Dcéra prehrýzla fosforový náramok

anca952
13. aug 2020

Dobrý deň prosím vás dcéra (3)my prehrýzla taký ten fosforovy náramok trosku stoho cucla a prišla zamnou že vodu že ju to stipe neviem ani ako ju to napadlo prosím nemá niekto stym skúsenosť volala som aj na toxikologiu povedali že musela by veľa toho ale predca len nedá mi to máte skúsenosť ?

meluela
13. aug 2020

@anca952 tak ked si volala na toxikologiu, mas najlepsie info. teraz uz len pozorovat a kebyze nieco tak pohotovost. drzim palce

anca952
autor
13. aug 2020

@meluela sak práve o to sa jedna že mala mi začala nedeľu horuckovat včera nás prijali do nemocnice 40 horucky crp 47 a akútny zápal bez iných príznakov informáciu o náramku som samozrejme podala ale predca len ten strach :(

anca952
autor
13. aug 2020

@meluela Prehrýzla ho v sobotu horucky začali nedeľu večer :(

mirka.n
13. aug 2020

Setrina dcéra prehrýzla, nemala žiadne následky, už má 18 rokov, obsah je veľmi kyslý, nemala by veľa vypiť

meluela
13. aug 2020

@anca952 moze byt aj nahoda ze dostala nejaku virozu akurat. co som googlovala tak by tam nemala byt vysoka toxicita. ste v nemocnici, o tom ze to prehryzla vedia, takze je o nu postarane a uz asi viac v tomto case s tym nespravis. chapem ale, ze to musi byt velky stres. to najvacsi strach bat sa o dietatko :-/ dufam ze horucky coskoro klesnu a pojdete cim skor domov ❤

anca952
autor
13. aug 2020

@meluela ani nevravím otom už ako stále rozmýšľam nad tým je bez iných následkov už sama nevládzem stále nič nové

diewcatqoo
13. aug 2020

@anca952 ahoj, neboj, nic jej nebude. Ja ked som bola mala, zjedla som fosforovy ruzenec, a teda dala som si riadne, nie ze len cucla :D nemam ziadne nasledky ;)

anca952
autor
13. aug 2020

@diewcatqoo jej niečo pozitívne ďakujem Vám za podporu len mama pochopí mamu ❤️

kukulienka83
13. aug 2020

@anca952 môj krpec 3,5 už 2x prehryzol, až plakal ako ho pusa stipala a nič, ozaj nič mu nebolo... Ale už to nekupujem pre istotu 😀

kukulienka83
13. aug 2020

@anca952 môj krpec 3,5 už 2x prehryzol, až plakal ako ho pusa stipala a nič, ozaj nič mu nebolo... Ale už to nekupujem pre istotu 😀

puklica13
13. aug 2020

@anca952 tak si s dietatom v nemocnici, kde su lekari..a pytas sa naMK ..chapem ze mas strach ale netreba stracat aj zdravy usudok

bluka2
13. aug 2020

@puklica13 ty si ešte nepočula o žiadnych prípadoch zlyhania doktorov v nemocnici...?

puklica13
13. aug 2020

@bluka2 ppcula...a? Ak nema doveru, moze poziadat o reverz a ist do druhej nemocnice..alebo aj premna zamna k tebe na diagnostiku

judar
13. aug 2020

Ten naramok bol isto uchytany spinavy...tam stacia bakterie a je horucka na svete

bluka2
13. aug 2020

@puklica13 tak ja by som sa fakt radšej spýtala ľudí na skúsenosti so situáciou pred nástupom do diagnostickeho centra bluka2

anca952
autor
14. aug 2020

@puklica13 prosím vás ak nemáte odpoved k mojej otázke nekomentujte to prosím . To že som tu neznamená že nemám dôveru jednoducho sa snazim len spýtať na skúsenosti mamičiek čo stym majú skúsenosť možno troska pozitívneho nabrať a nie stále len dumat a báť sa skúste sa vžiť do situácie matky ktorá je 3 deň nemocnici bez výsledkov s vysokým crp a horúčkami trpí od nedele prosím vás naozaj netreba komentovať keď neviete odpoved ďakujem .

puklica13
14. aug 2020

@anca952 moja rada bola abby si si zachovala zdravy rozum..tak nic...nabuduce treba presne specifikovat aky druh rad ocakavas, nikto nema krystalovu gulu..mimochodom, mam 3 synov..spocitat kolkokrat som s nimi bola na pohotovosti ci v nemicnici ..no neviem ci by sa podarilo..aj s tym ze zjedli co nemali..rozhodne vsak konzultujem s lekarmi, nie anonymnymi ludmi na nete

anca952
autor
14. aug 2020

@puklica13 tak čítajte s porozumením moja otázka bola jasne položená či má niektorá stym skúsenosť ? Je to tam aj konkrétne napísané s čím ale nebudem sa tu opakovať .... je pekne že mate 3 synov aj ja mám okrem malej ešte Maleho ale nevidím nič zle natom že sa spýtam slušne či niektorá nemá skúsenosť zachovala som si zdravý rozum keď som volala na toxikologiu ale náhoda je blbec začali teploty tak predca len sa pýtam nevidím nič zle natom ale kazdo padne táto debata nikam nevedie . Na moju otázku áno stym skúsenosť takúto ...som si neprecitala tak týmto by som to ukončila. Prajem všetko dobre .

anca952
autor
14. aug 2020

@bluka2 ďakujem za vašu podporu a za zdieľanie rovnakého názoru . Na mojej otázke som nevidela nič zle ale keď pani má za potrebu namiesto jednej vety hovoriť o dôvere a nedôvere tak prosím nie nikdy nemám dostatočnú dôveru v nikom sme len ľudia a každý sa môže zmýliť .

puklica13
14. aug 2020

@anca952 ja s porozumenim citam..na rozdiel od teba..