Bolesť a opuchy rúk

dori92
12. jan 2017

Ahojte vsetci,
chcela by som sa vas opytat, ci ste sa niektora nestretla s niecim podobnym ako moja mamina.. problem sa zacal bolestou v dlaniach, v zapastiach. Zacalo jej to nejako po Vianocicach a stale sa to stupnovalo. Nakoniec k dnesnemu dnu to vyzera tak ze ma napuchnute prsty na rukach, vsetko ju to strasne boli, neprestajne. Vcera jej zacali napuchat aj prsty na nohach. Bola aj na vysetreniach (vcera) ale vysledky budu az zajtra. Velmi ju to boli, nevie co ma robit, bola s tym na reumatologii.. prosim nemala ste to niektora? Pripadne ako sa moze volat diagnoza? Za odpovede dakujem..

mucilienka
12. jan 2017

Nemoze to byt syndrom karpalneho tunela?

dori92
autor
12. jan 2017

Ahoj, pravdepodobne nie, zacalo jej to na oboch rukach sucasne a pokracuje to do prstov na nohach. Pri karpalnom by bolela len postihnuta ruka..

dori92
autor
12. jan 2017

😔 halooo..nikto nic?

bodka13
12. jan 2017

@dori92 skús napísať do skupiny Zdravotnici na MK alebo ešte dve podobné sú... Tam ti budú vedieť viac poradiť

dori92
autor
12. jan 2017

Bodka dakujem idem skusit..

katulienkax
12. jan 2017

Ahoj napada ma este dna ( kyselina močová) , pri nej zvyknu bolieť kĺby aj prsty a aj puchnu.

dori92
autor
12. jan 2017

Dakujem vsetkym, zajtra uvidime co to bude.. zda sa nam ze sa jej to trochu polepsilo, tak sme pokojnejsi. Dakujem vam este raz..