Tanečná škola pre detičky Nitre

zanettka
4. mar 2008

Ahojte 🙂 . Mám dcéru, ktorá má 2 roky a 9 mesiacov. Nádherne tancuje. A veľmi ju to baví. Ona vlastne celé dni nič iné nerobí len tancuje 😀 . Chceli by sme ju zapísať do nejakej tanečnej školy alebo folklórneho súboru. zatiaľ nás vo viacerých po telefonickom kontakte odbili, že je ešte malá. Darmo im vysvetĺujeme že je na svoj vek extremne pohybovo nadaná /urobí šnúru, vykopne si nohu po hlavu...je veľmi učenlivá čo sa tanca týka/
Viete mi dať nejaké tipy?
ďakujem

zuzana14
5. mar 2008

ahoj zaettka aj ja by som chcela dať moju dceru do tanečnej uvažovala som nad dominom v nr. ale aš od troch rokou. dufam že sa mi splní to čo som ja nerobila neviem či to je dobré ale ked ju to nebude bavit tak ju dám na niečo ine

zanettka
autor
6. mar 2008

Zuzi ahoj ja som sa bola spýtať včera v domine na chrenovej. mame skusiť prísť v stredu o 15.30. tancuju vtedy detičky - ŽABKY. Ale je to bez rodičov. Len učiteľka a deti. Rodičia čakaju tu hodinku vonku. No skúsime. Ani moja malá nemáešte 3 roky ale je veľmi pohybovo zdatná tak som zvedavá či sa chytí 🙂

zuzana14
6. mar 2008

ahoj zanettka a tancujú tam aj folklorne tanse?

alica111
6. mar 2008

Ahojte, kde je prosím Vás Domino na Chrenovej?

zuzana14
6. mar 2008

ahoj alica domino je jak je bytové družstvo aspon myslím

alica111
6. mar 2008

Už VIEM! Inak si myslím, že najlepšia príprava pre dievčatá je gymnastika, ale tam berú až od 4 rokov. Zo základmi gymnastiky potom môže dieťa robiť akýkoľvek šport. Pre také malé detičky ako máte vy je dobrá tanečná, poznáte Echo? Možno tam berú aj dvojročné.

zuzana14
7. mar 2008

ahoj a ja zas neviem kde je echo vieš popísať trasu približne dík

zanettka
autor
7. mar 2008

Ahojte Zuzi myslim že tieto žabky su taka pripravka pre Borinku. Aspon tak som to nejako pochopila. Do Borinky beru az starsie deti. neviem ci nie az od 4 rokov.

To ECHO by ma tiez zaujimalo. Ake tančeky sa tam detičky učia?
Mne sa zda gymnastika pre take male teličko dosť náročný šport. 😒

zuzana14
7. mar 2008

ahojte a neviete ako to je v domine v meste? to by mi viac vyhovovalo nemusela by som cestovať dvomi autobusmi.

alica111
7. mar 2008

Posielam kontakt a odkaz na WEB stránku. Dúfam, že ešte fungujú. Gymnastika je výborná pre deti od 5 rokov aj ked je to náročné, ale ak chcete mať športovca je to nevyhnutné 🙂
V Echu tancujú na moderné pesničky a detské skladby. Majú aj vystúpenia. Moje dcéra tam chodila keď bola malá a bolo to výborné.

http://www.mojanitra.sk/tanecna-skola-echo-spol...

Tanečná škola ECHO spol. s r. o.
Čajkovského 20
949 11 Nitra
Telefón: 037/773 17 01, 0903 421 785
Kontaktná osoba: Jakubíková Magdaléna

zanettka
autor
9. mar 2008

Ahojte, Alica a od koľkých ročkov berú do toho ECHA? Moja Ninka bude mať koncom mája 3 roky ale je pohybolvo veľmi aktívna a šikovná 😉 Zisťujem kam by som ju dala od septembra. zatiaľ skúsime tie žabky.

Zuzi aj v Domine v meste je tanečná pre také malé detičky. tam sa tuším volajú Lienky 😅

zuzana14
9. mar 2008

ahoj a tancujú tam aj tie folklorne tance?

zanettka
autor
9. mar 2008

Zuzi myslim si ze je to niečo ako pripravka pred Borinkou. Ale nie som si tym ista. SKus tam zavolat 😉 . My ak nepochodim tu na chrenovej tak to skusim priamo v domine v meste v tych lienkach

alica111
10. mar 2008

MOja dcéra chodila do Echa od 4 rokov, ale myslím, že ak sa dieťa vie sústrediť tak zoberu aj mladšie, V dnešnej dobe nie je veľa detí a oni bojujú za každé dieťa aby prežili. To je tak aj v každom športe. Neviete či sú v Nitre Disco tance pre veľké deti (12r.) ?

terez17
19. apr 2008

Moja sestra je mimoriadne tanecne nadana hlavne na moderne tance, vyborne si pameta choreografie..chcela by soom ju prihlasit do nejakeho kurzu, ma tiez 12 rokov..vedeli by ste mi doporučit pre nu tu v nitre nejake tanecne organizacie..atd???

marrketka
14. jún 2008

Ahojte 🙂neviete mi niekto poradit? Chcem dat moju 3-rocnu dceru tancovat, ale nemam predstavu, ci je to mozne aj teraz, alebo musim cakat do septembra, kym budu zapisy? Dakujem

vlcka
3. jan 2009

Ahojte, dnes som tu prvýkrát. Dôvod. Mám vnúčika 2 a pol ročného, ktorý má výborný rytmus pre ranec, Chceli by sme ho dať do nejakej tanečnej školoy v Nitre, ale nejako sa nám nepodarilo zatiaľ noiiečo nájsť vhodné pre jeho vek. vedel by mi niekto odporučiť nejaké organizácie_ ďakujem

kikasinka
8. feb 2009

ahojte moja dcerka ma 3 a pol roka....takysto velmi rada tancuje...rada sa oblieka do siat....a vsetko co suvysi s tancom.....kde by som ju mala prihlasit????viete poradit nejaku skolu kde sa zaoberaju takymito detickami?????

ala2723
4. jan 2010

ahojte, poradi mi niekto, kde v martine alebo vo vrutkach mozem dat tancovat mojho syna? ma 3,5 a stale tancuje a hlavne by sa vyblbol.....dufam...poradte

gabi_echo
6. máj 2010

Ahojte vsetky skvele mamicky, pisem mozno neskoro ale predsa... Som lektorka v TS ECHO Nitra.
AAAAAAAAno ECHO sa uz 15r. stara o deticky, deti, pubertacky, dospele baby a dospelakov.
Male deticky "odoberame" 😉
Ja sa staram o sutazny usek, ja s naj detmi chodievam na sutaze po SR ale aj CR a PL...
ECHO zastresuje: step, spolocensky tanec, disko a hip hop, dalsou nasou prioritou su vystupenia, sutaze, a deti tancuju aj muzikal s ktorym mavame kazdorocne vystupenia pre divakov v Babkovom divadle.

/////////////////////////////////// T A N E C ///////////////////////////////////////////////////
Blizsie info na nasej stranke http://tsecho.szm.com/
/////////////////////////////////// T A N E C ///////////////////////////////////////////////////

dadadaduska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanessa1000
23. nov 2011

ahoj chcela by som prihlasit svoj dcerku ma 3.5 roka na tanecnu,prosimdaj info nitra

vanessa1000
28. mar 2012

@gabi_echo chcem sa spytat beriete aj 4 rocne deticky

vanessa1000
28. mar 2012

@gabi_echo chcela by som ju zapisat ale neviem ci je to mozne teraz alebo od septembra

alexis13
20. feb 2015

baby kde chodia deticky na tanecnu od 4rokov? dakujem cenovo ako to tam je

erikabv
2. feb 2016

v Nitre som nasla toto: Akademia tanca, v OC Lipa na Chrenovej. Maju tam tanecny kurz Mini pre deti 3-4 rocne, potom Miki 4-5 rocne. Tieto kurzy tanca su take vseobecne, aby sa zistilu, ku ktoremu druhu tanca dieta inklinuje. Od tych 6-7 rokov je uz specializovany kurz.. ci uz latino, balet, klasika, hip hop... ja tam idem prave zapisat moju dcerku, ale ta bude mat 3 az na jar, takze urcite az potom ju prijmu a urcite to zavisi aj od zacatia kurzu pre zaciatocnikov..takze az potom napisem, ako sme spokojne 😉
Ak sa tu najde mamicka so skusenostami s AKADEMIOU TANCA V NR, budem rada, ak sem napise! 🙂

zoescott
8. aug 2016

@gabi_echo a nieco pre menšie detičky sa nenájde? Moja malá má 2 roky.
@erikabv ahoj no ako?

isabellaa
25. júl 2017

@erikabv ahoj, bola si v akademii? Chodí tam tvoja mala?

isabellaa
25. júl 2017

@gabi_echo Ahoj, od kolko rokov beriete a da sa zapisat aj teraz cez prázdniny? Ďakujem

isabellaa
25. júl 2017

Baby, tie co ste hladali, nasli ste niečo, kam vam chodia deticky na tanec? Ďakujem;).