Plávanie v Prešove. Kde sú plavárne?

janinah
11. apr 2009

Ahoj,potrebujem zistiť,kde v Prešove okrem toho bazénu na začiatku Sekčova sa dá plávať,rastú mi dievky krivé ako paragrafy,chrbtice skoliozne.....ďakujem.

danielkapo
14. apr 2009

Ahoj Jani, pokial viem, tak plavat sa da este v bazenoch na skolach (M.Nespora, 17.novembra,..)no ale to sa musi nejako asi vybavit konkretne, zistit kedy su hodiny pre verejnost...My sme tak kedysi chodievali, ale to uz bolo fakt davno... 😅 A este jedine ten sekcov mi napada (SOUE) ale o nom uz zjavne vies 😉

demito
15. apr 2009

Ahojte baby...tak ja chodím na Budovateľskú ..neviem kde to mali predtým, ale teraz to má p.Eva Lukáčová...ona mi spomínala, že niekedy boli len v podnájme, ale teraz majú svoje...tak asi aj preto je to už drahšie..ale je tam super...je to na stránke www. kidfit.sk ....sú tam aj fotky tak poobzerajte

danielkapo
15. apr 2009

demito o tych kurzoch som pocula, ale to jepre mensie deti...myslim ze do 6 rokov...janinah vsak chce zistit plavanie pre vacsie kocky - 13 a15 rocne ak dobre citam 😉 ty tam chodievas s malym?

tina_
18. apr 2009

my tiez chodime s malou do Kidfit, pani Lukačova minule ale spominala, ze sa da cez vikend bazenik prenajat- aj sukromne, ze keby chcel manzel so starsou dcerou (8 rocna) ist plavat, kym my "plaveme" s malou... akurat to stoji 5 eur na osobu, takze kus drahe...

katka.sa
28. feb 2013

Ahojte ja hľadám plavecku školu pre 5r syna. Mali v škôlke plavecký kurz a veľmi ho to bavilo. Chcem aby pokračoval ďalej v plávaní. Poznáte niekoho kto sa venuje deťom v tomto veku? viem že kidfit.sk je veľmi dobrý ale plávaju s detmi iba do 6rokov. a nechcem zase o pol roka meniť malenu prostredie. a isť zase niekam inde. Našla som ešte
http://www.plaveckaskola.host.sk/
http://www.esofia.sk/
ale o nich nemám žiadne referencie. Pozná ich niekto?

eliska343
7. nov 2013

moj malý chodi na strojnicku, mlade dievacata, výborný pristup, maximálne ti vyjdu v ústrety :D pýtala som sa, tak mozem sem daj cislo: 0948 284 482

capricieux
24. máj 2015

chodime na Nemo na Delnu www.plavaniepresov.sk, dokonca maju teraz aj letny tabor, tak sa tesime

ivet2013
6. sep 2016

@capricieux @eliska143 boli ste spokojné s Nemo - plaveckou školou? a neviete čo je lepšie - Delňa alebo Strojnícka??? Vďakaaaa...

mirka5656
3. feb 2017

@ivet2013 to je jedno, my sme si vyberali podľa času, sú rozdielne časy plávania...najprv sme chodili na strojnícku, ale na další rok už sme mali aj výtvarnú, tak sme to presunuli na delnu, tam sú hodiny neskôr