8 mesačné dieťa vdýchlo cestovinu

1. aug 2020

Dobrý deň prajem, moja 8mesacna dcérka dnes papala polievku v ktorej mala tarhonu. Keď už nechcela začala cestoviny vypluvat a mala ich aj na hornej pere. Keď som ju išla poutierat jednu cestovinu vdýchla, no vzápätí si aj kychla, ale niesom si istá či ju vykychla von. Mám ísť s ňou k lekárovi? Ďakujem 🤦😐

martinuska
1. aug 2020

Ak dycha normalne, tak netreba robit paniku

iwesska
1. aug 2020

Keby ju vdychla,tak zacne kaslat. Nemoze sa nieco dostat len tak do dychacich ciest bez reakcie tela.

zuzanaete
1. aug 2020

Syn si pchal cestoviny do nosa. Zbezne som mu ho skontrolovala a nic nevidela. Po par hodinach som ho mala polozeneho na posteli a zbadala som v nose cestovinu. Nemal ziadne problemy, na nic sa nestazoval. Cestovinu som vybrala odsavackou na soplik. Riadne skontroluj nos. Taketo zaseknute jedlo vie narobit neskor velke problemy.

lucyluv
1. aug 2020

Kamoskin syn minule niečo vdýchol a išli na pohotovosť, tak sme sa o tom bavili, ja že mojej dcérke stále niečo zabehne a ona mi na to, že to by si spoznala, to je úplne iné, jemu to v pľúcach normálne pískalo, že to bolo počuť.

elizita
1. aug 2020

@lucyluv v plucach? A to mu ako z pluc vybrali?

lucyluv
1. aug 2020

@elizita neviem či to mal ozaj v pľúcach, proste z hrude mu to počula, už si nepamätám, ako mu to vyberali, ale vybrali mu to a musel tam ešte 24h zostať na pozorovaní v nemocnici, nepustili ich vôbec domov

miskooo1987
3. aug 2020

@elizita asi nejakou hadickou ako na bronchoskopii...

miskooo1987
3. aug 2020

Ak nekasle, tak nerieš..