Ako vytiahnuť tŕň z ručičky?

zuza.m
26. sep 2009

baby poradte 😕
maly padol pravdepodobne na ježka od jedleho gaštanu inak si to neviem predstavit,lebo na oboch ručičkach ma drobne trniky, už sa mu to začalo aj zberat,vytiahnut ihlou to nemam šancu lebo si to nenecha ani pozret.na noc som mu to natrela ichtoxynovou mastou ale dlho životnost to nemalo.no neviem čo v takom pripade robit???ma niekto skusenost popripade dobru radu??zide sa.

megi93
26. sep 2009

Fuha, tak to ti nezavidim. Ja by som navrhovala, aby manžel a ešte aspoň jedna osoba chytila malého pevne a ty mu to skús keď nie ihlou, tak pinzetou vybrať. A predtým mu to namoč do teplej vody na chvílu, mu zmekne koža a pôjde to ľahšie. Jedine tak, samé to asi nepovyskakuje. 😒 Držím palec

zuza.m
autor
26. sep 2009

no on sa neda len tak držat ja si to neviem vobec predstavit lebo na to potrebuješ mat maximalne pokojnu ruku a nie aby ti ju každu chvilu potiahol.a okrem toho ani mm nieje doma tak že fakt neviem čo stym.ta mastička by to mala vytiahnut teda si aspon myslm, len že ani tu dlho nema na ruke.ja fakt neviem ,ledvaj ich je viediet skusim ked bude spat na obed ale pochybujem že sa to bude dat.aj ked mu ich ako že oslobodim budem musiet mu ich asi aj vytlačit lebo oni su až pod kožou netrči& aby som ich uchopila s pinzetou.- ☹

adka10
26. sep 2009

Ahoj, nas starsi mal trn na rucicke a tiez si to nechcel dat vybrat. museli sme ist doktorke aby sa mu to nezapalilo. Tam sme ho poriadne chytili a sestricka mu to ihlou vybrala. Ale plakal statocne. Drzim palce.

segricka
26. sep 2009

no neporadím ti, ale švagriná je sestrička a doniesli im krpčeka, ktorý spadol do kaktusu ☹
nič s ním nevedeli spraviť, len dať lieky proti bolesti, vysterilizovať a počkať, kým samé vyhnisá 😢

zuza.m
autor
26. sep 2009

už aj nad tym som rozmyšlala že sa to musi aj same dat do poriadku ,ved telo by sa malo vediet branit .určite v praveku nemali ihlu na vytahovaie zaderov.spinka tak to idem vyskušat povytahovat,alebo aspon tu kožku načnem nech to ma spravenu cestu kade von.len neviem ako sa bude darit.