Vrecúškove aktivity pre deti od 3 - 5 rokov

miskanasa
29. nov 2013

ahojte, maminky, kto by sa chcel pridať do skupinky, nech sa páči🙂 rada by som zozbierala 10-15 mamičiek, aby sme sa navzájom podelili so svojimi nápadmi..teším sa🙂

branki
29. nov 2013

ja by som sa rada pridala 🙂

miskanasa
autor
29. nov 2013

@branki super🙂 máš už aj nejaké nápady?

iivkaa1
29. nov 2013

ja sa tiez rada pridam 🙂 snad sa nas tu tolko nazbiera,aby sme spravili nasim deturencov nove zabavky a hry 🙂 tesim sa....super napad inak miska 🙂

branki
29. nov 2013

zatial este hhladam co by bolo vhodne pre vacsie deticky, Nasla som nieco taketo http://mentalhurricane.blogspot.sk/2012/03/acti... s tym ze by deticky museli vlozit oba tvary,nie len jeden ako je na obrazku, ale som v stadiu hladania 🙂

branki
29. nov 2013

a aj toto sa mi velmi pozdava

miskanasa
autor
29. nov 2013

@branki to druhé sa mi páči, mopžno bez toho posledneho obrazka, nakolko si myslím že zadelovanie farieb je možno pre menších, ale oprav ma ak sa mýlim🙂

branki
29. nov 2013

no jasne kludne, ja by som poslednu kartu dala napriklad takuto. Ze by som vytvorila z tych tvarov rozne farebne rady, a deti by mohli byd navliekat na snurku tie postupnosti alebo len priradit na papieri. By si kazde dieta vybralo co ho bavi, taka vsehochut. Aj pre mensie aj pre tie starsie deticky.

miskanasa
autor
29. nov 2013

mna zaujalo celkom stolovanie, alebo potom niečo so slnecnou sustavou a poukladat planety.....

miskanasa
autor
29. nov 2013

@miskanasa príbor by bol z filcu..a možno aj riad a jedlo by som vystrihla a zalaminátovala, nech si každý dá na tanier podla toho, na čo má chut🙂

miskanasa
autor
29. nov 2013

a najviac sa mi páči aj prevliekanie..mojho to velmi baví....

branki
29. nov 2013

aj toto je super

branki
29. nov 2013

@miskanasa no taka prevliekacka by bola tiez super 🙂

miskanasa
autor
29. nov 2013

@branki dobre, tak zatial si rezervujem prevliekačku🙂...a ten hamburger je užasný🙂🙂🙂🙂🙂 toto by bolo velmi dobre podla mna

miskanasa
autor
29. nov 2013

a mohol by sa k nám este niekto pridat🙂🙂🙂🙂

branki
29. nov 2013

aj tieto su super

miskanasa
autor
29. nov 2013

@branki u mna zatial ten hamburger🙂

branki
29. nov 2013

@miskanasa oki mozem spravit ten, len nechapem naco tam je ta kocka, takze asi bude len desat predloh a suroviny a decka si to vyskladaju podla toho. 😉

miskanasa
autor
29. nov 2013

@branki to by uplne stacilo ...ani ja netuším🙂

branki
30. nov 2013

no baby kto sa ku nam prida este ? 🙂

miskanasa
autor
30. nov 2013

halo, maminky🙂 je nás tu máááálo

josenka
30. nov 2013

@miskanasa
@branki Baby, ak neplánujete mať výmenu hotovú do Vianoc, tak aj ja by som sa pridala. Malý je síce malý, ale niečo odložíme, niečo použijeme už aj teraz. Lebo keď bude veľký, tak nebude čas 😉 .

branki
30. nov 2013

no ja si myslim ze do vianoc to asi nedame 😀 ci?

josenka
30. nov 2013

OK, v tom prípade by som ponúkla niektorú z týchto aktivít z českej výmeny https://www.modrykonik.cz/blog/sova33/album/vym... :
tangram
hmatový labyrint
geometrické tvary rozstrihané na 2 alebo 4 časti

branki
30. nov 2013

ja hlasujem za tangram 🙂 ale kludne ma prehlasujte

miskanasa
autor
30. nov 2013

tangram može byt. a tiež si myslim že uzávierku urobíme až niekedy v januári🙂

iivkaa1
30. nov 2013

ja som tiez za tangram 🙂

janka9898
30. nov 2013

BABULKY JA MOzem spravit nieco co je zaliate vo folii pripadne nieco usit popozeram a hodim sem nieco😀

josenka
30. nov 2013

@miskanasa
@branki OK, baby, tak ja sa už beriem ako prijatá 😉 . Hamburger je fajn, ale namiesto prevliekania by sa mi viac pozdávalo stolovanie. Ak ma prehlasujete, prispôsobím sa. 🙂

miskanasa
autor
30. nov 2013

Super zeny🙂 tak povkame kym nas bude aspon 10🙂...a nema niektora z vas chut vziat si na starost hlavne slovo a teda aj to potom porozposielat vsetkym?🙂

miskanasa
autor
30. nov 2013

@janka9898 ak mas noznost sitia tak mozes nieco take🙂