Ako odstrániť žuvačku z krku?

daniella5588
20. júl 2015

Ahojte .. poradte mi prosím Vás .. synovec má prilepenu žuvačku na krku asi 5 cm .. poradte mi ako to dať dole.. dakujem

lilitela
21. júl 2015

@daniella5588 Vsak to strhni, trosku ho to oddepiluje.... na obleceni sa odporuca zuvacku schladit kuskom ladu, tak ak to vydrzi...

peneloppe
21. júl 2015

@daniella5588

tiez viem tak ze na obleceni potriet ladom, tak skus to iste aj na krku a ked nezaberie tak normalne "zoskrabkat"

daniella5588
autor
21. júl 2015

Ďakujem ..skusim ..no neviem si predstaviť mu to ztrhavat :(

magali
21. júl 2015

lad alebo vyskusaj odlakovac na nechty.. odlakovacom som dala dole aj zivicu z nohavic

daniella5588
autor
21. júl 2015

Ďakujem skusim

patkaza
30. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

šak nemôže na koži držať žuvačka až tak silno ... mala by isť ľahko zoškrabať alebo umyť 🙂 keby bola na niečom inom tak to už ide oveľa horšie dolu http://akoapreco.com/ako-odstranit-zuvacku-z-calunenia-sedacky-v-aute/

veronikazadana
30. nov 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

no mu fakt az tak silno drzi ta zuvacka na krku??

moni244
30. nov 2015

A si si ista, ze je to zuvacka?