Termálne kúpaliská v Maďarsku. Kde a ako tam je?

janinah
18. máj 2009

Ahoj,otázka skôr pre prešovčanky,košičanky,východniarky 🙂 chodíte do Maďarska na termálne? Kam? Kde sa Vám ako páči? Prípadne kam s deťmi k vode na jednodňový výlet na východe?

sofik
13. aug 2010

@dianocka sú tam priváty, apartmány a hotely, noc vyjde okolo 25 eu na noc na osobu a mesto je krásne, večer to tam žije, reštaurácie pootvárané s posedením na terasách, v meste sú rozne atrakcie aj vo večerných hodinách, mestečkom premáva vláčik ktorú robí okružnú cestu mestom, je tam kopa stánkov so suvenýrmi, proste zážitok ako na dovolenke pri mori..... 🙂

dianocka
13. aug 2010

@sofik,diky za infosky este ma zaujima,ze ako je to s kamerou a fotakom a vobec s dokladmi na kupalisku,ci su tam nejake skrinky alebo trezor,kde si to mozeme odlozit.diky

sofik
14. aug 2010

@dianocka v aquaparku hned pri vstupe sú skrinky na odloženie takýchto vecí, dajú ti kľúčik a možeš si kedykoľvek veci vybrať ked potrebuješ 🙂 na kúpaliskách neviem 😒

kedy sa tam chystáte?
inak cez víkendy je tam hlava na hlave 😖

dianocka
14. aug 2010

@sofik,diky pekne za info.chceme ist koncom buduceho tyzdna.ano to viem,ze cez vikend sa neoplati ist,boli sme pred 3 tyzdnami v Nyiredhyaza v nedelu.A v Debrecene ste neboli nahodou?

reni111
18. aug 2010

Odporúčam http://www.gyemantfurdo.hu/ 🙂

cka
5. nov 2010

Ahojte....chcem sa spytat, ci niekto uz bol na jesen, v tomto obdobi v Sosto...ci je tam plno turistov a tak....chceme ist na 2 dni, ci najdeme ubytko v pohode. Dakujem.

sue250
1. feb 2011

@cka ahoj mozes mi poradit nejake ubytko v sosto.? dik

cka
2. feb 2011

@sue250 Uz som ti napisala IP...ale pisem aj verejne, ze ak ma niekto zaujem o Sosto v nie letnom obdobi, nech si necha dost velku casovu rezervu na hladanie ubytka a hlavne, nech hlada hned rano a nie vecer po tme...ako my. Nam sa to sice podarilo, ale v zime tam moc ludia nebyvaju, privaty su prazdne, takze treba vela behania a trpezlivosti. Ale najst sa da, to je jasne.

diana23
3. aug 2011

Ahojte, boli ste v Zalakaros?

mimussik
31. aug 2011

kolko sa platy vstupne zajtra idem ale neviem kolko je vstupne ☹

mimussik
31. aug 2011
wewe4
29. sep 2011

@evulilik prosím ťa kde je toto kúpalisko? ako sa volá? lebo ten link už nefunguje...a vyzerá to tam supeer 😲

evulilik
29. sep 2011

@wewe4 No aj je to tam super.. Boli sme tam toto leto.. je to paradny veľký komplex .. s termalnov vodou.. bazeny dnu aj vonku .. a vo vnutri maš taký kútik pre detičky urobený je to Nyíregyháza - kúpele Sóstógyógyfürdő 😉 ešte som našla ine pohľady tak pripájam 😎

wewe4
29. sep 2011

@evulilik dakujem krásne 🙂

smarti
27. jún 2012

@cka ideme o 2 týždne na dovolenku do Nyiregyhazy. Chcem sa spýtať, aké sú tam ceny potravín oproti SR? A celkovo ceny v Maďarsku oproti SR? Ideme 2 rodiny s malými deťmi. Chceme ísť do ZOO, Oceánia, a samozrejme sa kúpať. Čo by si odporučila, čo nemáme minúť alebo vynechať v tomto meste? Predsa len je lepšie, ak poradí niekto kto tam bol ako keď budeme sami blúdiť, nikto z nás nevie ani slovo po Maďarsky. Kde sa oplatí nakupovať?... Dík.

jazminn
27. jún 2012

my sme boli v Hajduszoboszlo. Tam ubytovanie, noc na osobu stoji 10 eur. Ak má niekto záujem mám kontakt na ubytko, kde rozprávajú slovenský. Ja zháňam podobné v Nyiregyháze...

mima595
27. jún 2012

@smarti - my sme boli minuly rok v nyiregyahazse..ale nejaky velky rozdiel tam nebol, ale my sme boli iba jednu noc, velmi sme toho vela nekupovali, len ovocie...
ubytko sme mali velmi dobre, cena za 7 osob bola 75E ale mali sme k dispozicii cely dom...s 3 spalnami

smarti
27. jún 2012

@jazminn dík, tak uvidím ako bude v Nyire... Dám vedieť.

papa8
1. júl 2012

neviete náhodou ci na kúpalisku v Madarsku sarospatak pracuju ces pondelok?????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

papa8
1. júl 2012

boli ste uz v zoo v madarsku??
😎 😎 😎 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂 🙂 je to tam nádherné

kosz
2. júl 2012

TK Tiszaújváros má facebookovú stránku aj v slovenčine:
https://www.facebook.com/tiszaujvarostermal

cka
8. júl 2012

@smarti Ahoj. Ceny su priblizne rovnake ako v SK. My sme boli iba v Sosto, cast Nyigeryhazy, kde je vsetko. Nyigeryhazu ako centrum sme neboli pozriet. Nam sa tam pacilo, skanzem, kupalisko, aquapark, zoo, vsetko. Radi tam chodime. Neviem, ci mate nejake ubytko zohnane, ale v lete je tam dost masaker. Chodi tam vela poliakov. My tiez nevieme po madarsky, takze sme rukami nohami kecali, AJ a NJ im moc nejde, este tak polsky som sa dohovorila. 🙂)
Vela zabavy.

smarti
21. júl 2012

@jazminn Dnes sme sa vrátili z Nyregyhazy. Veľmi sa nám páčilo, proste dokonalá dovolenka. Aj ZOO, aj kúpalisko, aj Tokaj. Ubytovanie sme mali tiež super, ale určite by sa dalo niečo zohnať aj v ten deň, keby ste tam prišli. My sme zastali na jednej ulici, lebo sme hľadali náš penzión a hneď nás odchytili dvaja domáci a núkali nám ubytovanie. Zo všetkým sme boli spokojní. A odteraz nechápem, prečo niekto nadáva na Maďarov. Síce sme mali probléms a dorozumieť, ale rukami nohami + trochu anglicky to nejako šlo.

cka
12. aug 2012

My sme sa vratili dnes z vikendovky v Egeri, takisto kupat sme sa boli v Egerszaloku, a veeelmi odporucam. Krasne, nove, ciste, vsetko na 1!!!!!! Pridam fotky neskor do albumu, tak mozete kuknut.

brutailka
22. jan 2013

@jazminn ahoj, práve čítam, že maš kontakt na ubytko v Hajduszoboszlo. My chceme isť 2 rodiny / 8 osob /. Je to daleko od kupaliska? Cena je pevna 10 eur? Je tam kuchynka? Kedy treba zarezervovať? Dakujem za odpoved.

jazminn
23. jan 2013

@brutailka daj si www.hajduszoboszloubytovanie.sk , pozri Harszanyi Apartmanok s tým mám skúsenosť, /Hajnal ul 17/ nebudeš ľutovať.

brutailka
23. jan 2013

@jazminn dakujem našla som 🙂 a nemas na majitelov priamo číslo? či to treba cez net objednať? ako daleko su od ubytka kupaliska?

jazminn
24. jan 2013

blizko od kupaliska...a objednaj cez internet a on odpovie, napíš datum od kedy do kedy a on odpovie...ja som nebola ale moja kamoška bola a nevedela si vynachváliť a domáci je asi starosta Hajduszobosszlo vraj super človek....ona už bola minulé leto 3x a stále u neho...

brutailka
25. jan 2013

@jazminn dakujem pekne, skusim napísať, ešteže vie po slovensky, lebo po madarsky neviem ani mäkké F 🙂 😀