Trojročnej dcérke zabehlo

lenka_3328
17. máj 2018

Pekny vecer mamicky, mam dcerku 3 rocnu a zabehol jej chlebik strasne dlho sa dusila a drhla nez ho vykaslala a boji sa papat cokolvek v tuhej forme. Maximalne papa jogurty pije rozne stavy a nemozem ani za boha do nej nic dostat uz tyzden.. nejake rady?

martinabelo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka_3328
autor
17. máj 2018

@martinabelo to nemyslite vazne

soldi
17. máj 2018

@lenka_3328 ju si nevsimaj, ona chodi len provokovat a ked jej napises nieco co sa jej nepaci tak Ti bude nadavat do judasov a pod 😂 vzdy sa na nej dobre pobavim. Ze ku gyndosovi 😂 a svatenou vodou 😂

martinabelo
17. máj 2018

@lenka_3328 myslim malej to pomohlo

soldi
17. máj 2018

@lenka_3328 a co sa tyka dcerky asi to chce hlavne cas

hettinka
17. máj 2018

@lenka_3328 možno ju z toho aj bolí v hrdle, skús ju nechať z toho vyspať, nenúť ju, dávaj jej kašovitú stravu, kým nezabudne ... alebo jej urob niečo, čo veľmi ľúbi, možno bude jesť.
Mojej zabehol cukrík a rok cukríky nechcela, kým nezabudla.

lenka_3328
autor
17. máj 2018

@hettinka dakujem ale uz to trva tyzden a som zufala ked vidim ze nechce papat

radusiq
17. máj 2018

Ach, ze gyndos, kostol a svatena sestra na zabehnutie😂
@lenka_3328 neboj, od hladu neumrie, pokial pije je to ok. Zas sa pomalicky rozbehne. Je to prirodzena reakcia si myslim na neprijemny zazitok. Nenut ju, urobis viac skody ako uzitku

lenka_3328
autor
17. máj 2018

@radusiq dakujem pokusim sa mat pevne nervy viem ze je to neprijemne ale nema byt pazrava 😂😂😁😉

martinabelo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka_3328
autor
17. máj 2018

@martinabelo vam s chlpov pod pazuchami

bielavila
17. máj 2018

@lenka_3328 stalo sa nam to iste, maly trojrocny nic nechcel papat po tom co sa dusil cukrikom, max pozul a vyplul, za 2 tyzdne rapidne schudol, pobehali sme kopu lekarov, lebo sa bali ci mu ten cukrik alebo jeho cast nemohol ostat v pazeraku...uz mal lekarov aj maly dost aj ho vzdy bolelo ked ho vysetrovali, nakoniec zacal jest potom ako mu uz asi 5 lekar povedal, ze uz ma hrdielko v poriadku a ze uz moze papat a musi papat lebo bude musiet prist ma vysetrenie aj zajtra... trvalo to mesiac... treba byt trpezlivy

lenka_3328
autor
17. máj 2018

@bielavila ďakujem 🙂

janinah
17. máj 2018

boli ste u dr? môže tam byť objektívny dôvod nielen psychika

reuska1
17. máj 2018

Tiež som ako dieťa nechcela pár dní nič prehĺtať po tom, čo má nútili užívať tetracyklin. Nezjedla som ani ten, ani žiadne jedlo, pamätám sa na to. ALE....jedného dňa mama kúpila domácu údenú slaninu 😁 tá vôňa a niekoľko dňový hlad ma vyliecili 😊

ebi88
17. máj 2018

@reuska1 mmm slaninka :D

zabina27
18. máj 2018

@lenka_3328 tak to skús ako u babatka s prikrmom, aspoň jedno jedlo denne jej rozmixuj, nech ma živiny, ponúkaj detské vyzivy, smoothies ovocné a sebe dávaj na tanier, čo ma ona rada, snáď sa časom chytí a bude chciet tvoje 😉

senyorita22
5. apr 2022

@lenka_3328 Do rý deň,chcela by som sa spýtať ako ste dopadli,vidím že je to už pár rokov dozadu.Nám sa stalo to isté...dusil sa špagetami a teraz nechce nič už 14 dní.Z toho 11 dní bol len čisto na vode,sirupe,dzúse.12.ty deň 5x polievka preliata cez sitko,13. Ty deň,ovocno mliečny koktejl cez sitko a 14.ty deň tiež iba koktejl....už som zúfala ,neviem čo robiť a koľko to ešte potrva