Skáče a hrá sa s plienkou. Robia to aj vaše deti?

denisocka
21. júl 2008

chcem sa opýtať,či je niekto ,ktoreho dieťa sa tak strašne rado hraje s plienkou .
Už mi to lezie na nervy ,robí to bud zo srandy alebo ked je unaveny a nevie spať.
Zoberie plienku (podbradnik,tričko -všetko možne čo je po ruke a má min 10x10cm) a da si to na oči a potom skače a skače a dychčí-skoro si dych vybije a dušu vypluje a neprestane . dojdem,vezmem plienku,spravím z nej uzol a za 20 sekund zas ,uzol na boku a kusok plienky na očiach ,ruky roztiahnute a lape po dychu jakeby dobehol maraton.....

ja fakt nechapem kde na taku somarinu prišiel a dufam že nie je sam 😅

tak,popaďte 😀

https://www.youtube.com/watch?v=ajA1wRUZiGM
denisocka
autor
21. júl 2008

😀 a buchaju aj vaši pätičkami po zemi,proste kde ležia? ja len čkam že si nohy dolame - a to ho nekamerujem ked je vo vani,lebo to je Cunami 😀 -či jak sa to píše

hellosona 😀 posldna veta je 100body, hlavne to buchane plienky o hlavu 😀 😀 😀 😀 (si jho predstavujem v škole za lavicou s plienkou v ruke a jak si ju trieska o makovičku 😝 )

denisocka
autor
21. júl 2008

hellosona-teraz so to vystihla,sa predvádza 😎 (po maminke) 😀

jabber
21. júl 2008

denisocka - to je super 😀 jsem se nasmála 🙂
Víš co je zajímavý? Že to dělá i když ho točíš....naše dělá vždycky všechno možný a jen vytáhnu kameru, nebo stačí i foťák, tak se většinou zarazí, všeho nechá a zkoumá co to mám 🙂. Uvažujeme, že si snad někam zabudujeme skrytou kameru 😀

denisocka
autor
21. júl 2008

jabber - môj je vycvičený!!!nechci vedieť kolko fotiek má za 7mesioacov,lebo odpadneš 😅 on jak zbada foťak tak aj keby reval predým od hladu tak vyguli oči a vycerí usmev a čaka kedy sa ZABLISKNE 😉 no on je nato maniak 😉 ,ved už na 3D (čo mám tiež na youtube) bol čisty ja-rukami akoby telefonoval 😀 a vyškieral sa tam 😀

petrolejka
21. júl 2008

Jojo, paty zarývá do země hlavně při vztekání, kolikrát si říkám, že tam musí mít modřiny, kdybych s nohama takhle tloukla já, tak už je mám obě v sádře, Gumáčci malí. 😎 A publikum potřebují. Týnka pase a když ji Míra začne povzbuzovat, tak se úplně rozdivočí a začne poskakovat jak žába, u toho hýká a děsně se směje. No občas nevěřím vlastním očím ... 😀

jabber
21. júl 2008

denisocka - tak to je dokonalý 😀 😵

kamilecka
21. júl 2008

Denisocka

nas taka hra bavila ked sme boli maly,tak do 5 mesiaca a to tiez tak dychal a kopal nozickami,ja si myslim ze to mal este spomienky z bruska,teraz to uz ale nerobi,len sa skryje pod deku a caka kedy ho akoze najdeme 🙂
Inak skus spravit to ked ho mas pri sebe v postely a skryt sa s nim pod paplon,uvidis ake ma reakcie v priamom prenose.Je to sranda sledovat.

jabber
21. júl 2008

petrolejka - no někdy je to fakt sranda 😀 , naše zase začíná teď tancovat, když zaslechne hudbu, a taky se u toho strašně tlemí a úplně září 😀

frog
21. júl 2008

Moje malá to dělá taky,je to sranda..

expertka8
21. júl 2008

...ake krasne baby... 😅 😀 🙂
...nexajte ho...nex sa hra 😵

lusya
21. júl 2008

denisocka - v manzelovej rodine sa to dokonca traduje s tou plienockou - najlepsou hrackou a pomockou na uspavanie bola uz mojemu manzelovi a vsetkym jeho surodencom...no a teraz tak zaspava aj Maťkova sesternicka, ktora bude mat 1,5 roka a ked vidi plienku tak si ju da na hlavu a pyta si dudku ....proste to je jej ritual, nas Matej sice s plienkou zaspava len obcas, zato na ukludnenie ju dostava pravidelne...je to taka moja prva pomoc, ked vidim ze je mrzuty - a zatial to zabera 😉

a tie videa su super - som sa nasmiala... 😀 😀 😀 😀

denisocka
autor
22. júl 2008

lusya - aj šimon to ma zdedene po manželovej rodin. naša family ked to vidí prvy krat tak čučia - že čo to 😅 a u manžela tak zaspavali tuším všetci, ked som bola tehu tak o tom svokra rozprávla až ma uši boleli a najstaršia švagrina -slobodna dievka 31r, ta už chytala amok z rozprávania o plienke,sa hanbila 😎 . no a ked sme došli z porodnice a malemu bolo asi mesiac a zle zaspaval,tak mu manžel prehodil cez perinku na hlavu plienku a zrazu spal,a od vtedy sme mu ju tak davali a ked začal veci chytať,tak si ju daval sam

xena22
22. júl 2008

Tak ja myslim,ze je to pre male babo prirodzene,teda moje deti to robili tiez,dokonca tu v irsku na to predavaju specialne vyrobky,akoze kus latky a na jednom rohu je prisity maly plysacik,pouziva sa to tu na uspavanie a ukludnenie dietatka 😀 ,takze dost casto to vidavam v kocikoch mamiciek,ze sa deti cimsi ometaju az kym nezaspia.Moj syn ked sa takto zabaval,tiez mi obcas pripadal ako v amoku 😀 Jemu stacila aj obycajna plienka.Minule som niekde nahodne nasla zvysnu latkovu plienku,tak som ju oprala a moj syn(rozumej ten 8 a pol rocny) ju ztrhol zo snury a cely nateseny,ze ved to je jeho! Prve co urobil dal si ju na tvar,tak asi ma na to dobre spomienky 😀

xena22
22. júl 2008

Jej az teraz som si pozrela tie videjka,to je parada,presne toto iste robil aj moj starsi syn 😀 to su spomienky,ani neviem co ho mam takto natoceneho 😒 Halt mas zive dieta z fantaziou 😀 moj sa tiez nikdy nehral s hrackami,ale mava stale nejake alternativne zabavky plne pohybu 😀 Tak mas pekne vyhliadky do buducna,ked bude mat rok dva,tak mu mozes chystat trampolinu 😀

denisocka
autor
22. júl 2008

xena-tak už teraz chapem načo su v tesku take male "uteračiky" s hlavou plyšaka,najbližšie mu to kupim 😀

hellosona
22. júl 2008

aj nas okamzite prestane, ked ho xcem natocit 😒
xena: aj ja ked som bola v irsku, tak som nexapala, preco vsetky decka tam behaju s plienkou 😕 a teraz uz xapem 😀
my sme mali jedno obdobie, ked maly spal v kociku tiez len s plienkou na hlave a to bol komicky pohlad 😀 vyzeralo to, ze vozim prazdny kocik...

janula2008
22. júl 2008

Denisocka:i to druhe video je super 😀 . Toho motylka mala taky dela, rukama a nohama mlati skoro porad a ja si rikam, kde ty deti berou tolik energie 😀 😀 .

luciar79
22. júl 2008

Tak môj malý tiež zbožnuje plienky.asi som ho to trochu naučila lebo som to kdesi počula že dobré na ukľudnenie mimi. tak mi pod ňou zaspával.manžel na to zhrozene kukal, že sa udusí. Ale keď ho opatroval a plakal, hádajte čo urobil? No jasne prikryl ho plienkou. 😀
Tiež mi je niekedy ľúto tých krásných kúsadiel a vymyslenín šuchotajúcich a malý radostne žužle plienku.....Keď sme doma tak mu miesto plienky dávam farebný šátok a s tým sa hraje lebo z neho nejdú také tie vlákienka ako z plienky.Máme fotku aj v albume.

A s kočíkom bez plienky ani nejdem. 🙂

denisocka
autor
22. júl 2008

hello,ja chodím s kočíkom len ak mám plienku 😉 a tiež sme stredobod 😀 -každy hned - preboha,dýcha?sa zadusí 😀

denisocka
autor
22. júl 2008

už som mu urobila kamoša-do plienky o stredu som dala penovu loptičku a zaviazala, a už má plienkovu chobotnicu 😝

marhulka88
22. júl 2008

aj nas martin to rad robi 😀 ale nam to vyhovuje aspon si poutiera usta ked sa pozvracka 😀
simonko je straasne krasny a podareny chlapcek ;)

denisocka
autor
22. júl 2008

marhuli dík 🙂

inač,aj vaši si do tej plienky tak dru tvár,oči??????

beranek
22. júl 2008

Ahoj, dcera plínky a teď tenkou dečku miluje od malinka, je to její vůbec nejoblíbenější věc, bez dečky neusne, nemůžeme bez ní odejít ven, tahá ji, i když chodí po čtyřech nebo se snaží chodit, máme ji v kočáře i ve 30 stupních, prostě má ji pořád u sebe. Dělá s ni bubáka, dává si ji na hlavu a stahuje a dělá baf 😀 Na hlavu ji dává i nám a my taky děláme baf 😀
Někdo jezdí s oblíbenou hračkou a my s dekou 😉

denisocka
autor
22. júl 2008
katulka2709
22. júl 2008

My robime to iste, je pritom jak z divych vajec 😀

denisocka
autor
22. júl 2008
bambusko
22. júl 2008

denisocka, simik je kraaasny 🙂 skoro ako moj 😀 toho motylika robi nas marek asi tyzden, hlavne ked je bez plienky a vo vani najradsej, uz sme museli urobit protipovodnove opatrenia. co sa tyka spania, tiez od narodenia musi mat pri spani nieco cez tvar, ak som mu to dala dole, hned sa zobudil, tak uz len sa nahnem a skontrolujem ci dycha. mame taku "handru" s hlavou sobika, dostala este prva dcera od kamosky z rakuska, ale az teraz sme pochopili, na co to je 😀 proste si tie uzly ozuzle v ruke, prehodi latku cez hlavu a chrni. ked prisla minule kamoska, maly uz spal, chcela sa nanho pozriet. a co videla??? ruky, inak nic 😀 😀 😀

milhaus
22. júl 2008

moja si ju davala na hlavu a robili sme kuk a kde je schovana, myslela si že ju tak nebudeme vidiet
a aj vždy ked ju našla tak s nou chodila ako s hračkou

denisocka
autor
22. júl 2008

bambuska 😀

ja som teraz nakazala segre kupiť toho maca s "uterakom" v tescu 🙂

martina46
22. júl 2008

My máme toho maca, ale naša nič také nemusí. Skúsim jej to podhadzovať. Či sa chytí...