Skáče a hrá sa s plienkou. Robia to aj vaše deti?

denisocka
21. júl 2008

chcem sa opýtať,či je niekto ,ktoreho dieťa sa tak strašne rado hraje s plienkou .
Už mi to lezie na nervy ,robí to bud zo srandy alebo ked je unaveny a nevie spať.
Zoberie plienku (podbradnik,tričko -všetko možne čo je po ruke a má min 10x10cm) a da si to na oči a potom skače a skače a dychčí-skoro si dych vybije a dušu vypluje a neprestane . dojdem,vezmem plienku,spravím z nej uzol a za 20 sekund zas ,uzol na boku a kusok plienky na očiach ,ruky roztiahnute a lape po dychu jakeby dobehol maraton.....

ja fakt nechapem kde na taku somarinu prišiel a dufam že nie je sam 😅

tak,popaďte 😀

https://www.youtube.com/watch?v=ajA1wRUZiGM
denisocka
autor
21. júl 2008

sorry,nevedela som temu ináč nazvať 😅

jandalinka
21. júl 2008

denisocka:tak to mi malá dělá od malička 😉 .Babička jí naučila dávat plínku přes oči,aby spinkala a od té doby si s ní i hraje přes den.Hraje si buď na schovávanou nebo pod ní usíná.Máme z toho akorát srandu a já jsem měla ze zečátku strach,jestli pod ní dýchá a tak jí dávám takové lehčí vzdušnější plenky a rozdělám je,ať je nemá složené a není tak udejchaná 😉

pd900bo
21. júl 2008

maly je krasny.. no bud rada ze sa vie nejako aj sam zabavit.. mne sa zda ako keby jeho sameho trosku sokovalo ze na xvilu nic nevidi.. mozno neviem

abinka
21. júl 2008

denisocka :když jsem se na to dívala tak jsem viděla toho našeho lumpíka dělal to samé,ale úplně i ty pokusy o nějaké slůvko.Taky jsem si to nedokázala odůvodnit.

denisocka
autor
21. júl 2008

jandalinka -no presne,my sme ho tiež naučili spinkať s plienkou 😝 na tvári a teda viem ,že on si to prehodí a čka kým niekto príde a povie: kde je šimonko???? a zodvihne plienku a on cely šťastny

len ma traplilo či nejak moc rychlo nedýcha,vieš -nieže ho porazí z tolkej námahy 😀

alesom rada,že to nerobí len môj,už teraz som happy 😀

janula2008
21. júl 2008

Denisocka: u nas je to to same v bledemodrym, takhle odmala spava a presne jak rikas, kolikrat ciha kdo prijde a rekne, kde je Simonka? 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

janula2008
21. júl 2008

Jee ted jsem koukla na video, mala s sebou taky tak potrhle obcas s plinkou haze, to je v pohode 😉 .Rikam ji splasena spermie 😀 😀 .

srnkamt
21. júl 2008

moja mala sa tak so mnou hra od troch mesiacov...ja jej hovorim kde je anetka kde je a ona sa potom na mna tak skeri

jabber
21. júl 2008

denisocka - no vždyť si normálně hraje 🙂 😉 a je rozkošnej 🙂 . Naše to dělala taky 😉

denisocka
autor
21. júl 2008

jé baby,tak to je super,že niesme sami 😀 😀 😀 😀 tachykardia je ale podmienka 😀 😀 😀 😀 😀

jaku
21. júl 2008

Taky hlásím podplínkového spáče 😀 . Náš Ondra je zvyklý usínat s plínkou přes oči, někdy na nás lidi divně koukají, říkám, že je jak papoušek-aby usnul, potřebuje schovat 🙂 . A doma když se mu třeba nechce spát tak si ji strhává z obličeje a strašně se tomu směje, pak si ji zmuchlá na obličej a usne.

agness02
21. júl 2008

denisočka - úžasný video 😀 , Šimonek je šikula, náš chlapeček si taky rád hraje s plínkou a taky s ní usíná, ale ještě takhle neřádí, ale už se na to těším 🙂 jo a taky má rád - kuk, kde je Dominik? 😀

agness02
21. júl 2008

omlouvám se za ten překlep ve jméně 😖

bzuco
21. júl 2008

deni...mne robí to isté 😀

už ked počujem lapanie po dychu...vie že sa "dusí" 😀 😀 😀

denisocka
autor
21. júl 2008

😀 😀 😀 😀 super,tak to je nakoniec sranda jak oči,idem hodiť ešte nejake video na youtube 😀

babalala
21. júl 2008

Denisocka
- ty nevíš, jak "to" nazvat a ono to má přitom třeba v Angličtině dokonce odborný termín - "Security blanket" - prostě nějaký kus hadru, se kterým si dítě hraje, tulí se k němu, usíná s ním a má ho k dispozici, kdykoliv potřebuje nějakou útěchu a jinde ji nenajde. Hadr se nemá nikdy prát, aby si udržel svůj specifický pach a pocit na omak. 🙂

junovka
21. júl 2008

deni, to mi pripomina moju Timeiku, ked bola mala 😀 😀 presne toto iste robila 😉 Je to vyzva pre teba od neho, aby si sa s nim hrala na schovku 🙂 Zlatucky je 🙂 😵

kristi
21. júl 2008

Denisocka, tak jsem se u toho videa nasmala....nase Mia tohle dela doted!!!! a evidentne ji to strasne bavi

jinak od tohohle schovavani se presla k tomu, ze si vezme jeden roh plinky a ten si stoci do uzlicku a s tim usina...

denisocka
autor
21. júl 2008

no tak teraz už len mu nájsť HADR origoš, a tak to vizerá,že dostane kus šátku na nisenie,čo mi ostalo pri mojej mánii 😀 ,benudem ho prať ,a bude to jeho tulíček 😀 ,dík babalala 😉

kristi,fakt to robí ešte stále? 😀 no to bude ešte sranda ako vidím 😀

a robia vám deti aj toho motýlika ako on? že trepe rukami nohami? viedeo je už skoro upload ,takže zachvílku ho tu hodím

kristi
21. júl 2008

jo, trepe rukava, zastavuje dychani nebo dycha jak kdyby bezela maraton, napina se u toho, propina nohy az dostane skoro krec, fakt jsem se driv bala, ze je divna...ale neni,proste ji to bavi

miselin
21. júl 2008

Denisôčka, tak tvoj malý nemá chybu 😀 😀 😀 Je taký zlatý 😀 😀 Inak som sa dobre zasmiala 😀 😀 Teda ale má rýchle pohyby to bude nejaký dobrý športovec 😀

denisocka
autor
21. júl 2008

kristi presne tak ako píšeš 😀 a si vieš predstaviť že sa dve take deti stretnu v jdnej postielke ? 😀

lalupa
21. júl 2008

to video je super, ja sa tu rehocem, lebo my to mame dvojmo 😀
nasa dokonca este k tomu dviha nozicky a tulka si a este sa k tomu prevaluje z boka na bok
je to sranda, ale tiez cakaju,ze urobime kukuk, kde ste? 😀
a ten maraton... 😀 keby som jej mohla namontovat krokomer, zaujimalo by ma, kolko tak za den prejde... 😀

lalupa
21. júl 2008

ja to mam dvojmo v ohradke 😀 a neviem sa vynadivat 😀

denisocka
autor
21. júl 2008

lalupa -no už sa bojím spomenuť,že čo by to bolo,keby boli tri -bo sa ohlasi nejaka trojičková 😀

denisocka
autor
21. júl 2008

už je aj motylik na youtube

https://www.youtube.com/watch?v=qf_drWT-JAI

😀

majenka
21. júl 2008

Denisocka: malá dělá úplně to samé 😉 . A když při tom na ní začnu mluvit "bu bu bu" tak se zarazí a čeká, že ji plenku stáhnu a pak se začne řechtat...

hellosona
21. júl 2008

Deni: perfektne video!!! 😵 😵 😵 😎 😉 maly je zlaty...
nas to robi tiez a je to absolutne prirodzene 😉 kazde dietatko by malo mat nejake mojkadlo 😉 a neboj, este ked pojdu do skoly, tak s nou budu behat 😀 kolegyna ma 7rocneho synovca a bez plienky nezaspi a ked zaspava, tak sa s nou buxa po hlave 😀

petrolejka
21. júl 2008

Denisocka, malej je krásnej, úžasný miminko a jak blbne. Buď v klidu, myslím, že se nemůže udýchat tak, že by se mu něco stalo ... prostě prcci mají moc energie a blbnou. Týnka zas křičí a chraptí jak šílená, prostě zkouší hlasivky, až si někdy říkám, že jí musí puknout krk, no a v pohodě. O třepání nohama vůbec nemluvím, ty se snad nezastaví, furt v luftě. 😀 jsou to malí čerti. 😉

hellosona
21. júl 2008

Simonko je riadny herec 😉 super sa predvadza 😀 je uplne perfektny!!!