Termálne kúpaliská v Maďarsku. Kde a ako tam je?

janinah
18. máj 2009

Ahoj,otázka skôr pre prešovčanky,košičanky,východniarky 🙂 chodíte do Maďarska na termálne? Kam? Kde sa Vám ako páči? Prípadne kam s deťmi k vode na jednodňový výlet na východe?

sfe
6. júl 2014

mozte mi poslat aj na email . s.fe@pobox.sk
stevo

katinka71
9. júl 2014

@sfe uricte sa da ubytovanie najst boli vylepene na oknach ,voda je teplejsia,my sme mali zamenene peniaze tak neviem ci sa da kartou,vstup 1900 forintov na osobu a deti od 4 rokov 1200 f,ubytovanie nezhname moji odicia byvaju 5 km od hranicneho prechodu tak mi dochadzame dene

katinka71
9. júl 2014

@cuculik1 no v egri neporadim kde sa da naupovat v centrach,my sme vystihli iba pekne pocasie,jedine v Miskolci sa zvykneme tarat po obchodoch a centrach ale to ideme do Miskolc Tapolce

sfe
9. júl 2014

dakujem za odpoved

babulena
11. júl 2014

neviete či v Tisajvároš sa platí extra vstup dnu a extra vstup na vonkajšie kupko,alebo je to už spolu v cene?Chystáme sa tam koncom mesiaca,viem že dohovorit sa snimi je bieda,po angl.nevedia po slovensky tiež nie,miešajú trocha polštiny.My sme boli v Hajduszoboslo a tam sa platilo extra von a extra dnu.

shopoholocka
6. jún 2015

Ahojte kde na kupko v okoli Ke v madarsku?Ceny vstupneho?Dakujem

domeli
10. júl 2015

@shopoholocka ahoj, boli ste v Tisaujvaros?

looker
12. júl 2015

Nuz nejako to tu zaspalo. Co je utlm v navstevach nasincov na kupaliskach v Madarsku?
Pozname niektore kupaliska (Sarospatak, Kisvarda, Mesokevesd, Tiszaujvaros, Eger, Hajduszobslo, Guyla, Sosto, Tapolcza - prepacte nechce sa mi hladat spravny spelling nazvov) ale niektore su na denne dochadzanie (kedze kupat sa ideme iba ked je slnecno a teplo) pridaleko. Stale hladame nieco co najblizsie od hranic v oblasti vychodneho Slovenska co by nebolo preplnene a male (Sarospatak, Kivarda i Tapolcza takymi su). Moze to byt nieco mensie, menej zname ale, aby nebolo daleko na denne dochadzanie a nebolo preplnene. U nas vo vychodnej casti Slovenska termalne kupaliska v podstate nemame, aquaparky su v lete protivne, vyuzivame ich iba v zime. V Liptovskom jane je vonkajsie kupalisko ak je pekne preplnene, Vysne Ruzbachy maju vo velkom bazene studenu vodu, takze to termalnym nie je, Vrbov je znamy tym, ze ludia sa tam velmi casto nakazia roznymi virozami alebo chytia alergiu ( nie kazdy navstevnik!}. Bezne kupaliska maju bud studenu vodu alebo u nich tiez pokryvkava hygiena.

nikkas
1. aug 2015

@cka ahoj prosim Ta v tej zoo sa dalo aj fotit so ziveratami??? dakujem,,ak ano tak s akymi prosim,,

ludovit11
22. feb 2017

@janinah volam sa Ľudo a som z Prešova.Čo sa týka maďarskych kupalisk tak suverenne pre nás je najlepšie a to čo sa ceny týka Vegardo furdo Sarospatak.Je to za Slovenským novym mestom.Ja chodim cez Košice,Čaňa,Ždaňa,Skároš,Holoháza,Pálháza,Sátoraljaújhely,Sarospatak.Sú tam tri tobogany,ale hlavne da sa tam lacno najesť.Nieje potrebne niest so sebou niaky proviant,snád nejake fľaše s vodou,aj keď aj občerstvenie je tam lacne.To len kôli tomu aby ste nečakali na pitie v dlhých radoch.Veľke pozitývum je že personál vie po slovensky.

ludovit11
22. feb 2017

Doporučujem najsť si stranku kupaliska a pozrieť si foky . Tie su aj na you tube i s videami.

eveliaka
22. feb 2017

@ludovit11 môže aj v zime?

wiwant
18. apr 2017

@ludovit11 ahoj chystame sa po prvi krat do sarospatak, chcem sa opytat ci tam je aj decka cast vhodna pre 6meacne dietatko, dakujem wiki

wiwant
18. apr 2017

@ludovit11 prave pozeram na googli ze tam to je len exterierove kupanie? mi chceme ist teraz v maji☹

ketrin1980
3. máj 2017

@jazminn ahoj poprosila by som ten kontakt na to ubytovanie

jazminn
4. máj 2017

@ketrin1980 treba počítať trochu dozadu a tam je to napísané: www.hajduszoboszloubytovanie.sk

palesandra
9. júl 2018

ahojte, baby,zatial sme boli v niderhaze, miskolctapolza a eger, v egeri sa nam pre deti okolo 5rokov najviac pacilo, no tento rok by som chcela vyskusat aj dalsie kupka...take mensie smykalky a aby sa dalo aj dnu aj von, z vychodu sk, rozmyslam hajdusoboslo..to len skuska..viete mi porovnat eger a hajdusoboslo ako je to s mensimi skmykalkami ?alebo radsej najst nieco ine?

viktoria12
25. júl 2018

@palesandra môžem otázku koľko stojí tam vstupné v egeri a sú tam aj skrinky alebo ako dakujem

palesandra
25. júl 2018

@viktoria12 nepoviem ti presne kolko to bolo ale viem ze circa na rovnako ako v niredhaze...boli sme 3 dosp a 2 deti a do 40eur sme platili...najdi v googli stranku madarske kupaliska a tam su aj ceny..resp..na ich stranke a prepratat kurzom...ale urcite je to lacnejsie ako na SK

svirky
25. júl 2018

chcela by som sa popytat,ci ste niekto neboli nahodou na novom kupalisku v Kisvarde? Alebo ktore by ste nam odporucali z vlastnej skusennosti, vhodne hlavne pre deti- nejake topogany,smykacky a cenovo a hygienicky pristupne 😉 sme z PO...vopred dakujem za skore odpovede 🙂

palesandra
26. júl 2018

@svirky ahoj, my sme zacali skusat rozne kupaliska, mam tiez male deti okolo 5r plus minus a tiez som z okolia PO. teda boli sme niredhaze ale tam vonku nebolo pre deti toho moc, v miskolctapolcza boli len v jednom bazene smykalky, bolo tam super ale len pre deti, ty si do vody nemohla ist a teda cely den sme tam stali a pozerali na nich, v egeri bolo najlepsie ked cches ist vonku, mali tam velky bazen s takym hradom a smyklavkami cize sa mozes aj ty poclapkat aj oni...tam sa nam pacilo najviac, detom sa paci ta rychla rieka tam...no chceme skusat aj ine...cize teraz cez vikend ideme do Hajduszoboszla, ja vacsinou pozeram cez youtube ako to vyzera na kupalisku a potom porovnas so skutocnostou ;) tam maju vraj vela vyzitia pre deti vonku a da sa skryt aj dnu a tiez tam dnu je pre deti nieco, tak to ma najviac upokojuje lebo to pocasie je hrozne premenlive..uz minuly tyzden sme to odriekli..takze dufam ze pojdemee teraz a potom mozem napisat skusenost ;)

svirky
26. júl 2018

@palesandra ahoj...my sa chystame tento vikend- bud sarospatak,alebo teraz mi pisali o novej Kisvarde,len sa nemozem k nej viac dopatrat...neboli ste nahodou v sarospatak?

palesandra
26. júl 2018

@svirky nie neboli, neiem o tom nic..ale tusim je to blizko hranic

viktoria12
26. júl 2018

@svirky my sme boli dnes v kisvarda

viktoria12
26. júl 2018

Dnes sme tam boli no pokiaľ to nebude celé hotové neoplatí sa

svirky
26. júl 2018

@viktoria12 dakujem velmi pekne....cize treba este vyckat?? aj ste tam pobudli,ci ani nie?

maru21
26. júl 2018

@svirky my sme boli minulý týždeň v sarospataku, mam 1,5rocnu a uz skoro 4 ročnú dcérku a perfektne tam bolo,sú tam aj tobogany pre starších, naša 4 ročná sa nebála ísť sama na najmenšom, takže odporúčam, plno preliezok, v detskom bazéniku striekačky, fontány,... Cena detského lístku bolo 30 centov a dospely 5,50, fakt super... Oplatí sa ísť aj na viac dní,my sme za 1 deň nestihli ani vyskúšať všetky bazeny

maru21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maru21
26. júl 2018

@viktoria12 tie tobogany to je v kisvarde? Ešte nie sú spustené?

maru21
26. júl 2018

@viktoria12 a môžem sa opýtať na ceny vstupného neviem to na ich stránke otvoriť :/