Čo robiť, keď bábätko spadlo z postele?

ritaklea
9. júl 2007

ahojte dievcata,co robit ked mi babo spadlo na zem s postele? treba ist k doktorke? ☹

yarnie
11. dec 2014

Nám kázali v spánku poštekliť cca každú polhodku, hodku, či reaguje...

kvetulienka253
11. dec 2014

@yarnie prave som mu presla po licku, otocil hlavku na opacnu stranu ale oci neotvoril. Je to aj tak ok?

yarnie
12. dec 2014

Podla mna je to reakcia na podnet, cize ano, ale odporucam volat radsej lekarke a overit si.

xnikix
14. aug 2015
miladajanikova
21. aug 2015

Ja som ako mimino spadla z kočíka, z postele aj zo stola no a naštastie tu som 🙂

urbanovapatricia
21. aug 2015

Keď sa mi to stalo,radšej som išla,nikdy nevieš.

glorinka1
18. mar 2016

Maminkyyyyy prosiim Vas,dnes mi dcerka 9 mesacna zletela rano z gaucovky v obyjvacke pomerne vyssej a tresla si riadne hlavicky o plavačku :( plakala nie velmi dlho mozno ani minutku pretoze ja som spustila takyy plac ze ona okamzite prestala a s otvorenymi ustami pozerala na mna ... sledujem ju ,zrenicky su ok,nezvracala papa,hra sa ,tančika ale trapi ma jedna vec je moc spava a ocka ma take unavene.... metie ma to ze mame od pondelka nadchu a uz cely tyzden je taka spava a otapenejsia a mozno si len ja tym padom domyslam ,ze dnes je asi viac spava... :/

meluela
18. mar 2016

@glorinka1 ak si si nie ista, najlepsie je zajst na pohotovost. aj kebyze tam zavolas tak povedia aby si prisla. pri mensich padoch netreba ale ak mas akekolvek pochybnosti, ako napr. tu spavost vzdy je lepsie ist ako neist

jana_eyre
18. mar 2016

@glorinka1 ked si si nie ista, chod na pohotovost.. radsej zbytocne - ak je viac spava moze to byt slaby otras mozgu.. pri nom nemusi zvracat, ani mat ine zrenicky.. od pondelka by uz z nadchy az taka spava byt nemala, tak radsej to nepodcenit..

my sme boli nedavno so synom na pohotovosti, pleskol o chodnik ked bezal, navrela mu na cele hrca.. cely den v pohode a potom vecer mu zacalo byt zle, tak sme sli.. nic mu nezistili, ale dr. vravel ze treba sledovat aj nadalej ci nie je spavy a ak ano, mame prist.. nastastie nic z toho nebolo..

jurinecka125
20. mar 2016

My sme museli syna po rontgene, ktory bol ok sledovat este 24 hodin, syn spadol ako 8 mesacny