Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 3 až 4 roky

ivaha
10. mar 2014

ahojte maminky, otvaram druhe kolo aktivit pre nase deticky.Nejake maminky sa nezucastnia, takze mozno budu aj nejake volne miesta.Mozte sa prihlasovat a pridavat navrhy na svoje aktivity.V mojich fotoblogoch zalozim album, kde si budeme ukladat nase inspiracie,takze sem mozte posielat ulohy, ktore sa vam pacia, ale si ich netrufate vyrobit a zaroven zalozim aj album prac ktore by ste ponukli do vymeny,teda by ste ich mohli vyrobit.Mozte pridavat do diskusie aj viac navrhov a potom by som pridala do albumu 2-3 vase ,za ktore by sme hlasovali a ak bude nadpolovicna vacsina u niektorej z nich tak tu aktivitku budete vyrabat.Pripadne po dohovore je mozne, ze maminka moze vyrabat aj dve aktivitky, ak bude ochotna, kazdej mamine tu, ktoru si vyberie.Ono je to aj zaujimavejsie ako robit 20 ks toho isteho. Ale to samozrejme zalezi na kazdej z vas ako sa rozhodnete.Takze sa tesim na dalsiu spolupracu s vami 😉

sharonik
12. jún 2014

@ivaha @lenka_l @sliver @josie3331 @marusinka80 @sonka_d @mima1311 @natabun @mamkabeika
dnes nám dorazil balík🙂 všetky aktivity sú nádherné, veľmi vydarená výmena, ďakujeme.
Keďže boli chalani doma, všetko hneď okukávali - skladali sendviče, skladačku, koláč, navliekali čísla, skúšali pinzetky a labyrint. Ostatné budeme pokračovať, keď sa vrátime zo škôlky a zvonku, ale naozaj všetko krásne

josie3331
12. jún 2014

dakujem krasne za super aktivity...zatial som dala dcere len dve aktivity....sendvice a tycku s kolieskami...nadsena bola!

nikus5
29. apr 2015

@sharonik ahoj, nemáš náhodou predlohu na ten vláčik a kvetinky? kde si kupovala tie tvary z gumy? dík 🙂

sharonik
30. apr 2015

ahoj, predlohy by som mala mať niekde v PC. Tvary som všetky strihala ručne.
@nikus5

nikus5
1. máj 2015

@sharonik a bola by si taká dobrá a preposlala mi tie predlohy?

sharonik
2. máj 2015

@nikus5 pošli mi do IP mailovú adresu na poslanie predlôh

zizka
17. máj 2015

@lenka_l dobry den, inspirovali ste ma do inej vymeny urobit to bludisko a chcem sa vas spytat na technicku otazku 😉 robili ste ho a pouzili ste nan tie povrazky bendaroos? ak ano, nelepila sa potom na ne gulocka? velmi pekne dakujem za odpoved! 🙂

lenka_l
17. máj 2015

@zizka dobry den, ano pouzivala som tie povrazky.... nie su asi uplne idealne, lebo ked som to robila, tak boli trochu polepene cesticky bludiska, tie som potom musela cistit, cistila som to s vatovymi tycinkami a bola to trochu makacka, no a ci sa gulicka nelepila? obcas ano, hlavne ked bludisko dlhsie stalo, potom bolo treba gulicku pretriet v handricke a bolo to zase myslim fajn. Gulicku som mala loziskovu z cyklo obchodu, ta bola dobra, koralka sa mi neosvedcila, kedze ma dierku, negulala sa dobre. Povrazky som davala dva na seba, aby boli cesticky vyssie, aby bolo bludisko pevnejsie a aby tvorili oporu vrchnemu krytu a gulicka sa o neho nebrzdila. Mozno by bolo dobre spytat sa maminiek, ktore boli so mnou vo vymene, ako su s tym spokojne, ci vydrzalo a ci sa da stale pouzivat 🙂

zizka
17. máj 2015

Dakujem, za taku obsiahlu odpoved! 🙂 A vystacilo jedno balenie pre vsetkych? Kolko vas bolo vo vymene?