Základná umelecká škola Košice - výtvarný odbor

marhulka88
14. máj 2015

Dobry den vedel by mi niekto poradit dobru zus vytvarny odbor v ke? pripadne priamo dobrého ucitela?? dakujem za odpoved..

jankapo
14. máj 2015

@marhulka88 skus sa opytat v skupinke kosice- https://www.modrykonik.sk/group/53/, co som ja sledovala, tak ZUS na Kovacskej uz mala talentovky 😒 a teraz bude mat 27.5 ZUS Bernolakova http://www.zusbernolakova.sk/vytvarny.htm , ale kvalitu ti neviem povedat, aj ja by som syna prihlasila, ale tak zvazujem, ze skusime, ved nemame co stratit.... 😉

eeffka
14. máj 2015

@marhulka88 my chodíme 4rok na Kovacsku, neviem ake stare mas dieta ale nasu nabrali este v skolke, potom sme sli na talentovky a prijali ju.
Ja mozem len odporucit manzelov Potancokovcov.

marhulka88
autor
14. máj 2015

ja som akurát pozerala zus jantarova a celkom sa mi to tam pacilo skuste pozriet 🙂 zus kovacska je uz po prijimackach a pochopila som to tak ze plna 🙂

marhulka88
autor
14. máj 2015

@eeffka
@jankapo ja som akurát pozerala zus jantarova a celkom sa mi to tam pacilo skuste pozriet emoticon zus kovacska je uz po prijimackach a pochopila som to tak ze plna

jolinka
14. máj 2015

mne chodi dcera na vytvarny odbor, ZUS Bernolakova prvy rok a sme velmi spokojni, teda dcera je spokojna a stastna. nastupila az v druhom rocniku, vyucovanie je v budove na Roznavskej ulici, blizko ZS trebisovska.
Ucia ich od prveho roku rozne techniky... batikovanie, kolaze, modelovanie z hliny, z papiera, malba na sklo, velkoplosne prace v skupine, artpop, kreslenie tzv. ocnych klamov atd atd. Moja chodi k ucitelke Gitke, ktora preferuje vlastnu kreativitu deti, neschematicke formy, zabavnou formou aby to deti bavilo. vyucovanie je raz do tyzdna 2 a stvrt hodiny blok dokopy.

jankapo
14. máj 2015

@jolinka dakujem aj ja za referencie, aj moj syn bude druhak, raz do tyzdna je uplne super, som si myslela ze je to 2x do tyzdna a chceme este pokracovat v plavani co zacal, tak by mal toho dost...super, tesim sa z pozitivnych info....inak, robia sa nejake talentovky? ci ako vyberaju deticky?

luvika
14. máj 2015

Moja dcerka bude tretiacka. Tiez ideme na Bernolakovu, vyucovanie je raz do tyzdna tak ako pisali vyssie, 2 a stvrt hodiny. Talentovky budu 27.5. v case od 15-tej do 18-tej, netreba vobec nic, ani dopredu volat, ani si nic priniest. Jednoducho prist, dieta si cosi nakresli, budu tam ucitelky. Medzitym rodic vypise formular. Co sa tyka platenia, ak dieta nechodi na iny kruzok, kde uz stat prispieva nejaku sumu, plati sa 8€, ak chodi ako napr.moja na tanecnu, bude platit 16€ mesacne skolne. A talentovky budu prebiehat na vytvarnu nie na Bernolakovej, ale na Roznavskej 10 🙂 snad som pomohla.

jankapo
14. máj 2015

@luvika dakujem krasne za info! 😵

jolinka
14. máj 2015

@jankapo ta vztvarna praca nie je tak unavna, ako hudobne vyucovanie, ktore delia na 2x po hodine, oni casto robia velke prace aj na 2-3 tyzdne kym to skoncia, a keby si to este viac drobili, detom by sa tazko do toho islo zapracovat. Tam to nie je ako na klasickej vytvarke ze tu mas A4 a nakresli to a to.. kreslia vacsinou velke formaty, potom este pastelka, tus, vyskrabavanie. hocikedy aj cely mesiac jedna praca.

jolinka
14. máj 2015

@jankapo
@luvika baby tak to sa tam mozno aj stretneme 😉 😉 😅 😅

marhulka88
autor
14. máj 2015

@jolinka jeej to sa pozdava vsetko aj mne...asi prideme aj my aj ked je to pre nas trosku od ruky..ale dolezita je kvalita ;) dakujem pekne za info tesime sa na talantovky 🙂

ajbka
17. máj 2023

Na Požiarnickej budu otvárať výtvarnú, aj literárno - dramatický

miych
3. okt 2023

@jolinka dobrý deň, chcem sa opýtať dcéra chodí v rámci krúžku alebo na celodenné vyučovanie? Hľadám pre dcéru voľnočasový krúžok, už chodí na zusku na klavír dole do mesta a hľadám teraz výtvarnú.. Ďakujem Michaela