Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

mamkabeika
30. nov 2013

@ninison @uhlopriecka @avalsorim @evkalv @gega @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @belucio23 @natabun @ivaha @pillinka @salonkaa @sisi0211

Ďievčatá, ja mám tiež otázku: nevyšla mi látka na kvietky, tak sú dvojakej farby: ružové a oranžové. Ak vám záleží na farbe, napíšte. Ja na vrecúška napíšem vše mená. Aby @ivaha vedela 🙂
Ďakujem 🙂

mamkabeika
30. nov 2013

@ivaha mne je jedno, aká farba 🙂

evkalv
30. nov 2013

@mamkabeika my si teda poprosime ruzove 😉

salonkaa
1. dec 2013

@mamkabeika nam je tiez jedno 😉

belucio23
1. dec 2013

aj nam 🙂

pillinka
1. dec 2013

@mamkabeika my by sme radsej ruzove kvietky, dakujem

sisi0211
1. dec 2013

Baby, ak vam zostalo "trosku" filcu (ja mam ten uplne tenucky z netu)... Nevahajte, je to rychlo hotove a u nas obrovsky uspech 🙂

mimirinko
1. dec 2013

@sisi0211 cim je to tam lepene?

sisi0211
1. dec 2013

@mimirinko Zeleny filc, cize strom sa moze nalepit na stenu obojstrannou lep.paskou. My sme vsak taku doma nemali, takze sme nalepili strom na velky tenky polystyren a ten sme len 5 kvapkami prilepili na stenu Mammutom - udrzi vraj 50kg, pouzivaju ho stavebnici 😅 No a filc sa lepi o seba, cize ozdoby som len vystrihla. Prijemne tvorenie 😉

josie3331
1. dec 2013

@ivaha ako naschval sa mi naskytla zajtra pracovna prilezitost, tak to odoslem az utorok... musim to poslat 1.triedou?
a kociek bude 9, zistila som, ze 10 je zbytocnych pri tych utvaroch, 9 uplne staci

mamkabeika
2. dec 2013

Dievcata, podavam info. Vcera vecer sme finisovali s muzom o 3:15 😝 Kazdu jednu karticku bolo treba obrusit, je ich 315. Ja som nalepovala. Lenze dnes som mala opat tie bolesti, az vecer mi presli. Preto musim zajtra chodit po doktoroch. Ak si ma opat nechaju v nemocke, posle to muz, ale az v stredu. Ak budu vysetrenia ok, poslem to v utorok. Karticky mam nafotene, len na muzovom mobile. Je na nocnej... Takze fotodokumentaciu dam zajtra, ak sa bude dat. Ak nie, budete mat prekvapko 😀 P.S. Drzte mi palce...
@uhlopriecka
 @avalsorim
 @ninison
 @ivaha
 @evkalv
 @sharonik
 @gega
 @mimirinko
 @bartonka1
 @josie3331
@weronnka18
 @marusinka80
 @bajlinka_tn
 @belucio23
@lindauciatko
 @natabun
 @mamkabeika
 @pillinka
 @salonkaa

bartonka1
2. dec 2013

Mne je to v podstate tiez jedno, aka farba bude🙂a ja hlasim, ze balik som ododslala tiez az dnes prioritne, skor som nestihala🙂

sisi0211
2. dec 2013

@ivaha Balik odoslany 1.triedou dnes rano 😉

salonkaa
2. dec 2013

@mamkabeika @ninison @uhlopriecka @avalsorim @evkalv @gega @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @belucio23 @natabun @ivaha @pillinka @sisi0211@lindauciatko@belucio23

Kocky, v subotu som uz finisovala aj ja, hoci som to poslala vcera, dorazi do Ivanky len v utorok.
vyslo to 11 kusov v baleni, planovala som viac, len mi dosiel zips, kedze som nieco pokazila na zaciatku.
snazila som sa, aby bolo, co najfarebnejsie. V kazdom baleni mali by ste najst dost farieb aj na vytvorenie duhy. Takze bude to aj viac ucelnejsie.
Dufam, ze sa Vam bude pacit a uzijete vela prijemnych chvil hranim 😉
P.S. slubujem, ze sa nebudem zivit ako sicka 😝

avalsorim
2. dec 2013

@salonkaa krásne 🙂

marusinka80
2. dec 2013

@salonkaa na fotke to vyzerá skoro profesionálne, možno to ešte s kariérou krajčírky nie je celkom stratené 😀 😀 😀

gega
2. dec 2013

@ivaha labyrint mame hotovy bude vam vadit ked by som to poslala zajtra? Budem sa snazit dnes ale neviem ci stihnem a dam to 1.triedou.

sisi0211
2. dec 2013

@salonkaa wow! Krasne 😉

weronnka18
2. dec 2013

@ivaha už mám zabalené konečne a zajtra posielam 🙂

ninison
2. dec 2013

@ivaha - ahojky, tak mne sa podarilo dobalit az dnes. Vcera som sice dokoncila (uz to s 1D delay) a dnes sa mi podarilo balit. mala buntosila a v noci sme boli viac hore ako spali... mrzi ma to. rano posielam 1. triedou 🙂

ivaha
autor
3. dec 2013

@josie3331 ahojcek, ja som myslelaprvpu triedou len preto, aby to urcite do piatku prislo, lebo by som to chcela pondelok a utorok uz posielat.Balicky chodia zatial poriedko a myslela som na niektore , ze uz tu budu a ste stale neprisli,takze ani sama neviem ci to pride na 3 alebo az 4 den.

ivaha
autor
3. dec 2013

@salonkaa krasne, a nadherne farebne, velmi sa tesime 🙂

ivaha
autor
3. dec 2013

Dievcata, uz sa neviem dockat, som myslela, ze kooolko balikov mi dnes pride a prisli len dva a ja som sa tak tesila na mikulasa,vas obdivujem, ze este vydrzite pockat az do buduceho tyzdna 😉
Dnes sme s malou dokoncili adventny kalendar z roliek WC papiera a stipcov a okrem drobnych prekvapeni sa tam chystam aj aktivitky povesat ked pridu a budeme postupne rozbalovat a niektore zostanu na vianoce 🙂 Potom poslem foto

ivaha
autor
3. dec 2013

@mamkabeika velky obdiv, ze si to takto zvladla, velmi si to vazime a uz sa veeeelmi tesime 🙂

gega
3. dec 2013

@salonkaa dobry den mam prosbu od vas kde ste kupovali latku na toto vyzera to take pevnejsie?

ivaha
autor
3. dec 2013

tak uz zaplname postupne adventny kalendar malickymi prekvapeniami a vasimi vytvormi. Mala pomahala lepit stuzky na stipce, s ockom oblepovali rolky wc papiera ozdobnym papierom a potom sme to prilepili na dosticku. Este uplne naplnit dolozit rolky a zavesit.

marusinka80
3. dec 2013

@ivaha veľmi pekné! Ja som tento rok ešte adventný kalendárik neriešila, ale ak v budúcnosti budem, tak takýto nejaký. Ďakujem za inšpiráciu. 😎

salonkaa
3. dec 2013

@ivaha super 😉 a krabica staci?

salonkaa
3. dec 2013

@gega dobry den, cez @ivaha som kupovala, asi to bolo cez stoklasa
@ivaha este sa chcem spytat, kde ste kupovali lepiacu pistol? dik

ivaha
autor
3. dec 2013

@salonkaa lepiacu pistol mam uz strasne davno, ale tusim aj v lidlovi mavaju, balicek prisiel dnes a uz som donho nakukla, ale este nerozbalujem, lebo pripinam malej na adventny kalendar, tak az ked nebude vidiet. Krabicu neslubujem, ze sa to zmesti, uvidime 🙂