Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

ivaha
autor
16. okt 2013

@sisi0211 nezobrazuje mi to obrazok, len nejaku skupinu. Myslim ze aj sova by mohla byt, ak tam bude dost pripinania, tie listy sa mi preto pacili, ze je tam vela roznym cvokov a gombikov, ale to sa da zrealizovat na hocijakom obrazku a mala lubi sovicky

avalsorim
16. okt 2013

@evkalv to aj nás baví ukazovať kde je mačka a tak 🙂 no uvidíme. ak to budú chcieť baby tak to urobím 🙂

salonkaa
16. okt 2013

alebo felt ring chain, len ju trochu spravit tazsiu, pridat gombiky atd

uhlopriecka
16. okt 2013

baby, chvilu trva kym som sa zorientovala. medzitym ste uz na dalsej strane 🙂.
prosimvas, len mi vysvetlite, kolkokrat musim danu aktivitu - ktoru sama navrhnem alebo vyberiem, pripravit? pre vsetky baby v skupine alebo sa mozem o pripravu na nu s niekym podelit ??? su veci - material ktoreho mam doma obmedzene mnozstvo. ako to robite vy? sorac za mozno primitivnu otazku....

ivaha
autor
16. okt 2013

@salonkaa jej prave som cosi podobne chcela ponuknut pre @mimirinko,aby mala nieco jednoduche na vyrobu:pary studene -teple, den-noc...

evkalv
16. okt 2013

@avalsorim @ivaha uz ste sa dohodli kto bude skupinku viest? Aby to niekto viedol a korigoval hlasovanie za obrazky pripadne prijimanie novych mamiciek do skupiny myslim ze kludne do 10-15 clenov by mohla mat aj tato...dohodnite sa 😉

evkalv
16. okt 2013

@salonkaa jeeeej to je strasne mile ten motylik 😉

avalsorim
16. okt 2013

@weronnka18 aj ja som aj tam aj tu. prečo by si aj ty nemohla byť, veď náš ešte nie je veľa

sisi0211
16. okt 2013

@salonkaa neviem, ci to treba kombinovat, ked uz ja spravim nieco na ten sposob: gombiky, cvoky, suchy zips. Podla mna radsej viac kruzkov so suchym zipsom aby mali deticky uspech ake to je dlhe 😉

ivaha
autor
16. okt 2013

@uhlopriecka skupina sa uzavrie a podla toho kolko nas v nej bude, tolko kazda spravi aktivit,teda pre kazdu v skupine jednu aktivitu, napr bude nas 15, tak svoju aktivitku spravis 15 krat a od kazdej mamicky ti pride ina, takze so svojou budes mat 15 roznych hier,samozrejme neposielas kazdej maminke zvlast, ale jedna to vyzbiera a rozposle dalej

avalsorim
16. okt 2013

@uhlopriecka koľko bude mať skupina členov toľko krát sa vyrobí aktivita. ale každá má svoju aktivitu, ale ak by ti vedela a chcela pomôcť tak prečo nie. ale ty dostaneš len jednu aktivitu od každej. dúfamm, že si to pochopila 🙂

evkalv
16. okt 2013

@ivaha preto som to hned ponukla avalsorim kef pisala ze by chcela nieco na laminovanie...kedze si chce laminivacku kupit ja by som si musela pozicat alebo ist niekam laminovat za peniazky...chcelo by to uz hlasovat za aktivitky nech sa mozeme rozbehnut...

avalsorim
16. okt 2013

@ivaha a čo s tým dieťa vie robiť? to sa skladá každé zvlášť alebo?

avalsorim
16. okt 2013

@ivaha chceš viesť ty skupinu, alebo mám ja?

salonkaa
16. okt 2013

@sisi0211 ak to bude lepsie, tak jasne...neskor to moze byt aj ako retaz na stromcek 😉

sisi0211
16. okt 2013

@ivaha do tej skupiny som prispela s tym obrazkom, mne to otvori ked na ten link kliknem

avalsorim
16. okt 2013

@salonkaa
@sisi0211 o akej aktivite rozprávate? nejak som mimo.

ivaha
autor
16. okt 2013

@avalsorim ako navrhnes, mozem,alebo aj nie

avalsorim
16. okt 2013

@ivaha ako máš prístup na net? a čo deti? dovolia ti prísť aj cez deň na net? ak chceš tak kľudne to tu organizuj.

sharonik
16. okt 2013

@ivaha Presne túto mám uloženú aj ja niekde v pc, len som ju nemohla nájsť, podľa mňa je super - najmä pre menšie deti.

sharonik
16. okt 2013

@evkalv Môj malý má 22 mesiacov a v pohode ukazuje v knižke. Je to dobrá aktivita 🙂

evkalv
16. okt 2013

@sharonik no len s tym rozdielom ze v knizke sa da lahsie najst to na co sa pytame...tu je to tazsie pretoze je tam tych obrazkov vela a pokope takze si cvicia zrak, pozornost, sustredenost...

sharonik
16. okt 2013

@evkalv veď to je dobre, či nie?

ivaha
autor
16. okt 2013

Ak dievcata suhlasia mozem to viest, len jasne ze nemozem byt 24 hod pripojena niekedy sa mi podari len rano, inokedy castejsie a niekedy len vecer

evkalv
16. okt 2013

@sharonik ano ano je to dobre lebo je to zlozitejsie a deticky musia trosku potrapit ocka a hlavicku kym to najdu 😉

evkalv
16. okt 2013

@ivaha ja urcite suhlasim a ked bude treba pomozem s hocicim...

uhlopriecka
16. okt 2013

@ivaha
@avalsorim
dakujem baby! je to tak ako som myslela. dobre, takze teraz budem davat pozor aby som zahlasovala za aktivity a priebezne si daku vyberiem alebo navrhnem sama. nasla som nieco taketo mile, stonozku s roznymi farbami, bolo by to dobre??
http://www.pinterest.com/pin/50313720806537611/

sharonik
16. okt 2013

@evkalv Ja si myslím to isté 🙂

avalsorim
16. okt 2013

@sharonik
@evkalv baby a čo riešite akú aktivitu?