Trojkolka s tyčou. Oplatí sa ju kúpiť?

jenniferka
13. apr 2008

ahojte maminky,moja viki ma 18 mesiacov a chcem jej kupit trojkolku s riadiacou tycou chipolino.len neviem,ci sa to vobec oplati kupovat,lebo som pocula,ze pedaliky na prednom kolese su velmi neprakticke,ze tam deti strkaju nozicky....ake mate skusenosti s tymito trojkolkami?bavi to deti vobec? 😖

tweetinkapp
21. máj 2010

ahojte, nevie nahodou, ci sa ta trojkolka Leonardo da kupit aj v PL? Nekupil ju nahodou niekto tam? alebo aspon nejaku podobnu, kovovu, s gumenymi kolieskami? 😕

adka48792
28. máj 2010

Ahojte mi máme trojkolku vobec som neuvažovala nad odrážadlom ale k 1narodeninám jedinecne trojkolka je super užasná vec..naša mala sa raduje a je stastnucká z nej vyhráva lebo má hrací pultik ma clonítko ked svieti slniecko je to fakt super vec!! a hlavne má ten pultik na nožky že jej len nevisia..kosícek na cajik a chrumky... fakt super vec neviem si to vynachvalit nasa stála 43€ dobierkov kupila som ju od nejakej baby cez babybazar ktorá ma i predajnu a predáva i cez net ako ja 🙂 mi sme kupili slimácika je milucký juj ale su kadejaké..
odporucam.. 🙂 🙂 🙂 ten druhu fotku som stiahla od tej pani od ktorej ju máme
http://anka06.babybazar.sk/

bmiriama
6. feb 2016

@ankam môžem vedieť o aký bicykel ide? Dakujem