Čo s rozťatou perou?

majkafer
27. okt 2012

Chodí sa to aj zašívať? Zúbky sú v poriadku, spadol na koberci, myslím, že si do pery škaredo zahryzol, lebo na koberci nebolo nič, tak sa musel potknúť o vlastnú nohu

ninka_vikinka
27. okt 2012

Uz by som bola u dr davno keby padne a je to moc . ale ty to vidis , mas vlastny usudok ...

andrejka1983
27. okt 2012

už to malo byť zašite ak je to moc škaredé, lebo malý tam bude mat pamiatku v podobe jazvičky 😔

diusik
27. okt 2012

no ja neviem,nam maly padol na kraj krbu,teda na hranu obkladaciek,mal to normalne roztate a nikam sme nesli a nema ani stopu po rane,nato aby sa to silo to musi byt asi velmi roztate,ved ta pera malickeho je tensia a jemnejsia jak ta ihla cim sa sije,podla mna to nemoze byt take hrozne,neboj sa...

diusik
27. okt 2012

@majkafer a to bol este mensi ako tvoj...ako uznam radsej byt za "histericku" matku a so vsetkym bezat k Dr,ja som zdr.sestra a usudila som ze to nieje take hrozne ako sa to zda, a fak nema ani stopu po rane...

evelin325
27. okt 2012

@majkafer aj my sme mali rozťatú peru, tiež si pri páde do nej zahryzol a to spadol na chodníku, dala som mu na to homeopatiká na lepšie zahojenia, a žiadna jazva nám nezostala 🙂

dejka77
27. okt 2012

@majkafer Dcera si rozbila peru nedavno az 2x. Druhy raz to bolo skaredsie, ale zahojilo sa to rychlo. Ani ma nenapadlo bezat s tym k lekarovi. To musis vediet posudit ty ci ist k lekarovi, kedze neviem ako to vyzera. Popripade mozno by pomohla nejaka masticka.

bosoriak
27. okt 2012

@majkafer Mne dcera spadla na smyklavke, rozhryzla si peru, malo to asi 5 mm do hlbky (podla lekarskej spravy 😀) a chirurg sam povedal, ze zasivanie bude boliet viac ako zahojenie. Tak som to nechala tak, mocila som to kamilkami a repikom a po 2 dnoch tam uz mala len chrastu a po tyzdni uz to bolo uplne OK. Ma tam malu jazvu, ale je to z vnutornej strany pery, takze to nie je takmer vobec vidiet.
Ty sama odhadni, ci ides k lekarovi alebo nie.

evkapu
28. jún 2015

aka masticka pomohla ak sa mozem opytat?

slavkamesinova
27. apr 2017

Aka masticka vam pomohla na opuchnutu peru?

mariahodzova
27. apr 2017

Nas mal roztatu peru aj pod perou...na pere dva stehy,pod perou tri