Pohybový krúžok pre 3-ročné dieťa v Bratislave 2?

hanka274
3. apr 2009

Ahojte! Pozerala som na prvych 2stranach, nic take o pohybovych kruzkoch...tak snad tu take nieco nieje dvojmo...

Mame velmi......slusne povedane neposedne dieta, vcera som isla zo skolky ako zfackana ked mi ucitelka "zalovala"...

Skratka, potrebujem poradit pohybovy kruzok, ci cvicenie, tancovanie, jemna gymnastika...proste nieco pohybove pre malu, potrebujem ju totalne vystavit.

Dakujem za odpovede.

saara1
3. apr 2009

Ja som moje sidlo prihlasila sem. http://www.rodinka.sk/index.php?id=sanca-tanca

hanka274
autor
3. apr 2009

vies mi o tom nieco blizsie napisat? nedovolala som sa tam na jeden mobil...
je to to co hladam? klasicky kruzok, kde ju dam na cca hodinku a potom pridem po nu /kedze cakam babo, neskor tam s nou nebudem moct byt/, vystavia ju a stlmia jej neposednost, neskutocnu energiu??
dakujem.
🙂

saara1
3. apr 2009

Ja som dceru prihlasila na Santenie deti 3-4 roky. Zacinam 20.4. v Karlovej Vsi, myslim, ze tam je to uz obsadene. Kamoska bola na jednej hodine so svojim synom, aby vedela, ci je to pre neho vhodne (tiez ma vela energie) a pacilo sa im. Nemusia tam byt pritomni rodicia, nezapajaju sa do cvicenia. Ci sa to bude hodit aj pre tvoju dcerku neviem, kamoska hovorila, ze bol tam jeden chlapec, ktory to tam vyslovene neznasal, ignoroval... Ale to bol len jeden jediny taky. Hodina mala presne stanoveny program, pobehovali, nieco s loptou robili... cela hodina bola vyplnena a chlapec odchadzal vystaveny, ale spokojny. Ja mam rocneho syna, budem tam chodit aj s nim - ak bude pekne, budeme sa prechadzat vonku a ak bude prsat, mozme byt na recepcii, alebo aj priamo v tanciarni niekde na krajicku, aby nejake deti do neho nevrazili.
Ja som sa najprv zaregistrovala a potom mi to ponuklo harmonogram vsetkych detskych aktivit, klikla som si na tu nasu a priamo aj zaplatila z ich stranky ma to presmerovalo priamo na moj internetbanking. Nikomu som netelefonovala.

hanka274
autor
3. apr 2009

super, diky moc, volali mi spat a povedali tiez niake info, takze mrknem ci to je este volne tu na nivach.
dik

tweety22
3. apr 2009

hanka, v miracle studiu je tiez tusim detsky aerobic, ja som sa tam bola pozriet a velmi sa mi to pacilo, je to asi od 3.rokov a deti tam santili o sto dusu... my sme chodili na hry a spievanky ale maleho to absolutne nebavi, on je skor na skladacky, puzzle a hlavne autaaa 🙂

zuzana581
3. apr 2009

Ahoj. Moja malá chodila do tohoto štúdia na brušné tance, ale viem, že sú tam všelijaké kurzy a pohybové aktivity. studiomiracle

hanka274
autor
3. apr 2009

diky diky, idem kuknut.

tatana01
4. dec 2015

Tanečná prípravka pre deti od 2 – 6 rokov v materskom centre Humelka, Bratislava, v centre mesta

http://www.plavanieplutvicka.eu/tanecna-pripravka/

Plávanie Plutvička 3 mesiace - 6 rokov
www.plavanieplutvicka.eu