Poukaz na krúžky

spoony
19. sep 2015

Chcem sa opýtať ako je to s tými poukazmi na krúžky? Lebo školatento rok z nám neznámeho dôvodu neorganizuje žiadny krúžok, a bolo nám oznámené že nie je možné ho použiť na krúžok cez ZUŠ, a boli sme požiadaný aby sme ich dali družine. Ale teraz mi bolo povedané vraj by sa mali dať použiť aj do ZUŠ, tak ako to vlastne je? Zároveň opýtať ako to robíte keď vám deti chodia na viac krúžkov, lebo v ZUŠ mi bolo povedané že tam môže chodiť na jecen kolektívny krúžok (tanečná, výtvarná, ....) a na jeden individuálny (nejaký hudobný nástroj) kam chodia vaše deti ak ich chcete dať na viac krúžkov? Ďakujem za objasnenie tejto problematiky, lebo máme prváčika tak som doteraz toto neriešila a nesledovala info o tejto veci.

pribinak
19. sep 2015

Neter je prvacka, poukaz tiez dala do ZUS, ale v zuske povedali, ze nesluzi na uhradu za kruzok, ale ze za poukaz nakupuju kroje, knihy ci nastroje

kvieta
19. sep 2015

Ja som to tiež s tými vzdelávacími poukazmi pochopila tak, že sú v podstate akýmsi šekom pre vyplatenie krúžkov, ZUŠ. Pravda je taká, že pre rodiča nemajú cenu, čo sa týka možnosti vyplatiť ním aktivity svojho dieťaťa. Teda aspoň u nás. Podpísala som ho pre tanečný krúžok, ktorému škola príležitostne bezplatne prispeje, ak bude potrebné, napr. telocvičňou, zapožičaním cd prehrávača a pod. A škola asi zinkasuje čiastku za tie poukazy. Myslím, že je to aj inde podobne 😒 Nenapadá mi iné, ako prirovnanie: veľká práčka?

juliagregor
19. sep 2015

ja som ich použila na karate, s poukazom platim 2Eur mesacne, bez preukazu 5 Eur...
u nás v ZUŠke sa nedaju použiť...
v škole je zriadené CVČ, ktoré organizuje krúžky v škole a tam sa dajú poukazy použiť...
všade to robia inak, treba sa opýtať...

janage
19. sep 2015

Ahoj moje info, že poukaz bolo potrebné odovzdať do 15.9. tak sme boli informovaný. Mňa miatlo čestné prehlásenie a tak som zistila, že jedno ČP môžeš dať 1 ZUŠ - mala by sa znížiť cena krúžku. Jedno ČP centru vol. času - u nás v tom prípade cena krúžku 4 eurá. Vzdelávací poukaz máš len jeden kus - buď dáš ZUŠ, ale nie každá berie - treba sa spýtať alebo dáš CVČ a v tom prípade u máš krúžok 2 eurá. Každý ďalší krúžok ( druhý, tretí....) 11 eur. V ZUŠ chodí na výtvarnú - skupinový - 8 eur s ČP ak by sme doniesli poukaz tak by bolo 6 eur. Ale pred 2 rokmi sme chodili do súkromného CVČ a tam nebrali poukazy ani ČP - platba závisela od typu krúžku. Inak na prváka sa mi dva krúžky zdajú akurát. Hlavne si over termín odovzdania ak platí toho 15.9. tak to ste už prešvihli. ☹
My sme dali poukaz a jedno ČP na turistický a druhé ČP do ZUŠ.

juliagregor
19. sep 2015

http://www.poukazy.sk/
tam su terminy, odovzdať skole do 22,9, a skola ma termin do 25,9,

ada1313
19. sep 2015

my sme priamo zo ZUS dostali SMS s moznostou odovzdania do 25.9.15