Prasiatko Peepa a záujem malého dieťatka

anitra11
9. aug 2014

ahojte maminy, chcem sa opýtať aké máte skúsenosti a či aj váš drobec 1,5-2 r. rád (ak vôbec) sleduje rozprávky o prasiatku Peppa. Raz som na to náhodou natrafila na YouTube, nechcela tuším vtedy jesť, tak že ju niečím zabavím, a strašne ju to zaujalo. Naša je dosť vnímavá, ako asi každé dieťa v takom veku, a v každej rozprávke sa niečo rozumné rieši, a je to aj vtipné, a minule som dokonca videla v Tescu v oddelení detského oblečenia už aj toto prasiatko na oblečení a keď to zbadala, tak začala výskať a tešiť sa ... 🙂

lady511
9. aug 2014

@anitra11 ahoj..my máme 2r 8m a sledujeme prasiatko peppu 🙂 tak denne si pozrie jednu ,,dve časti,, 🙂 je to milé a na taký vek aj vhodné 😉

anitra11
autor
9. aug 2014

@lady511 a kde to pozeráte?, lebo ja som to našla len na tom YouTube, aj to v češtine, v telke som to v programe nevidela ...

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lady511
9. aug 2014

@anitra11 tiež len na youtube..ale tam jej pustim nap 10časti za sebopu a nemusím klikat,,,ale ona nevydrží pri tom celý 10 časti,, 😉

vvia
9. aug 2014

Moja 20mesacna peppu zboznuje. Bez plysaka peppa nepojde ani spat. Vela nerozprava ale pepa vie kricat o 106. Oblecenie, pyzamko. Total peppa mania a to som netusila ze tak male doeta sa vie na nieco take namotat. Vsade pozeram co kde maju s peppou 😀

anitra11
autor
9. aug 2014

@vvia no veď aj tá naša keď to zbadala v tom tescu ... 😀 a kde kupujete tie vecičky?

vvia
9. aug 2014

@anitra11 tesco. Ale zase nie vsetko my sme najprv fungovali na cililing ale az taka mania to nebola. Ale peppa. Hotovo! A plysaka nasla v pepcu (nechceli sme jej ho kupit, ze zbytocne, no taaaky plac ze sa mm pre peppu vratil)

babatkoling
9. aug 2014

Osobne si myslim, ze skaredsiu postavicku pre deti este nevymysleli - a Peppa je pri tom dievcatko 🙂
Ale musim uznat, ze v anglictine je absolutne perfektna na naucenie sa zakladnych veci - zrozumitelna, jednoducha, zaujimava... V slovencine / cestine som to este nepocula, ak sa to vyrovna anglickemu originalu tak do toho... 🙂

alabama0011
9. aug 2014

Aj nasa pozera, mame vsetky serie 🙂 vlastne aj my pozerame.. Nasa ma aj hracky, tricka, tusim aj tenisky mala raz take blikacie.. V UK to fici.. Je to mile..

siska53
9. aug 2014

@anitra11 nasa sice na take veci kasle,pna ma len zopar oblubenych kratkych pesniciek,ale krokace s Peppou ma rada. Syn ma sice uz 4r.a4m.,on tie rozpravky ma rad,aj tricko uz ma.
Su to kratucke fajn pribehy,lepsie nez Masa...a zabavnejsie,nez Macko usko.🙂

siska53
9. aug 2014

@babatkoling nas to pozera i v chorvatstine,aj vo francuzstine. 🙂)

babatkoling
9. aug 2014

@siska53 No Peppa dobyva svet 🙂

roxy
9. aug 2014

@siska53 existuju aj chlapcenske veci s prasiatkom? Moj ma tu rozpravku velmi rad ale zatial som vsade videlalen ruzove alebo teda dievcenske veci s tou rozpravkou 😒

siska53
9. aug 2014

@roxy my sme v Taliansku nasli bledomodre tricko s tym motivom. A aj krokace take mali,ze aj chlapec mohol nosit-tmavomodre..
Ja dufam,ze moja mala bude skor na Peppa prase ako na Hello Kitty,Tu ja teda nemusim...
Tam som videla aj po pumpsch vselico-samolepky,omalovanky,tusim aj peciatky.🙂

roxy
10. aug 2014

@siska53 och no tak ked pojdeme do zahranicia pokukam.tu to jr fakt bieda...sami spiderman a cars pre chlapcov ☹

reka89
10. aug 2014

@vvia ahoj.kedy ste kupovali plysaka peppu v pepcu?a za kolko prosim ta?dakujem

reka89
10. aug 2014

@roxy ahoj.aj tu maju v bazare pre chlapcov.

roxy
10. aug 2014

@reka89 fakt? Tu mi ani nenapadlo hladat. Dakujem idem popozerat

lejlla
10. aug 2014

rozpravka pepa byva aj na minimax-e 🙂

vvia
10. aug 2014

@reka89 za 7

vvia
10. aug 2014

@roxy jasne inac moja si plysaka vybrala toma a nechcela pustit ani za svet a vola ho pepa 🙂

anitra11
autor
10. aug 2014

Dakujem baby za reakcie, myslela som ze je na to moc namotana ked je taka mala, ale tiez sa mi zda ze je to aj poucne a zabavne, vtipne ... tiez jej asi pokukam aspon nejaku hracku peppa, aby to mala akoze pri sebe a uvidim ci sa s nou bude aj hrat... 😀

janickacrazy
10. aug 2014

kedy ho konecne zarezu na klobasky? 🙄

janickacrazy
10. aug 2014

Toto poslal moj pubertalny syn prosim prepacte 🤐

popolnica
10. aug 2014
karolinka789
11. sep 2015
Používateľ karolinka789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.

My máme knižky o Prasiatku Peppovi a strašne sa to deckám ako malým páčilo. Kto má záujem, tu nájdete celú zbierku http://www.egmont.cz/kategorie/pro-nejmensi/prasatko-peppa/ 🙂

srenata
11. sep 2015
Používateľ srenata je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od srenata.

Ja som ani nevedela, že Prasátko Peppa existuje aj v televíznej podobe. my sme to doteraz tiež len čítali v knižke 🙂

arwen88
11. sep 2015

nasa je na Peppu tiez namotana (za chvilku 2 roky), pozeravame to v anglictine a uz saa chyta na anglicke slovicka...velmi sa jej paci, ked peppa spieva, to sa snazi spievat s nou...je to velmi mila rozpravka, myslim, ze patri medzi tie lepsie, nie je tam nasilie a pod.