Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

sharonik
16. okt 2013

@josie3331 mne sa páčia obe aktivity, trochu viac tá prvá

ivaha
autor
17. okt 2013

@josie3331 kolko bude kociek?len si myslim, ze by sa mali aj tie obrazky pod kocky asi zalaminovat, aby to dlho vydrzalo,skusim vymysliet este nejake tvary aby ich bolo co najviac, podla mna mozu byt aj obojstranne tie karty.Uz sa na to velmi tesim

ivaha
autor
17. okt 2013

@weronnka18 Ja by som ,ak mozem, prijala tie tvaricky, co mas v druhej vymene,ostatni nech si vyberu

josie3331
17. okt 2013

@ivaha laminovacku nemam, ale daco vymyslim.... mozno aj investujem, ved to sa zide 🙂 a dokedy to vlastne treba?
a pocet kusov este neviem, kolko navrhujete?

ivaha
autor
17. okt 2013

@josie3331 este sme neuzavreli skupinu, ved sme ju vlastne len dnes zalozili, uvidime ako rychlo zahlasujeme a kto sa este bude chciet pridat. Zatial nas je 13,z toho sa este dia neozvala. Ja by som bola radsej keby nas bolo viacej,aspon 15, aj ked sama neviem kolko tych nanukov, ci staci 5, alebo az 10, lebo potom ich budem sit az 150 a to neviem, ci by som stihla aj tu druhu aktivitu pre sestru.
Tych kociek podla mna min aspon aby sa dal urobit jeden obrazok, to jest 7ak som dobre pocitala, ale fajn by bolo keby sa dali urobit aj dva, uvidime, co povedia ostatne mamicky.A karticiek moze byt urcite aj viac, ak nas napadnu este nejake predlohy.

ivaha
autor
17. okt 2013
ivaha
autor
17. okt 2013

pridavam este predlohy na karticky

ivaha
autor
17. okt 2013

@uhlopriecka este som nasla z takehoto hrubikeho filcu, ale neviem, kde taky kupit

gega
17. okt 2013

Ahojte mozem sa aj ja pridat som sice aj v tej prvej ale rada sa pridam aj k vam ak ma beriete 🙂

bajlinka_tn
17. okt 2013

Ahojte. Ak mozem, rada sa pridam. Dnes skusim najst nieco co by som mohla ja pripravit... Oki?

avalsorim
17. okt 2013

@gega
@bajlinka_tn jasne baby ešte je voľné miesto tak vyberte si nejaké aktivity a dajte sem obrázky a my si potom vyberieme 🙂

ivaha
autor
17. okt 2013

@bajlinka_tn ,gega mozte sa aj inspirovat z albumu, su tam nejake volne aktivity https://www.modrykonik.sk/blog/ivaha/album/vyme...

marusinka80
17. okt 2013

ahojte, rada sa k vám pridám. ďakujem @malamargaretka za info o tejto výmene.

ivaha
autor
17. okt 2013

@marusinka80 zatial s potesenim prijimame nove clenky, aku aktivitku ponukas?super su tie stuple na palickach,nedala by si sa na to?

avalsorim
17. okt 2013

Baby neviete toto niekto urobiť?

sisi0211
17. okt 2013

@ivaha 🙂 posielam fotku sovy. Nezlaknite sa, je to vankusik, ktory som vyrabala pre moju dceru. Obrazok je len aby ste si to vedeli predstavit, neviem usit teraz prototyp, lebo do stredy budem mimo domu.
Oci by sa pripinali gombikmi, nos suchym zipsom a nozky cvokmi. Tam kde su kridla na vankusiku (ta biela latka s ciernymi bodkami) by boli kvazi vrecka a odtial by sa vyberali oci, nos, nohy. Na gombiky by sa eventualne mohlo nagombikovat aj viac latok (ako vidite aj na vankusiku sa to sklada z viac latok)
Paci sa vam to?
Bola by to hrubsia latka bez tej vyplne co je vo vankusi.

marusinka80
17. okt 2013

@ivaha ak by bol záujem o tú aktivitu, tak to môžem skúsiť, len by som to pravdepodobne trošku upravila (neviem si predstaviť prevŕtavanie štuplov tak, aby tam nevznikli nejaké ostré časti), takže možno by to neboli štuple z plastu, ale nejaké penové, prípadne drevené.
Ja ešte rozmýšľam nad ďalšou aktivitou - krabička s farebnými paličkami, z ktorých sa dajú tvoriť písmenká a rôzne tvary. Foto posielam.

bajlinka_tn
17. okt 2013

Baby, mohla by som pre vas vyrobit domacu plastelinu? 5 farieb, v nejakom mensom mnozstve, aby som neposielala kazdej po 5 kg balicku :D. Je perfektna, osobne vyskusane. Jedla, vyborne sa s nou pracuje znovu a znovu. V chladnicke vydrzi 2-3mesiace. Co vy na to? Tuto som robila par dni dozadu...

ivaha
autor
17. okt 2013

@marusinka80 myslim, ze aj toto je fajn, aj ten napad s penovymi kruzkami namiesto stuplov,len by sa navliekali na palicky a kazda mamicka by si zaroven mohla aj na snurku navliekat, ja som za palicky a penove kruzky

bajlinka_tn
17. okt 2013

Alebo toto ma napadlo

ivaha
autor
17. okt 2013

@bajlinka_tn mne sa paci a asi ake mnozstvo?

ivaha
autor
17. okt 2013

@bajlinka_tn ta plastelina

sharonik
17. okt 2013

@marusinka80 Páči sa mi, zrovna som videla v e-shope takéto farebné paličky, stavanie podľa predlohy, neviem či zrovna písmenká- skô napr. domček, strom, rebrík a pod.

bajlinka_tn
17. okt 2013

Jedna davka ma cca pol kila, rozdelim na 4 casti. A 5 farieb. su na to perfektne predlohy ako ju vyuzit. Prilozim navod ako sa da vyrobit cela davka ak budete spokojne. Mam ho vlastne tu z mk.

ivaha
autor
17. okt 2013

@sisi0211 vyzera super, mne sa paci, ale nejako ma nadchol ten strom a boli navrhy aj na obmeny, ze okrem listov aj druhy variant jablcka atd, zda sa mi ze sa tam da dat viac gombikov a cvokov a aj v roznych velkostiach, mne sa paci, ze je tam tak vela listov a keby sa spravili aj jablcka, bolo by to super, a ak aj nie, ja by som si ich urcite doma dorobila. Idem pridat sovu do albumua uvidime , co sa bude pacit viac

sharonik
17. okt 2013

@bajlinka_tn tak toto je bomba, a ešte keby bolo každé iný tvar (kolečko, štvorec, trojuholník, hviezdička, krížik, srdiečko- tak úplne wau

ivaha
autor
17. okt 2013

@bajlinka_tn @marusinka80 idem pridat do albumu

sharonik
17. okt 2013

Pridala som do albumu k hmatovej knihe nejaké nápady, tak si pozrite a vyjadrite sa k tomu, prípadne navrhnite vylepšenia.

marusinka80
17. okt 2013

@bajlinka_tn plastelína u nás teda určite zaboduje - nikdy jej nie je dosť, takže som za! Raz sme kúpili korkovú plastelínu a tá strašne smrdela - museli sme ju vyhodiť 😀 . Ale to určite nie je tento prípad. Radšej dám deťom takúto domácu na hranie, ako nejakú z obchodu, ktorá má neznáme chemické zloženie...A myslím, že predlohy tiež budú fajn

ivaha
autor
17. okt 2013

@bajlinka_tn mne sa trosku viac ako tie kruzky paci toto