Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

gega
13. nov 2013

@ivaha ja by som tiez rada chobotnicku 🙂.

pillinka
13. nov 2013

@ivaha ja som za chobotnicku 🙂

evkalv
13. nov 2013

@ivaha ja som teda za chobotnicu kedze som aj v prvej vymene aj ked pocitanie a cisla este velmi nie su pre dvoj troj rocnych ale mne to neprekaza odlozime do skrine a neskor nam super posluzi... 😉

marusinka80
13. nov 2013

@ivaha ja nie som v inej výmene, takže pexeso

ivaha
autor
13. nov 2013

Vydim, ze aj maminky, co nie su v prvej vymene by chceli chobotnicku, tak nevadi, kludne si kazda vyberte co chcete, ci pexeso, alebo chobotnicu.
Idem ju dat aj do albumu.

evkalv
13. nov 2013

Takze maminky posielam vam konecnu verziu mojej aktivitky, ktora vyzera sice velmi jednoducho ale moja mala nenevliekla na gombik ani jeden tvar a potom ju to nazlostilo a cele to zahodila prec 😀 😀 😀... pozrite sa nato a prosim vas napiste mi ci vam tolko tvarov staci alebo nam este dokupit material a nastrihat dalsie a este sa chcem opytat ci chcete aby som k tomu robila tie sablony ( podla mna zbytocne, ale je to na vas...) ak budete chciet urobim, no dieta ma fakt co robit s tym aby to tam navlieklo a potom uz len staci aby sme ich navigovali ze teraz navlec to a to...su tam tvary vacsie aj mensie...tie mensie su ovela narocnejsie...tak mi dajte prosim vediet 😉

evkalv
13. nov 2013

@avalsorim @sisi0211 @lindauciatko @ninison @sharonik @gega @salonkaa @mimirinko @uhlopriecka @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @pillinka @natabun @ninison @belucio23 @mamkabeika @ivaha @natabun
Takže ešte raz 🙂 nedala sa mi vložiť fotka 😀 maminky posielam vam konecnu verziu mojej aktivitky, ktora vyzera sice velmi jednoducho ale moja mala nenevliekla na gombik ani jeden tvar a potom ju to nazlostilo a cele to zahodila prec emoticon emoticon emoticon... pozrite sa nato a prosim vas napiste mi ci vam tolko tvarov staci alebo nam este dokupit material a nastrihat dalsie a este sa chcem opytat ci chcete aby som k tomu robila tie sablony ( podla mna zbytocne, ale je to na vas...) ak budete chciet urobim, no dieta ma fakt co robit s tym aby to tam navlieklo a potom uz len staci aby sme ich navigovali ze teraz navlec to a to...su tam tvary vacsie aj mensie...tie mensie su ovela narocnejsie...tak mi dajte prosim vediet 🙂

ivaha
autor
13. nov 2013

super 🙂 @evkalv , prosim pridaj foto, kde je su aj navlecene a hned to hodim pod tvoje meno do albumu 🙂

belucio23
13. nov 2013

@evkalv nám stačí 🙂

sharonik
13. nov 2013

@evkalv Podľa mňa netreba žiadne šablóny. Inak je to veľmi pekné 🙂

evkalv
13. nov 2013

@ivaha nech sa páči 🙂

marusinka80
13. nov 2013

@evkalv pekné, určite to stačí

marusinka80
13. nov 2013

ja posielam fotku môjho navliekania farebných krúžkov na paličky. Nakoniec som zmenila veľkosť podložky - aby nebola príliš dlhá, tak paličky sú umiestnené v 2 radoch a vzostupne sa zvyšujú. Niektoré budú mať farebné krúžky ako na fotke a niektoré ich nebudú mať - podľa toho, ako ste si zvolili. 😉

ivaha
autor
13. nov 2013

@evkalv @marusinka80 babenky fotky v albume, dik

ivaha
autor
13. nov 2013

1. @avalsorim
2. @sisi0211
3. @lindauciatko
4. @evkalv
5. @sharonik
6. @gega
7. @salonkaa
8. @mimirinko
9. @uhlopriecka
10. @bartonka1
11. @ivaha
12.@ivaha
13. @josie3331
14. @weronnka18
15. @marusinka80
16. @bajlinka_tn
17. @belucio23
18. @natabun
19. @ninison
20. @pillinka
21. @mamkabeika
Maminnky prosim niektore ste sa uz dlllho neozvali, prosim napiste, ci aspon zijete.Prosim aj aby ste SKUTOCNE VSETKYodsuhlasili termin posledneho odoslanie balikov 29 NOVEMBER-staci klik na paci sa mi to.
Este jedna sprava, kedze ste nietkore suhlasili, ze by som balicky zbierala ja,dakujem velmi za doveru a posielam vsetkym moju adresu a pre Bratislavske maminy mam dobru spravu, ak by chceli, mozu balicek ododvzdat najneskor 28 NOVEMBRA mojmu svagrovi v Blave, pretoze k nam ide na vikend.Ma to len jeden hacik, treba mu to priniest domov, resp poblíž a az ked pride z prace.Kto ma zaujem, napiste a poslem vam aj jeho adresu a tel cislo, aby ste sa pripadne vedeli dohodnut.
A este, ak mate posielajte foto vasich vyrobkov, uz sa nam to zacina zbierat v nasom albume 🙂 kuk https://www.modrykonik.sk/blog/ivaha/album/vyme...

ivaha
autor
13. nov 2013

1. @avalsorim 2. @sisi0211 3. @lindauciatko 4. @evkalv 5. @sharonik 6. @gega 7. @salonkaa 8. @mimirinko 9. @uhlopriecka 10. @bartonka1 11. @ivaha 12.@ivaha 13. @josie3331 14. @weronnka18 15. @marusinka80 16. @bajlinka_tn 17. @belucio23 18. @natabun 19. @ninison 20. @pillinka 21. @mamkabeika
Este raz pre istotu,
prosim urcite sa kazda ozvite, aby sa nam nestalo, ze niektora mamicka nahodou vypadla a nevieme o tom, ostatne maminy jej budu vyrabat a posielat a potom to ostane u mna atd.atd Viem, ze nestihate kazdy den sem prist, ale sa moze aj stat, ze pre zdravotne a ine problemy to nestihate vyrabat a pod.Len potrebujem vediet, ci ste vsetky aktivne v nasej vymene 🙂 Dik

ivaha
autor
13. nov 2013

A este dakujem maminam, ktore stihaju sledovat a zapajaju sa aktivne do diskusii, za pochopenie, ze vas znova otravujem hlasovanim, vdaka

belucio23
13. nov 2013

ja stále čakám na jeden materiál, bez neho nemôžem dokončiť, ale je to na dobrej ceste a hádam budúci týždeň dám foto 🙂

evkalv
13. nov 2013

@marusinka80 jeeeejda krasne...uz aby sme to mali doma 😉

josie3331
13. nov 2013

ja sa urcite zucastnim... ako termin je na mna dost skoro, ale spravim vsetko pre to, aby som ho stihla

weronnka18
13. nov 2013

@evkalv stačí aj bez predlohy 🙂
@ivaha istotne sa zúčastním 🙂

mamkabeika
13. nov 2013

zienky, lezim v nemocnici s akutnym nalezom. Cakam na operaciu

ivaha
autor
13. nov 2013

@mamkabeika Joj to mi je velmi luto,drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo.Ked budes v poriadku, tak sa ozvi.

uhlopriecka
13. nov 2013

@ivaha ja tiez stiham, aj ked este robim na dolozeni fotiek prototypov do albumu, potom mi to hadam uz pojde rychlo. a poprosim adresu na svagra v Blave v IP. dakujem!

sharonik
13. nov 2013

@mamkabeika Držíme palce.

pillinka
13. nov 2013

@ivaha aj ja by som poprosila kontakt na svagra v BA, dakujem

mamkabeika
14. nov 2013

Dakujem 🙂 Hrozne sa bojim... 😔

marusinka80
14. nov 2013

@mamkabeika tiež držím palce, nech to je rýchlo za vami 😉

avalsorim
14. nov 2013

@ivaha ahoj chcem sa ťa spýtať v akom programe si dorábala ten obrázok pre mňa? neviem nájsť nejaký dobrý program kde by sa mi to dalo tak pekne nahusto poukladať obrázky :(

ivaha
autor
14. nov 2013

@avalsorim no ja som to skusala len vo obycajnom "malovani", co mame bezne, ziadny speci program nemam.Je to v nom piplacka a velka chyba, ze sa neda vybrat obrazok a posunut pekne, ale len v stvorci a obdlzniku, tak neviem ci ti to pomoze, lebo tym padom sa to neda dat tak pekne ozaj husto. Ja by som to skusila normalne rucne ich vystrihnut a husto poukladat resp nalepit a potom znova oskenovat. Neviem, ci bude vidiet tie strihane okraje.Ja som volakedy daavno volaco takto robila a bolo to fajn,kedze nemam nijake programy graficke, tak si pomaham ako sa da , ked nieco porebujem, ale uz rozmyslam nieco dobre si aspon stiahnut, tak ak sa ti podari nieco najst, daj vediet 🙂