Tanečný krúžok pre 2 a 4-ročné deti v Bratislave?

magduska
23. feb 2009

Viete mi poradit dobry tanecny kruzok/kurz v Bratislave?

kasami
23. feb 2009

Sedmokraska 🙂
je to podla mojho nazoru take skolkarske tancovanie, je tam taka starsia pani ucitelka, ktora detom spieva a hra na klaviri a vlastne ic usmernuje ako maju tancovat ....(kolo kolo, isiel macek, povedala babka, plava kacka po jazere ...) Moj maly tam uz chodi treti skolsky rok

petaba
23. feb 2009

Kasami a kde to je?

kasami
24. feb 2009

Peti, ani ked ma zatrelis si neviem spomenut na ulicu ☹ aj MM som sa pytala ... mame rovnaky vypadok,
Myslim, ze to patri uz pod Vrakunu, je to kusok od ZS Rajcianskej, ak by si mala zaujem posli mi na IP, zistim ti to, dnes sme mali mat tanecnu, ale malemu sa nechcelo, lebo jeho "kocka" je chora tak sme nesli ...

zuz11
25. feb 2009

kto v tebe byva 😉

petaba
25. feb 2009

su tam deticky nejako delene podla veku? 🙂

pipi1211
25. feb 2009

jeeeeeej kde to je? 🙂

mimaaa1311
1. okt 2012

Kasami som s dolnych honou napises mi kde presne toje a kolko sa plati dakujem

barbishkamiracle
7. okt 2012

pridavam link k tanecnej pre deticky
http://detskekurzy.webnode.sk/products/tanecna-...

cheerleaders84
9. okt 2012

Ahojte...ak by ste chceli typ, tak viem, ze budu robit kurz pre roztlieskavacky 🙂
Kamoska tam malu uz prihlasila
http://www.aerobic.sk/index.php?id=kalendar_det...

riverparkdanceschool
6. mar 2014

V našej tanečnej škole Riverpark Dance School v Bratislave Vám ako jediný ponúkame tanečné hodiny aj pre tých najmenších! So skvelou lektorkou Disco Jarkou! Svoj život zasvätila deťom, ktoré ju milujú a ktorým v priebehu stotiny sekundy dokáže vyčarovať na tvárach úsmev!

Utorok a štvrtok tancuje s 2-3 ročnými detičkami o 10:00
Sobota - 10:00 - 4-5 rokov, 11:00 - 5 -6 rokov !

ballet
16. mar 2014

Skus Ballet Lines Fajnorova je to na Gorazdovej 20 v BA.

rainee
7. máj 2014

ahojte, ja by som od septembra chcela dat malu na tanecnu - najskor ludovky, vylucne len v petrzalke aby sme sa moc nenacestovali. uvitam akekolvek tipy, dakujem.

barbishkamiracle
26. máj 2014

Maminky,mame este volne miesta pre deticky 2,5 - 5r. na GYMKiDS v pondelky 16:00 - 16:50.
Tesime sa na vas 🙂

babulina
26. máj 2014

@rainee ludovky pre take male dievcatka asi nezozenies, my sme chodili na tanecnu pripravku do cvc gessayova od3rokov a od 4rokov je mala v baletnom studiu terpsichore - zs cernysovskeho

rainee
26. máj 2014

@babulina hej to som uz zistila, je to az od 6r. Balet nechcem,ale nasla som zus-ku na tupolevovej, vraj robia kurzy aj od 4r.tak uvidime ci by ju od sept.vzali.

babulina
26. máj 2014

@rainee to fakt ? To mame pod oknami ani som nevedela 😉

rainee
26. máj 2014

@babulina oprava,toplcianska 😉 uz som tolko toho kukala ze som dopletena 😀

barbyes
15. okt 2014

@babulina ahoj, ako je to stým baletom v terpsichoré ? Ste spokojné? a aká je tam pls cena? ďakujem 🙂

babulina
15. okt 2014

@barbyes ja som velmi spokojna aj dcera, venuju sa im idu na to cele hravou formou, casto aj na hodinach im aj suknicky pozicaju
Cena je teraz 30 eur na mesiac, plati sa na dva mesiace vopred, musia mat jednotny ubor takze plus dalsich 30eur na zaciatku roka, kazdy rok maju novu farbu dresu a sukne

rodinnevikendy2
25. nov 2014

Špecializovaný klub plávania dojčiat a batoliat PLUTVIČKA v centre Bratislavy, Babygymnastika a minigymnastika s tanečnou , od 4 mesiacov do 6 rokov.
Srdečne pozývame 🙂 🙂 🙂

https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

riverparkdanceschool
3. feb 2015

V Riverpark Dance School tancujeme s detičkami už od 2 rokov, kedy začínaju vnímať rytmus! Hodiny prebiehajú formou hier, piesni a zábavy. Čím skôr zachytíte nadanie dieťaťa, tým lepšie pre jeho tanečnú budúcnosť urobíte. Okrem otvorených hodín pre najmenších - Tanec deti - ponúkame tiež viaceré detské tanečné kurzy. Aktuálne otvárame NOVÉ DETSKÉ KURZY od FEBRUÁRA! Tanečná príprava pre deti BEG, INT - moderný tanec (4-6 r. / 7-9 r.), • Jazzová príprava pre deti (10-14 r.) • Latino príprava pre deti (10-14 r.). Doprajte Vašim deťom zdravý pohyb a veľa zábavy 🙂 Viac informácií o kurzoch a otvorených detských tanečných hodinách sa dozviete na našej internetovej stránke alebo v profile. Tešíme sa na vás 🙂

tatana01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
riverparkdanceschool
8. sep 2015

V tanečnej škole Riverpark Dance School tancujeme s detičkami už od 2 rokov 🙂 Vyberte si z našej širokej ponuky otvorených tanečných hodín: Tanec deti od 2 rokov, Balet a Ľudové tance deti od 5 rokov, Show Dance a Írske tance pre deti od 7 rokov alebo Teens Club Dance Mix pre deti od 11 rokov. Zároveň od 21.9.2015 štartujeme NOVÉ TANEČNÉ KURZY: Tanečná príprava pre deti od 5 rokov a Jazzová príprava pre deti od 10 rokov. Príďte si k nám vyskúšať rôzne tanečné hodiny ZDARMA počas DŇA OTVORENÝCH DVERÍ V RIVERPARK DANCE SCHOOL pri príležitosti 5.narodenín tanečnej školy v sobotu 19.9.2015 od 14:00! Viac informácii na našej internetovej stránke alebo na našom profile! Tešíme sa na vás🙂

tatana01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moni244
20. sep 2015

@riverparkdanceschool dobrý deň, zaujali ma tie hodiny pre najmenšie deti, to fakt netreba platiť celý kurz, ale stačí dojsť sem tam na hodinu? to sa mi páči

riverparkdanceschool
21. sep 2015

@moni244 Dobrý deň, samozrejme, každý utorok 10:05 pre detičky od 2 rokov sa na Vás tešíme, alebo aj sobota 10:20 pre detičky od 3 rokov 🙂 hodina stojí 4,50€.