apr 2007

ahojko SMska.....diky za info pre Fifu 🙂

bakika
25. apr 2007

Fifa: kupele Čiž su kupele kusok od Zvolena....trosku sa tam vyznam, lebo som vo Zvolene robila vyse roka 🙂 Takze kupele Ciz su novozrekonstruovane kupele 20 km od Rimavskej Soboty, pri madarskych hraniciach. Super priestor pre deti, lebo aspon co viem, tak su to kupele zamerane aj na deti - liecia tam tusim pohybove poruchy a pod. zalezitosti. Zo Zvolena by si to mala tak 1 hod. cesty iba. Skus mrknut na tu alvu. robia 3 letne terminy 🙂

petka_s
27. sep 2008

ahojte zvolencansky,
chcela som sa o plavani babatiek dozvediet viac,
ale akosi ste nedosli dalej...
no neva,ja viem o plavani co sa robilo na plavarni vo zv,
a tak sa chcem opytat ci ma niekto z vas skusenosti s tym a ci viete kolko to stoji a tak..dakujem za odpovede 🙂

bzucinka2
11. okt 2008

ahoj, ja sice nie som zo zv, ale nase instruktorky tusim su a plavanie robia urcite tieto nase aj na sliaci, to casto spominaju 🙂

anickaajanko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anickaajanko
6. mar 2009

aj ked maju napisane len od 3 rokov na sliaci my chodime uz od 5 mesiacov a je tam super 😉 doporucujeme

zabullka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabullka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabullka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aniska
15. okt 2012

@anickaajanko ahoj, prosim, mozes poslat nejaky kontakt na to plavanie na Sliaci?

alavas
23. máj 2013

Ahojte dievčatá ak hľadáte kontakt na plávanie na Sliači tak Vám ho posielam. Je to p. Beticova 0903 155 672. Majte sa nech Vám drobce dobre plávajú 🙂

misapeca
10. okt 2013

Ahojte, od 15.10.2013 sa otvárajú plavecké jasličky HÚSATKÁ v Holidayparku Kováčová. Nový bazén, 32 stupnova voda. Kontakt: www.husatka.sk alebo http://www.holidaypark.sk/.

samdar
18. okt 2013

@misapeca Ahoj, prosim Ta, pre ake velke deti to je? Len pre max. 3-rocne? Ci mozu aj starsie?

misapeca
20. okt 2013

Zatial len do 3 rokov.

fadama
27. okt 2015

Ahojte vie mi niekto z vás poradit ako mám naucit svojho 8 rocneho syna plávat? Chodíme do bazena ale on sa bojí. Dakujem.