Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

mamkabeika
22. okt 2013

@ivaha Nie, nie, ale niečo podobné chcem spraviť 🙂

ivaha
autor
22. okt 2013

@uhlopriecka skus sa poopytovat, @atomica87 to asi robi v druhej skupine z gumy,ci je to teda makke a tazko sa s tym robi, ale podla mna to bude dobre 🙂

sharonik
22. okt 2013

@mamkabeika 3D pexeso sa mi páči

atomica87
22. okt 2013

@ivaha o com je rec?

ivaha
autor
22. okt 2013

@avalsorim @sisi0211 @lindauciatko @evkalv @sharonik @gega @salonkaa @mimirinko @uhlopriecka @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka @pillinka @natabun @ninison @belucio23
maminky, je tu este jedna mamina, co sa chce pridat, tym by nas bolo 21, viem, ze niektore uz mate nakupene material na 20 ks, preto prosim, aj ked som uz uzavrela skupinu, aby ste predsa este raz zahlasovali, ci berieme este jednu, ale poprosim skutocne vsetky.Nemusite pisat, staci kliknut PACI SA MI TO na tuto spravu a ja uz budem vediet, ze ste za a napisem este jednu spravu PROTI, tam kliknite, ak ste proti. Ja by som bola asi radsej za 20, ale pridam sa k vacsine.Pisem to len preto, ze viem ake je to tazke, ked taketo nieco objavite a zistite, ze uz je skupina uzavreta a straasne by ste sa chceli pridat. Aj ja som sa tak chcela k viacerym, nastastie sa nas naslo dost, aby sme vytvorili este jednu skupinu. Maminka sa hlasi s aktivitou 3D pexeso , pripadne si myslim, ze je to na dohode

ivaha
autor
22. okt 2013

hlasovanie PROTI

ivaha
autor
22. okt 2013

@atomica87 v nasej skupinke sa tiez robi navliekanie a myslim, ze ty to robis vo vasej a bol tu problem, ci sa to da lahko navliekat, ci to nebude makke a pre deti tym padom tazke, Uz si to skusala, robis to z tej gumy? dik

atomica87
22. okt 2013

@ivaha ja som to robila z HPS. Stvorec a trojuholnik z hrupky 1 mm, to dieta ani neohne, a kruh z tensej, lebo z tej hrubej sa neda vystrihavat. Nas maly este nenavlieka, je velmi maly, ale podla mna je to dost pevne, neohyba sa to. A pre objasnenie, lebo toto je malo znamy material...je to tvrdeny polyuretan ktory sa pouziva na modelovanie. Perfektne sa s nim pracuje, staci si tvar jemne narezat orezavacom, a potom sa to z toho len vylomi. Pre predstavu: da sa to porovnat s 1mm hrubou plastovou doskou.

ivaha
autor
22. okt 2013

@atomica87 velmi pekne dakujeme, dam vediet dievcatam 🙂

belucio23
22. okt 2013

@ivaha. foto nemam, ale predstavujem si to takto : na podklad nalepim polovicu motyla z machovej gumy a druha cast sa bude vyskladavat tiez machovej gumy, nebude to zaliate ani z filcu 🙂

ivaha
autor
22. okt 2013

@bajlinka @uhlopriecka maminky dostali sme super tip na material-vid spravu vyssie od atomica-ci sa vam nebude hodit na vase aktivitky

ivaha
autor
22. okt 2013

@mamkabeika zatial 6 mamiciek za 🙂 , este som dostala taky napad. To pexexo je uplne nadherne 3D, aj z roznych materialov, co je ale uplne super ale sa mi zda ze hra pexeso je tak jednoducha a mame toho doma plno, tych klasickych pexies, ci by to nemohla byt aktivita, ze priradovanie zvieratiek k ich domcekom. Nie dva rovneke obrazky, ale napr, vcelka a na druhom ul,psicek-buda,rybka-.vodicka,krtko-kopcek,prasiatko-chlievik,sliepocka-kurin,mravcek-mravenisko a tak podobne..to by boli spojene viacer aktivity, min hmat, poznavanie zvieratie a este aj priradovanie.Co ty na to?

ivaha
autor
22. okt 2013

@belucio23 pekne, urcite ta predloha z gumy bude super, len aj pillinka si vymenila filc za gumu, aby sme nemali stale filc,takze by sme ho nemali ani u teba- bolo by zlozite, keby to bolo pol z gumy-predloha a pol z filcu-tvorenie 😉 ?to by bolo najsuper, lebo nie je to ten isty material, takze to nebude take uplne jednoduche, lebo sa deticky budu musiet rozhodovat, co vybrat, ked to nebude 100% ten isty material.

mamkabeika
22. okt 2013

@ivaha To by bolo super 🙂 Akurát neviem ako by si si predstavovala tie domčeky

ivaha
autor
22. okt 2013

@mamkabeika tiez tak isto z roznych materialov,guma, filc latka papier....nic zlozite,mozno trosku dokreslit a pod, ten podklat-stvorcek by bol z coho,aby to bolo trvacnejsie? Uz som sa normalne namotala na tu tvoju aktivitku 🙂 a idem hlasovat za.

atomica87
22. okt 2013

@ivaha nz

belucio23
22. okt 2013

@ivaha. mozem vyskusat

ivaha
autor
22. okt 2013

@mamkabeika este som pozerala, ze tam mas aj mrkvicku, tak dokonca, by to mohli byt trojice, ze aj to co papkaju,havko kost,vcelka kvet,sliepocka zrnko..

ivaha
autor
22. okt 2013

@belucio23 super,vdaka

bajlinka_tn
22. okt 2013

Babule, bola som mimo netu. Prosim vas aka je konecna dohoda? Ja chcem robit tie tvary, je to v albume. Len teda kolko? Dokedy je termin kedy treba mat vyrobene? Atd... Nech mam nejake pokyny az mi nieco uslo... Vdaka

ivaha
autor
22. okt 2013

@bajlinka_tn prepac, zas som zbabrala meno a unikla mi tvoja pripona, takze asi nemas spravy,skusim zhrnut,robis tvary, zatial nas je 20, ale sa hlasuje este za 21,termin vyzera byt do konca novembra a jedna mamina poslala tip na material,pozri prosim na strane 16,este prosim prehliadni album, ci ti nic neuniklo,velka vdaka

sharonik
22. okt 2013

@ask Môžem sa Ťa spýtať či si už zháňala tie suchozipsové koliečka na spájanie paličiek? Prípadne kde si ich zohnala.

ivaha
autor
22. okt 2013

@bajlinka_tn prosim kuk aj na stranu 14,tam su zhrnute aktivitky a dalsie info, este raz prepac

bajlinka_tn
22. okt 2013

@ivaha to je v pohode. Ja uz guuuglim kde kupim tie hps dosky 🙂

ask
22. okt 2013

@sharonik hladala som, zhanala, googlila ...jediny co sa mi podarilo na SR tak bol kotucisko na ktorom je 1650ks za 16e 😎 😀 😀 😀 Tak som kupila len klasicky rovny a davam taky. Vyborny maju v cechach ak tam niekoho mas., ale mne by sa to s postovnym neoplatilo 😒 Ak by sa Tebe podarilo nieco normalne zohnat, tak das prosim vediet Ty mne? Dik 😉 http://shop.lepiky.cz/samolepici-suche-zipy-a-s...

sharonik
22. okt 2013

@ask Ďakujem, tie som našla aj ja. Tak to skúsim riešiť podobne ako Ty. Alebo ma napadne ešte niečo iné 🙂

ninison
22. okt 2013

@ivaha prosim pridas do albumu este tento obrazok? este je moznost takehoto 3D stromceka na zdobenie + teda nejake gule, ozdoby a pod 🙂

ninison
22. okt 2013
josie3331
22. okt 2013

k mojej ulohe som nasla hranol s rozmerom 5x5cm... z toho by som narezala tie kocky... co si myslite o tej velkosti?
http://urobsisam.novis-lc.sk/drevene-polotovary...
mam tangram 🙂

ivaha
autor
22. okt 2013

@josie3331 super, ak si na to trufas 🙂 ,velkost by bola teda 5x5x5, alebo by si to rezala na 2,5?