Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

ivaha
autor
16. okt 2013

@evkalv
@avalsorim
@sharonik
@sisi0211
@mimirinko
@lindauciatko
@salonkaa
@uhlopriecka
@bartonka1
@dia1810
@ivaha
@weronnka 18
zatial nas je 12 s tym, ze sa este nejake maminky neozvali, mohli by sme este trosku aj pockat, aby nas bolo aspon 15, ale myslim, ze za tie aktivity, co som napisala by sme sa mohli vyjadrit, ci ste ZA

Este som pisala, ze ak vam nevadi mozno by som mohla byt za dve osoby a robit dve aktivity nakolko moja sestra nestiha a robila by som pre nu, ako druhu aktivitu som navrhla hmatove pexeso, kde su latkove vrecka naplnene fazulami, ryzou, kaminkami atd a k tomu par v priesvitnom vrecu a diet ma hadat podla hmatu, co to je a priradit

uhlopriecka
16. okt 2013

@ivaha
ja rozmyslam nad takouto stonozkou, evkalv povedala ze sa paci. co myslite? alebo sa mam chopit niecoho co ste navrhli a nikto to nevzal?
http://www.pinterest.com/pin/50313720806537611/

avalsorim
16. okt 2013

baby dnes vás opúšťam. zajtra si prečítam čo ste nové vymysleli. ja budem robiť niečo laminovacie ak sa vám napáči ten 1. návrh tak dajte ďalší a bude sa hlasovať. mne je to jedno čo to bude.

avalsorim
16. okt 2013

@uhlopriecka a aké máš idné návrhy. daj viac a budeme hlasovať

evkalv
16. okt 2013

@uhlopriecka ale viacere uz pisali ze sa im stonozka paci nielen ja ...

evkalv
16. okt 2013

@ivaha ja som za...mne este pisala na sukromnu postu gega - tusim ma taky link je aj v nasej prvej vymene ze by sa rada zapojila tak je mizne ze sa zajtra ozve.

evkalv
16. okt 2013

@evkalv nie link ale nick 😀

uhlopriecka
16. okt 2013

@avalsorim
@evkalv
vy ste na mna velmi rychle, nestacim surfovat po nete, po skriniach a aj sledovat vas 🙂

ivaha
autor
16. okt 2013

@uhlopriecka a co taketo nieco

bartonka1
16. okt 2013

@ivaha Posielam "montesoriovske autickovanie"

evkalv
16. okt 2013

@uhlopriecka 😀 😀 😀

evkalv
16. okt 2013

@ivaha ja som za tu druhu kde je ten zinilkovy drotik...prasiatko zajacik korytnacka...

bartonka1
16. okt 2013

@uhlopriecka paradna stonozka:-ň super napad🙂

ivaha
autor
16. okt 2013

@avalsorim mne sa paci navrh na hladanie, ale este sa mi pacilo aj skupiny obrazkov postupnosti, to znamena ze dieta ma ulozit obrazo, ze co za cim nasleduje napr vid obrazok a moze byt ak sliepocka znesie vajicka, sedi na nich a praska vajicko a vyliahne sa kuriatko a taketo postupnosti.

sisi0211
16. okt 2013

@ivaha ja som ZA. A suhlasila by som aj s tym aby sme boli do 15 😉

ivaha
autor
16. okt 2013

@bartonka1 tie su super

bartonka1
16. okt 2013

@mimirinko parada🙂

sisi0211
16. okt 2013

@bartonka1 hm, my nie sme na auticka. 😖 Mas alternativu aj pre dievcata?

salonkaa
16. okt 2013

@lindauciatko to sa vola labyrint, vrecusko vnutri je gulocka. treba ju pretlacat po vopred prichystanej cesticke (spravit stehy sijacim strojom)

josie3331
16. okt 2013

ja by som mohla spravit nieco taketo, ale s pouzitim vajcovnika...

uhlopriecka
16. okt 2013

@ivaha tomu druhemu obrazku velmi nerozumiem - naco sluzia tie pasiky/pasikava latka za zvieratkami?

uhlopriecka
16. okt 2013

@bartonka1 mne sa naopak tie auticka pacia 🙂, a mohol by tam byt aj traktor a lietadlo, aj ked tam sa znacky tazko priraduju.... no moj maly by bol z toho hotovy. mozno by stacilo priradit farby - namiesto znaciek....a aj po anglicky

ivaha
autor
16. okt 2013

@uhlopriecka ani ja neviem, asi to je na tom zavesene, myslela som len ako napad, ci tvaricka, alebo cele zvieratka, ale mne sa pacia cele zvieratka. Ja by som stonozku vynechala, lebo napr nasa uz pozna vsetky farby a ja vlastne idem robit farebne nanuky ale pridam aj cisla

bartonka1
16. okt 2013

@lindauciatko Suhlasim🙂 Je to ozaj fajn🙂

ivaha
autor
16. okt 2013

@uhlopriecka mne sa zas veelmi pacia tie znacky, lebo to sa da so sebou zobrat aj do auta a sledovat na ceste ked niekam dlho cestujeme

bartonka1
16. okt 2013

@josie3331 Super napad🙂

ivaha
autor
16. okt 2013

@salonkaa Aj mne sa paci labyrint,ale napr aj dve verzie, ale aj retaz je super na motoriku a teraz aj vianoce idu

uhlopriecka
16. okt 2013

@ivaha no tak my sme asi trochu pozadu... syncek zatial pozna len 4 zakladne farby 🙂 myslis ze tie zvieratka, ktore navrhujes, mozu byt z farebneho papiera na kartone nalepeneho? alebo z filcu? nemas nahodou link na stranku skadial mas obrazok? zatial porozmyslam. zajtra sa ozvem

bartonka1
16. okt 2013

PriraĎovanie malý, stredný, veľký🙂

bartonka1
16. okt 2013

A ešte raz priraďovanie🙂