Termálne kúpaliská v Maďarsku. Kde a ako tam je?

janinah
18. máj 2009

Ahoj,otázka skôr pre prešovčanky,košičanky,východniarky 🙂 chodíte do Maďarska na termálne? Kam? Kde sa Vám ako páči? Prípadne kam s deťmi k vode na jednodňový výlet na východe?

jazminn
25. jan 2013

@brutailka tá kamoška si nevedela vynachváliť, že prvý večer im on spravil grilovačku a doniesol súdok piva na privítanie, že bol s nimi dakde na diskotéke...den domček čo je na obrázku to je vo dvore, ale vchod je veľký rodinný dom., kde tiež ponúka ubytovanie. Vraj tam boli dve rodiny poliakov, a ich bolo asi s deťmi 12. a že sa tak skamarátili že tí Poliaci už boli dvakrát u nich na návšteve...

brutailka
25. jan 2013

@jazminn ahaaa, my chceme isť 2 rodinky, ale chceli by sme mať sukromie, nie sme veľmi na žurky 😖 ale určite tam napíšeme 🙂 ešte raz dakujem

jazminn
25. jan 2013

ja si myslím, že on to bude rešpektovať...
ja len že, títo boli nadmieru spokojní...a stále sa tam vracajú radi...
to je len na Tebe...ponúk je veľa...

mamusik
11. feb 2013

@jazminn mam zaujem o telefonicky kontak ludi s ktorymi sa dohodneme po slovensky o ubytovani v Hajduszoboszlo

gallina
27. jún 2013

poradí niekto dobré ubytko s dobrým jedlom v Nyíregyháza - kúpele Sóstógyógyfürdő? Chceli by sme ísť na pár dní s deťmi. Ďakujem..... 😉

artep1982
8. júl 2013

kde je výhodnejšie zameniť eurá za forinty??

bleee
10. júl 2013

ahojte, teraz poradim taku zaujimavu oblast, pre tych, ktori maju radsej prirodu, nez aquaparky. Je to jazero Tizsa To, pod Miskolcom. Bola som tam ako tehuľka a velmi sa mi tam pacilo. Jazero je neuveritelne, da sa v nom kupat /prirodna plaz v Tiszafured/, je tam mnozstvo ostrovov, su na nich rozne atrakcie. Napr. na jednom ostrove bol naucny chodnik, na dalsom lanove centrum. Dediny su tam Tizsafured a Porozslo, kde sa da zohnat ubytko priamo na mieste. Urcite sa tam chcem vratit, je to uplne iny zazitok ako aqaparky, aj ked aj tie su super 🙂 Okrem domacich tam chodia najme nemci na rybacky, vela napisov je tam v nemcine. V niektorych oblastiach sa po jazere premavaju jachty. Lodky, clnky, vodne bycikle sa daju pozicat vsade za dobre ceny. Priroda je naozaj krasna, nieco uplne ine ako na Slovensku.

anina3
11. júl 2013

@jazminn
@jazminn mozem poprosit kontakt? dakujem

majuska0
11. júl 2013

@jazminn i ja by som poprosila kontakt. Dakujem

jazminn
11. júl 2013

@anina3
@majuska0 vyber ubytovanie, napíš po slovensky termín a svoje požiadavky, koľko ľudí a dostaneš odpoveď po slovensky. Doporučujem Harszanyi apartmanok...

mimca20
22. júl 2013

Ahojte chystame sa cez vikend na jednodnovy vylet do Madarska na kupko. Boli sme uz Miskolc Tapolci, Niregyhaze Tisajvarosi ale uz davnejsie. Kde sa oplati mrknut?? A peniaze menit alebo nemenit??

doboska74
23. júl 2013

@mima595
môžem poprosiť o kontakt na ubytko v nyíregyházi??? díkes 🙂

evka44
23. júl 2013

@jazminn dobrý deň, prosím vás mohli by ste mi poslať ten kontakt na ubytko v hajduszoboszlo. ďakujem.

anina3
28. júl 2013

@jazminn ahoj, dakujem za info, hladam akurat ten Harszanyi apartmanok a v googl mi vyhodi len dva linky, toto na modrom konikovi, nevies mi prosim nejak s tym pomoct to pohladat? dakujem krasne

jazminn
29. júl 2013

keď daš www.hajduszoboszloubytovanie.sk, klikni na ubytovanie a tam máš ponuky...

alexaa10
31. júl 2013

@jazminn mohla by som Vas poprosit kontakt chceli by sme ist do Hajduszoboszlo na 4dni

lubina121
5. aug 2013

@smarti - Práve som čítala Váš príspevok, boli ste na dovolenke Nyiregyháza. máte nejaký kontakt na ubytovanie? Chystáme sa tam, na nete si pozerám, ale buď je to obsadené, alebo nie je to podľa mojej predstavy. Ďakujem za skorú odpoveď. Ľuba

evka44
7. aug 2013

@alexaa10 ja ti viem dať jeden kontakt na hajduszoboszlo ubytovanie, ak potrebuješ, my sme tam boli tento rok tiež na štyri dni, bolo to v súkromí u jednej príjemnej pani, platili sme dvaja + 6 ročné dieťa cca 70 eur.

jespera
10. aug 2013

Ahojte, vsade citam ze je v nyiger..na kupku super. Moze mi niekto dat aj konkretne info? Zaujimalo by ma - ako je to vlastne s bazenmi vonku a dnu, so stravou - je mozno mat aj vlastnu stravu ci len ich? Je to na princip tatralandie napr.?

sydnyi11
11. aug 2013

My chodievame do Aquparku Vasarosnameny ale teraz sme oskusali Kisvardu odporucam 10 krat je tam super a lacno sa da najest v areali sa da aj stanovat

jankastubka
24. apr 2014

Poradte pekne kupko v madarsku blizko bratislavy. Okrem lipotu, lebo tam sme uz boli.

gallina
16. máj 2014

Bol niekto Jaskyňa **** - Miskolctapolca? Má niekto skúsenosti s týmto kúpaliskom a ubytovaním? Ďakujem za info.... 😉

radoivan
9. jún 2014

Prosím chcel by som sa opýtať či neviete o nočnom kúpani v Sárospataku ? .. a kedy zvikne biť ? ... ked tak mi napíšte na fb Rado Ivan Minarik... predom dakujem 🙂

katinka71
15. jún 2014

@gallina ahoj my chodievame ked sme na doma na sk to miskoltapolce,cely april bola akcia v utoroka a stredu vstup na cely den za cenu jednej vstupenky 1900 forintov,chodime tam v jesennych,zimmnych a jarnych mesiacoch,v lete je to vonku pre nas male,ubytovanie neriesime ,byvame 50 km od hranic ,pre nas sa oplati dochadzanie,mojmu synovi sa tam velmi paci,oblubujeme termalne vody,do studenenej nevojde,teraz pred par dnami sa nam osvedcil Eger vela vonkajsich bazenov s termalnou vodou,vonkau vela stromov da sa najst chladok.vstupenka 1900 forintov na osobu.deti do 4 rokov neplatia

gallina
15. jún 2014

@katinka71 ďakujem pekne za info....

cuculik1
29. jún 2014

@katinka71 mozem sa opytat, myslis si, ze je kupalisko v egeri vhodne aj pre 8 mesacne babo? rozmyslame nad vikendovym pobytom... je tam co okrem kupania robit? dakujem.

katinka71
29. jún 2014

@cuculik1 ja si myslim ze ano,su bazeny aj z teplejsou vodou,moj chodi na bazeny od 3 mesiacov,urcite by som tam isla,je tam aj malicka voda ajtam sa vie clapkat,vela bolo rodiniek s malickymi detickami,odporucam ist na promenadu sa poprechadzat aj najest sa ,v areali nam nic nechutilo ,ale na promenade asi 5 min peso boli kopa restik a bolo z coho vyberat,my sme sa najedli 3 za 7 e dokopy,skoda ze hrad je rozkopany

cuculik1
30. jún 2014

@katinka71 dakujem... este sa chcem opytat, ci stoji nieco za videnie cestou tam... , popripade su po ceste nejake shopping centra, nieco, kde by sme mohli stravit cas, keby nebolo pekne pocasie... vobec to tam nepozname... dakujem 🙂

sfe
6. júl 2014

@katinka71 do mislolc tapolca chcem ist aj ja neviete mi poradit ci sa da najst ubytko aj na blint - na slepo?
aka je tam voda tepla alebo chadnejsia? lebo mam rad teplu vodu. da sa platit na kupalisku kartou?
dakujem.
stevo